[NL30 FR] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #181
    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

    türamüra, kui sitasti märts on alanud! Senise 3K käe peale on winrate -5BB/100 ehk juba olen 60$ miinuses. Olen ise mõned käed lollisti mänginud (vt. eelmist postitatud kätt, mul oli ju vaja see ikka callida), aga krt, on ikka välja ka imetud.

    Täna ühe täieliku donki (stats 88/31/1 77 käe kohta)vastu 2 järjestikust kätt.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by nomerlot; 03.03.10, 00:43.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #182
      Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

      1. käes paneks ta turnis AI. Kui tal vähegi, midagi on, siis ta callib seal ja selline alla poole potine panus on üsna kahtlane IMHO.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #183
        Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
        1. käes paneks ta turnis AI. Kui tal vähegi, midagi on, siis ta callib seal ja selline alla poole potine panus on üsna kahtlane IMHO.
        jajah, sul on õigus. minu mõttekäik oli, et kuna ta callis kõike ja millega iganes, foldis ainult suurte bettide peale, kui endal midagi polnud, väiksemaid bette näiteks mitu korda min3bettis õhuga, siis ma arvasin, et ma olen way ahead (enne riverit olingi) ja valuebetin. Aga näe, kuidas asi pöördus.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #184
          Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

          Ma ei jõua ära oodata, millal Poker Mindset kohale jõuab, märtsi esimestel päevadel on paras masendus peale tulnud...

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #185
            Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

            Juba veebruari viimane nädal kiskus kiiva, siin graafikus nüüd märtsi esimesed päevad, peamiselt NL10, veidi ka Olympsi NL20, kus 500 käega -50$ (sellega olen ma olympsis ka peale 7K kätt taas BE)



            Mitu halba laksu olen saanud, siis hakkasin vist lollisti mängima ja täna tundsin selgelt, et tilt mis tilt. Ei ole normaalne, kui mängides viha keeb. Seega panin lauad kinni, cooling off. Ei suuda enam jooksvalt aru saada, kas oli lihtsalt standard-beat, tegin ise analüüsis vea või juba lollusest tiltan täiega. Aga kui siia blogisse mõne käe panen, siis oskajad mehed ometi ju vaatavad ja analüüsivad, mis ma valesti tegin, miks kurat ma siis sellest õppust ei võta?

            Midagi on minu meelest tõsiselt valesti, kuidas muidu saab olla, et ma septembrist alates pokkeriga igapäevaselt tegelen, tellin ja loen pokkeriraamatuid, siin foorumis igapäevane külaline, kasutan aktiivselt träkkerit, omast arust ikka püüan mänguanalüüsiga tegeleda... Aga pool aastat hiljem rabelen elu eest, et NL10 BE-st parem olla.
            See ei saa olla lollusest, ma ei usu, et NL10 on raketiteadus ja ennast päris lolliks inimeseks ka ei pea, koolis peeti mind matemaatikas ka päris tugevaks, päevatööna ka tehases mutrit ei keera...

            Viga peab olema terves minu suhtumises pokkerisse ja õppeprotsessi, kas mingi mõttelaiskus, et kipun mingit strateegiat, võtteid endale kinnistama ja siis mängin liiga robotlikult, pean vastaseid kas liiga lolliks või targaks... krt ma ei teagi.

            Midagi peab mindsetis muutuma - kas analüüsist midagi õpetlikku leidma või peab pingemaandamiseks end umbetäis jooma... oh Poker Mindset, oh Poker Mindset, millal sina Starsist tuled?

            1.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            2.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            3.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            4.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            5.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #186
              Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

              Ma vaataks kriitilise pilguga oma PF callimis standardid üle.

              1. Foldiks pre. KJo ei ole käsi, millega UTG avangu vastu tahaksid OOP mängida suurt poti.

              2. Nii ja naa. väga hull vast pole.

              3. Poolikute stäkkide vastu seal vist ei setmineks. BTN võib veel otsa kanna panna.

              4. Flopil ajaks nupud sisse.

              5. 3betiks suuremalt 1,4 näiteks. Pool poti unusta ära edasistel tnavatel. 3/4 potist paneks kindlasti. Oleks ta näiteks riveris callinud ja TT letti löönud, siis oleks kehva betsizingu tõttu jäänud 3$ valuet võtmata.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #187
                Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                hea mäng jätkub...

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #188
                  Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                  Ma oleks vast flopis foldinud.
                  Vastane näitab tugevust, meil on vaid ülepaar, millega tegelikult läksime vaid setti hittima.
                  Not set, no bet=fold :D

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #189
                    Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                    Ma oleks vast flopis foldinud.
                    Vastane näitab tugevust, meil on vaid ülepaar, millega tegelikult läksime vaid setti hittima.
                    Not set, no bet=fold :D
                    jäi täpsustamata, et vastane istus algses lauda pooliku stäkiga ja tahtis igast potist osa saada, jättis halva mängija mulje. Seepärast arvasin, et ta võib vabalt ka madalama paariga olla. Turnis ja riveris ei oleks küll enam osanud hoiduda.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #190
                      Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                      5.bet peaks ikka suurem olema jah 1.2-1.4
                      Aga küsimus sulle,kui oled positsioonil ja saad peale pref betti calli ja flopis hitid ehk siis TPTK näiteks AJ AQ AK,ja kui vastane agressiivsust üles ei näita ja laual puuduvad tõmbed,ohutu board ühesõnaga kas siis lased kuni showdownile bette edasi!

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #191
                        Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                        vastus küsimusele: jah

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #192
                          Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                          vahel saab mõne donki käest raha ka. Ma olin ammu ta ära märkinud, aga kuidagi ei tahtnud hetke tulla, poolteist tundi istusin lauas koos, passisin ja vaatasin, kuidas mehe stäkk kuivas...

                          Ja ise uue laua tegemine toitis hästi. Muidu vaatasin, et täiesti blank, lauad on nii nitid et hirmus. Istusin uude lauda ja 5 minutiga oli laud täis, suur osa neist sellised poolestäkimehed.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #193
                            Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                            Ma ei jõua ära oodata, millal Poker Mindset kohale jõuab, märtsi esimestel päevadel on paras masendus peale tulnud...
                            Kus häda kõige suurem, seal Eesti Post kõige lähem! Sain täna raamatu kätte (wtf see kandekeskuse mõte on, ei mäleta, et oleksin "muhv, nõudmiseni" aadressi pannud).

                            Täna õhtul pokkerit lahti ei võta, loen vaid raamatut.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #194
                              Re: [FR NL10 & 25] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                              Võtsin Olympicust rolli välja ja viisin vahelduseks Triosse tagasi, kuna targemate meeste arvutused ütlevad, et Trio everyday rakeback on suurem kui Olympicu depoboonus ja punktid kokku. Päris uut tuba ei taha võtta enne kui max. first depo roll olemas.

                              tegin täna proovisessi. FR valik on seal väike, seega mängisin 6-maxi. Jäin küll 1.5BI miinusesse. Sealne NL10 on täis väga imelikke mängijaid, taas hoopis midagi muud kui Stars. Nüüd on oluline, kas ma suudan korralikult adjustida, olümpsis oli mul sellega raskusi.

                              1. Calllin-callin-callin
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              2. Slowplaya!
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              3. TPWK on alati nuts
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              4. Kes kardab Virgina Flushi?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              5. Iga paariga showdownile
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              6. Ei uskunud rida, arvasin, et jälle mingi shove-bluff
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #195
                                Re: [FR NL10] Pokkerimängija Merlot'd ei joo

                                Märtsi graafik


                                Täna ei loe ühtegi pokkeriraamatut, ei analüüsi, ei uuri foorumit. Joon ennast täis.

                                Comment

                                Working...