Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo
türamüra, kui sitasti märts on alanud! Senise 3K käe peale on winrate -5BB/100 ehk juba olen 60$ miinuses. Olen ise mõned käed lollisti mänginud (vt. eelmist postitatud kätt, mul oli ju vaja see ikka callida), aga krt, on ikka välja ka imetud.
Täna ühe täieliku donki (stats 88/31/1 77 käe kohta)vastu 2 järjestikust kätt.
türamüra, kui sitasti märts on alanud! Senise 3K käe peale on winrate -5BB/100 ehk juba olen 60$ miinuses. Olen ise mõned käed lollisti mänginud (vt. eelmist postitatud kätt, mul oli ju vaja see ikka callida), aga krt, on ikka välja ka imetud.
Täna ühe täieliku donki (stats 88/31/1 77 käe kohta)vastu 2 järjestikust kätt.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
K
4


Comment