[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #481
    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    Okei, misread it is then.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #482
      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Kui ma õigesti mäletan, siis biggest pot so far, ega 4BI potti iga päev ei võida:)
      Riveris shovesin for max. value, sest mõlemad mängijad olid pigem kehvapoolsed üks tight-passive , teine pigem loose-passive, lootsingi, et emb-kumb on tugevat kätt slowtanud, et ehk maksab kinni.

      Full Tilt - $0.25 NL - Holdem - 9 players
      Hand converted by PokerTracker 3

      UTG: $9.45
      UTG+1: $23.26
      Hero (MP): $50.61
      MP+1: $27.40
      LP: $38.03
      CO: $47.18
      BTN: $25.75
      SB: $33.39
      BB: $26.58

      SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

      Pre Flop: ($0.35) Hero has A A

      fold, fold, Hero raises to $0.75, fold, LP calls $0.75, fold, fold, SB calls $0.65, fold

      Flop: ($2.50, 3 players) Q 6 6
      SB checks, Hero bets $1.50, LP calls $1.50, SB calls $1.50

      Turn: ($7.00, 3 players) 7
      SB checks, Hero checks, LP bets $2.00, SB calls $2.00, Hero calls $2.00

      River: ($13.00, 3 players) A
      SB bets $7.50, Hero raises to $46.36 and is all-in, LP calls $33.78 and is all-in, SB calls $21.64 and is all-in

      Hero shows A A (Full House, Aces full of Sixes)
      LP mucks 6 5 (Three of a Kind, Sixes)
      SB mucks T J (Flush, Queen High)
      Hero wins $106.70
      Last edited by nomerlot; 21.09.10, 12:57.

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #483
        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        superb nice :)

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #484
          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Odavalt said nutsi kokku. :D
          nice, SB tegi hero calli J high flushiga paardunud boardil 2 inimest AI. :)

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #485
            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            väga kena!

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #486
              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              September. Worst month ever.

              Boonused ja RB: +237$, seega kuu kokku oli -600$

              Homme tuleb RB, sellega koos on bankroll taas kõva 300$.
              Keegi ju peab grinderitele palka maksma.
              Last edited by nomerlot; 01.10.10, 12:30.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #487
                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                kui NL25, siis ma ei saa aru mismoodi on võimalik foldida 32 BI 35k käega.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #488
                  Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  ei ole ainult NL25, on ka NL50HU ja halfstack NL50 Rush.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #489
                    Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                    kui NL25, siis ma ei saa aru mismoodi on võimalik foldida 32 BI 35k käega.
                    no problemos, ma olen 42BI foldinud.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #490
                      Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Ega mul suurt midagi öelda pole, aga kuna päevik on välja suremas, siis ütlen paar sõna oma viimase aja pokkerielu kohta.

                      "Kus häda kõige suurem, seal Tigrano kõige lähemal" (Põhja-Eesti)

                      Langes nimelt sülle võimalus saada pokkeriprode veterangurult coachingut. Peab ainult ise mees olema ja endast parima andma.

                      Rolli kasvatamise eesmärgil olen ka tuba vahetanud, elu näitab, kas ajutiselt või pikemaks ajaks. Olen nüüd tornimängude toas, lühildase käe mängur.

                      Mis veel? Otsustasin, et aitab 3-aastase tööläppariga grindimisest. Nüüd on uus kast laua all ja suur ekraan laua peal, iga soft lendab linnutiivul. Ilmselgelt lendab ka profitijoon nüüd läbi lae, muud võimalust ei näe.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #491
                        Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        1. nittimine on nii eilne päev
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        2. bluffmestari
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        3. see käsi oli Tigranoga ühissessi ajal, juttu kohe jätkus pärast, mis läks valesti.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        kuivetunud BR sai natuke kosutust, homme võtan siis NL20 shoti.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #492
                          Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          GL NL20s, mees!

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #493
                            Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Plaan selline, et igast mängupäevast mõni huvipakkuvam käsi.

                            Eile jäi sess lühikeseks, väga huvitavaid käsi polnud, üks selline siis.
                            Flopis jätsin 4bettimata, kuna tahtsin näha, mis edasi toimub, sest sedavõrd passiivne mängija min3betib for value only, küsimus oli, millele ta valuet võtab, meibi keskpärasele top paarile. Aga turni overbet oli minu jaoks küll märk, et oleme taga. Või mis te arvate?

                            OnGame - $0.10 NL (5 max) - Holdem - 5 players
                            Hand converted by PokerTracker 3

                            BB: $12.69
                            UTG: $11.43
                            Hero (CO): $10.00
                            BTN: $17.91 61/0/5 (28 kätt)
                            SB: $18.17

                            SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

                            Pre Flop: ($0.15) Hero has A A

                            fold, Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, fold, fold

                            Flop: ($0.75, 2 players) 5 2 Q
                            Hero bets $0.40, BTN raises to $0.80, Hero calls $0.40

                            Turn: ($2.35, 2 players) K
                            Hero bets $1.00, BTN raises to $5.35, fold

                            BTN wins $4.14

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #494
                              Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Kui see 5 on agf, siis kuidas ta passiivne on?

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #495
                                Re: Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Isegi mõtlesin, et aint 28 kätt küll, aga PFR on härral 0, siis see 5 peab postflopist tulema kuskilt. Üritaks flopis sisse ajada nööbid.

                                Comment

                                Working...