[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #601
    Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

    ära uhkusta

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #602
      Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Wp!

      Mitu BI-d puudu on?
      0.2BI nii mainis mulle .. täpne vend

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #603
        Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

        Kuna Vapsik ütles täna, et EV joon on jama, siis vaatasin nüüd seda joont. Kuigi daalalaudades olen räigelt alla EV jooksnud viimasel ajal, siis € ja PL on seis vastupidine ja vinguda ei tohi. Selline nägi välja siis viimaseaja NL50 ($+€+PL). Paremat wr kahjuks ei suuda välja pigistada:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #604
          Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

          Väga kena!!! Kuigi ma arvan, et winrate võiks olla natukene parem kuna sa oled minust oluliselt parem mängija, aga ma suudan näidata enam vähem samasse auku tulemusi. Mis ise arvad, kust sa lekid?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #605
            Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

            NonSD on sama suures miinuses. Peamine koht, mida parandada ongi peidus seal. Samas on selle kunstlik tõstmine ka kõige "kergem" viis mängu täielikuks lammutamiseks. Mulle sobib rohkem selline "tasa sõudev" minek. Lekkeid on igas vallas ja nende kõrvaldamise kallal töö käib vaikselt ja järjepidevalt!

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #606
              Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

              selleks soovitan mängida HU vahepeal...tegin vahepeal 1,5kuud suht ainult HU ja peale seda olid FR tulemused paremad, sest tegelikult lugesin boardi palju paremini ja HU-s õpib rohkem postflop bluffima:)

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #607
                Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                selle nonsdga on veel see värk, et kui oled korralik bumhunter fr-s, siis on ju loogiline et ta langeb korralikult, kuna fishide vastu üldiselt cbetid, ja siis annad alla ja sinna läheb raha, aga kui hitid midagi ja fish jätkab, siis raha tuleb showdownist

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #608
                  Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                  Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                  selle nonsdga on veel see värk, et kui oled korralik bumhunter fr-s, siis on ju loogiline et ta langeb korralikult, kuna fishide vastu üldiselt cbetid, ja siis annad alla ja sinna läheb raha, aga kui hitid midagi ja fish jätkab, siis raha tuleb showdownist
                  Täpselt nii ongi. Ntx sellise mehe http://www.pokertableratings.com/sta...h/vinivici9586 2010 aasta graph NL100-NL600 FR starsis
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  .

                  K2snakallega jutuga igati nõus. Ma lihtsalt pole selline Vapsiku tüüpi lammutaja juba loomult (tal muide NONSD pealt tuleb enamus kasum), aga HU õpingud vaikselt ammu käimas.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #609
                    Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    NonSD on sama suures miinuses. Peamine koht, mida parandada ongi peidus seal. Samas on selle kunstlik tõstmine ka kõige "kergem" viis mängu täielikuks lammutamiseks. Mulle sobib rohkem selline "tasa sõudev" minek. Lekkeid on igas vallas ja nende kõrvaldamise kallal töö käib vaikselt ja järjepidevalt!
                    Pärast HU-sse minemist olen mänginud ka full-ringi ja 6maxi. Nendes mängus ma enam showdowniga võita ei suuda ja non SD tõuseb diagonaalis ülesse. Päris palju häid stealimiskohti leiab. Samas ma ei anna pead, kas see on suurema EV-ga mäng või mitte. Heads-upis regularide vastu on ka non-sd plussis (tõuseb diagonaalis taaskord) ja suudan ilma spewimata fishide vastu ka non-sd kõrgeks ajada aga olen tähelepannud, et fishide vastu on siiski parem mängija weak-tight mängu ja lasta non-sd joonel kukkuda. Winrate võib-olla isegi sama aga variatsioon tunduvalt väiksem.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #610
                      Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                      See kuu neid EV probleeme Sklanskyga õnneks polnud. Nice:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #611
                        Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                        sa paned päris stabiilselt ikka alla EV :D nasty...ehk juuli tuleb vastupidine :P

                        Comment

                        • 2ves
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 318

                          #612
                          Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                          tegelt tundub sellise skilli juures pole võimalik selline elu alla EV joont. Eks need siis pokkeri võlud, milleks tuleb valmis olla.
                          Siinkohal tuleks üledoosis head mussi ja materjali tarbida. usun, et juuli tuleb kuum (:

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #613
                            Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                            sa paned päris stabiilselt ikka alla EV :D nasty...ehk juuli tuleb vastupidine :P
                            Tyty! Loodan sama. Siin mu graph kus jämedalt pooled käed NL100 ja pooled NL50. Ca 25BI alla EV siis seni nendes limiitides. Aga ei nurise - Leits võiks enda alltime NL100/NL50 näidata :D.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #614
                              Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Graafik ilus!

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #615
                                Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                                Kuna grindimise isu nullilähedane olnud ja iga kuulõpp sama jama - hullu volüümi andes paari päevaga SN punnide ärategemine, siis juulis tuleb volüümi ja grindimise treening. Kuna NL50 on häid laudu nadisti inimlikul ajal, siis see kuu armsas NL25s ja eesmärgiks uus volüümi rekord - 70k käsi kuus. Augustis plaan sama kätearv NL50 ja septembris NL100s:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...