Re: Ma pole juut
Ma annan alla.
Vähemalt hetkel.
Sai siis see kuu 30$ proovida ning sai seda teha 2 tabledes. Alguses sellepärast, et teha päevane norm täis ja kuna asi sujus, siis mõtlesin, et lasen edasi. Räme heater oli/on, aga samas alguses EV ROI ja hourly olid ka täitsa okeid. Mängus ei olnud nii suuri vastikuid pause nagu 1 tabledes, kus peab vahe peal 15 sekki passima ning samuti ei ajanud tilti enam see pausikene peale esimest kätt. Lisaks üleüldse oli tilti kuidagi vähem. Kahjuks viimasel ajal keskmine mängutase on kergelt kannatama hakanud ning 1 tablemine tundub seega parem varianti. Arvatavasti proovin jälle ka HEMi mängimise ajal kasutada.
Ma annan alla.
Vähemalt hetkel.
Sai siis see kuu 30$ proovida ning sai seda teha 2 tabledes. Alguses sellepärast, et teha päevane norm täis ja kuna asi sujus, siis mõtlesin, et lasen edasi. Räme heater oli/on, aga samas alguses EV ROI ja hourly olid ka täitsa okeid. Mängus ei olnud nii suuri vastikuid pause nagu 1 tabledes, kus peab vahe peal 15 sekki passima ning samuti ei ajanud tilti enam see pausikene peale esimest kätt. Lisaks üleüldse oli tilti kuidagi vähem. Kahjuks viimasel ajal keskmine mängutase on kergelt kannatama hakanud ning 1 tablemine tundub seega parem varianti. Arvatavasti proovin jälle ka HEMi mängimise ajal kasutada.


TC

Comment