[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • StripPoker
    Grinder
    • Sep 2009
    • 609

    #136
    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

    OMG

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #137
      Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

      Eilse päeva graafik:


      Ma olen jätkuvalt tõsine FPP Pro...

      Comment

      • mcdyess
        Julm Donk
        • Aug 2009
        • 52

        #138
        Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

        Vaatasin eile, et jälle üks uus nl10s juures. Tõelised eestlaste hordid on ikka starsis. Aga ega mul endal suht analoogsed grafid, ime siis et nl25 ei beadi:D

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #139
          Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

          2300 kätt päevas on üsna palju. Täiesti võimalik, et sa mängid natuke liiga palju tunde ja liiga palju laudu. Kui Sa võidaksid, siis oleks ükskõik, aga praegu soovitan eelkõige laudu vähemaks võtta, mõelda ja suurendada tunnitasu.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #140
            Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

            6,5 tundi, 6-8 lauda.
            8 lauda olen määranud endale absoluutseks maksimumiks. Püüan pidevalt table-selectida ka, et kui väga nit-ringiks läheb, siis loobun ära.

            Mängin hetkel ainult 50BB deep laudu, sest teistes on stäckisuurused tihti pisemad kui NL5-s. Usual: 2 fullstäkki, mõni selline 5-6$ ka, ülejäänud ostavad 2$-ga sisse ja push/fold käib.
            Ma olen küll sõna võtnud SS-strateegia kaitseks, aga ise ei ole seni suutnud nende vastu kasumlikult adjustida, kipun lightilt callima.

            Kasumi puudumisest hullemini mõjub mindsetile see, et jube tuim tunne on see nittimine, kui kaart ei taha joosta. Muudkui peksa fold-nuppu, nii et sõrm paistes.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #141
              Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

              See on muidugi kõigil isiklik, aga 6-8 lauda tundub õppimise eesmärgil piisavalt mõistlik. Mul on tavaliselt sessid alla 1,5h, sest peale seda läheb autopiloodiks. Võib-olla pole see Sinul probleemiks. Edu! :)
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #142
                Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                ma ei lasknudki neid 6,5 tundi jutti, 3 enam-vähem võrdses osas, arvan.

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #143
                  Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                  mul enam ka kaart ei jookse, lasen rahus sd joonega breakeven 2000 kätt hetkel ;D samas nagu mu pokkeriblogist lugeda saab, siis ma teenisin viimase sessi kasumi non-sdga. :)

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #144
                    Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                    kohe üldse ei olnud tavagrindi isu, tegin HU SNG-sid. Pinutäis 2.20$-seid (rsk kus on ikka rake kõrgema leveliga võrreldes), tulemus 0. Tegin esimest korda ühe 5.25$-se ka, elukaua läks võitmisega, mees ronis 3x 200 pealt evenisse:)

                    Mis peaks üldse 5$ husng jaoks normaalne BR olema?

                    Comment

                    • andreest6
                      Julm Donk
                      • Jan 2010
                      • 68

                      #145
                      Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo

                      Algselt postitas nomerlot
                      kohe üldse ei olnud tavagrindi isu, tegin HU SNG-sid. Pinutäis 2.20$-seid (rsk kus on ikka rake kõrgema leveliga võrreldes), tulemus 0. Tegin esimest korda ühe 5.25$-se ka, elukaua läks võitmisega, mees ronis 3x 200 pealt evenisse:)

                      Mis peaks üldse 5$ husng jaoks normaalne BR olema?
                      arvan ,et äkki mingi 200 dollarit. pakun veel välja .et sa mängid liiga palju laudu korraga....mängi nii 4 lauaga j6uad m6elda ka midagi, muidu mängid robotlikult ja sealt ka need kaotused siis

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #146
                        Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

                        Ma viimastel päevadel mängingi NL10 4 laual ja 2.20$ HUSNG 1 laual.

                        Ma olin paras lauajalg, saatsin PS supporti kirja, et mis värk on, VPP-sid piisavalt, aga Stellar Reward rahasid kontol ei näe. Sain viisaka vastuse, et neid rewardid peab ise VIP poest 1FPP-ga välja ostma :) Et kui mõni veel nii kohtlane on nagu mina, siis võtku teadmiseks.

                        Viimased päevad + tänase lühisessi metsik heat (500 käega 5BI plussis) + eelnimetet rewardid on kokku andnud nii palju, et ma olen peaaegu samal tasemel kui enne oma bankrolli kiiret poole peale kukkumist. Ja see on hea.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #147
                          Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

                          Vaatasin jaanuari graafikut


                          kas see on normaalne, et graafikud niimoodi ühtlaselt teineteisest eemalduvad ja koond on nullis? St mida sellest järeldada saab?

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #148
                            Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

                            See on normaalne, et punane langeb, aga koond võiks ikka kasvada. Kui huvi on, siis võid selle graafiku statid ka visata - ehk leiab miskit.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #149
                              Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

                              et tuleb veel vaeva n2ha :D?

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #150
                                Re: Pokkerikala Merlot'd ei joo( NL10 & micro-HUSNG)

                                Algselt postitas Pahvak
                                See on normaalne, et punane langeb, aga koond võiks ikka kasvada. Kui huvi on, siis võid selle graafiku statid ka visata - ehk leiab miskit.
                                Aga palun:)

                                Comment

                                Working...