[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #466
    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Viimase kuu grindi tulem, väikse volüümi kohta suht solid
    Üldgraafik
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Limiitide kaupa
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    *Kui HU-d vaatate, siis see ei olnud mingi lambitiltamine, ENNE vaatasin mitmeid HU õppevideosid, nii kodu- kui välismaiseid, lugesin siinse foorumi HU cashi teema läbi, samuti pokkeriraamatu Codecci peatüki, PTRi abil püüdsin bumhuntida. Aga kui ikka ei oska, siis ei oska.

    Nüüd ma ei teagi, kas ma ikka olen pokkerimängija.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #467
      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      ouch...jube kehv värk

      NL5 FR ette ja hakka kõmmutama

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #468
        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Krdi jama tõesti. Vaatasin, et liikusid liimites päris kiirelt edasi. Loodan, et swongist üle saad :)

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #469
          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Micros selline kahjum on ikka jube. :S
          Edu!

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #470
            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            FTP vaatas vist, et kui nii jätkavad, siis jäävad ühest donkist varsti ilma, lükkasid natukeseks kaadrijooks "Stephen Hawkinsilt" "Usain Bolti" peale.

            tänane NL25FR sess

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #471
              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              +4BI 700 käega is nice.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #472
                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Kas PTR Graderi hinnang on midagi väärt ka? See, mida nad TOP10 winnersi järgi arvestavad.
                Selle järgi peaks mänguliin suht ok olema, SD-le minekut peaks vaid vähendama. Sealt muidugi võib tullagi suur vahe sisse, halbu herocalle pole palju vaja, et kasum asenduks kahjumiga.

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #473
                  Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  väga nice grading :)

                  kuidas tase sinu arvates on kah?

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #474
                    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas soouni Vaata postitust
                    väga nice grading :)

                    kuidas tase sinu arvates on kah?
                    mis sest gradingust kasu, kui reaalne tulem on ikkagi miinus :(
                    Seega ma pole vist väga adekvaatne taset hindama...
                    Aga ma jätkuvalt arvan, et FTP on selgelt softim kui pokerstars.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #475
                      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Kurat mul see hinne on B :(

                      Nii et peab Sinu käest nõu küsima kuidas õigesti mängida.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #476
                        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        haa haa, hõõruge jah soola haavadele.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #477
                          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          See reaalselt viimane asi, mida vaadata ja millest oma mängu kohta mõni järeldus teha :/.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #478
                            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Üks käsi, mida sattusin pealt nägema. SB võttis enne flopi callimist veel timebanki ka, ei tea mis leveli mõtlemine seal käis.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            See oli nii jabur suckout, et võttis ainult kulmu kergitama
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #479
                              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Päris haiged käed jah.

                              Mis ajast ja mille ajendusel sa muidu karsklaseks hakkasid ?

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #480
                                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Mis ajast ja mille ajendusel sa muidu karsklaseks hakkasid ?
                                Karsklaseks? See on küll misread.

                                Comment

                                Working...