[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #421
    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    mis sitasti see uuesti. Saad hakkama küll.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #422
      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      mis sitasti see uuesti. Saad hakkama küll.
      Jaa, ma olen jätkuvalt positiivne. Shot lükkus natuke edasi lihtsalt, sel kuul tahaks ära ikka teha.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #423
        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        GL! :) Krt NL50 päris aggresiivne limiit juba, pea vastu !

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #424
          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Oli jälle vahva sess, 1,5K käe kohta -5BI.
          Kõrgema limiidi shoti võin ära unustada, kuu graafik on nagu EKG ja pärast tänast sessi on kuu winrate kõigest 1BB/100. Rakeback+boonused on suuremad kui mängukasum, RB-pro missugune. Nüüd sai first depo boonus ka läbi :P

          Ägedamad käed, kõik olid vastaste vastu, kes punase notega (ehk väga halvad mängijad). Selles ka taoline mäng minu poolt.
          1.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          2.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          3.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          4.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #425
            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Krt see nii standard FTP-s :(

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #426
              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
              Krt see nii standard FTP-s :(
              INDEED:)

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #427
                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                Tänane solid run jätkub:)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Vähemalt sain 600 käega 1BI tagasi ehk tänane tulemus jäi -4BI. Pole hullu.
                Last edited by nomerlot; 18.08.10, 21:29.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #428
                  Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Kui tohib küsida, kui palju pealt tagasi nl10 lähed???

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #429
                    Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                    Kui tohib küsida, kui palju pealt tagasi nl10 lähed???
                    Noh, bankroll managemendi järgi olen ma NL10 jaoks way overrolled, ka NL25-s ei ole see teema veel aktuaalne. Mul oli hiljuti NL50 jaoks roll peaaegu koos:)

                    Mindset tegelikult pole ka hull. Ei tunne, et regid hullult owniks või halb run tilti peale ajaks, ei pea hetkel allapoole meelekindlust koguma minema.

                    Jah, kui ma kõrvutan enda senist NL10 ja NL25 winrate ja $/h, siis rahalises mõttes teeniks ma NL10-s kindlasti rohkem kui praegu NL25-s. Aga eesmärk ei saa olla NL10-s lõputult hardcore grindi anda, ma tahan ikka kõrgemaid limiite vallutada:) Kuigi ma olen slow learner olnud, siis praegu on ikkagi vapper eesmärk "uuest aastast NL100-s". Kui sinna kohale jõuan, panen uue eesmärgi paika. Kunagi tahaks ikka NL400 või NL600 ka ära näha ja ma ei mõtle, et 10 aasta pärast...

                    Küll saan aru, et praegune NL25 mäng peab mitmest kohast lekkima, seepärast ma mentorit otsingi. Uuel nädalal loodan ühissessideni jõuda, arvan, et neist saab kindlasti abi.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #430
                      Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      Selged sotid. Endal ka run nagu ta on ja mängind ka mitte kõige paremini pole, miskit kiita pole, kuu -7BI mingi 24k käega.
                      Peaks ka hakkama mingit coachi otsima vist. Aga kahjuks ajaga on nii nagu on, st kuu kodus ja kuu merel. Siis vb läheks raskeks. Eks ma siis sinu poole pöördun tulevikus, kui sa limiidis juba üles liikund

                      Edu!

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #431
                        Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                        Selged sotid. Endal ka run nagu ta on ja mängind ka mitte kõige paremini pole, miskit kiita pole, kuu -7BI mingi 24k käega.
                        Peaks ka hakkama mingit coachi otsima vist. Aga kahjuks ajaga on nii nagu on, st kuu kodus ja kuu merel. Siis vb läheks raskeks. Eks ma siis sinu poole pöördun tulevikus, kui sa limiidis juba üles liikund

                        Edu!

                        WHAT LOL.

                        Mul natuke hullem,kuid taoline seis hetkel...
                        Täiesti haige,mis toimub.
                        Ja mina mõtlesin kunagi,et ainult starsis võib nii juhtuda
                        E:Eks osalt asi endas ka,aga kindlalt ei jookse ma mingi -xxBB/100 25k käe kohta.

                        Edu Nomerlot...

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #432
                          Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          EV joone ekspertidele mu nL25 graafik ka:P

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #433
                            Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Ma ka FT NL25 busto suht. :)
                            Kuigi see kuu 2 coolerite päeva olnud. Mõlemad mingi 3-4h sessid täis setupeid, aga siiski tunnistan ka oma süüd päris palju.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #434
                              Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Villaini statsid 7/6/2 (109 kätt)

                              IMHO on siin ainult kaks valikut: fold või shove.
                              Mina ei näe hästi meist tagaolevaid käsi, millega sedavõrd nit villain openlimp-callib ja siis 3way flopis suurelt check-raiseb... On vastuväiteid?

                              [Full Tilt - $0.25 NL - Holdem - 9 players
                              Hand converted by PokerTracker 3

                              Hero (LP): $26.90
                              CO: $29.34
                              BTN: $26.76
                              SB: $27.37
                              BB: $8.75
                              UTG: $11.41
                              UTG+1: $28.61
                              MP: $27.00
                              MP+1: $35.21

                              SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

                              Pre Flop: ($0.35) Hero has A A

                              fold, fold, MP calls $0.25, MP+1 calls $0.25, Hero raises to $1.50, fold, fold, fold, fold, MP calls $1.25, MP+1 calls $1.25

                              Flop: ($4.85, 3 players) K 3 6
                              MP checks, MP+1 bets $2.00, Hero calls $2.00, MP raises to $8.25, fold, Hero ???

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #435
                                Re: [NL25 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Fold jah. Vaevalt, et ta AK-ga hulluks läheb.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...