Re: vapsik [NL-25 FR]
Barclayd pole juba mitu aastat tehtud ju. Hea oli ta tõesti.
Ammu juba Kent ju, aga see pole ligilähedane ka Barclayga imo.
Ise märps lighti tõmmanud koguaeg.
Algselt postitas ropka11
Vaata postitust
Ammu juba Kent ju, aga see pole ligilähedane ka Barclayga imo.
Ise märps lighti tõmmanud koguaeg.

Comment