[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #631
    Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

    Uuendus. 30k käsi täis. Seni suht OK.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #632
      Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

      kena hiiteripoiss ka ilmselt :)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #633
        Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        kena hiiteripoiss ka ilmselt :)
        oled sa kindel?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #634
          Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

          Teenid rohkem kui NL50. Peaksid vist nüüd siin kanda kinnitama hoopis :)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #635
            Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

            Päris kena graafik. Mul see kuu natuke võimsam ja tagurpidi. Gl!
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #636
              Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

              Väga usinalt ikka võitnud, peab meeldima

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #637
                Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                Sick kui hästi mõni inimene kogu aeg jookseb. Sellise jooksuga oleksin ammu miljonär.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #638
                  Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Sick kui hästi mõni inimene kogu aeg jookseb. Sellise jooksuga oleksin ammu miljonär.
                  mu lifetime graph 35BI alla ev endiselt. sulle see ev värk väga oluline, seepärast mainin.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #639
                    Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                    EI!

                    Seda ei taha taga nutta, et 10-aastasena rubla ära kaotasid?

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #640
                      Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                      Sellise graafiku peale peaks coachingu järjekord jõuludeni olema? glgl

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #641
                        Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                        Mitu tundi muidu kokku seda 30k kätt tegid? Irw @ coachingu järjekorrad jõuludeni :)

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #642
                          Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Mitu tundi muidu kokku seda 30k kätt tegid?
                          52h näitab ptr. Panen Osilale ja teistele statistikutele numbreid veidi:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #643
                            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                            40k täis:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #644
                              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                              Kas PT arvutab võitude sisse kohe ka mingi rakebacki? Graafikul lihtsalt sinine+punane!=roheline, seega miski nagu ei klapi. Loogiliselt peaks roheline joon olema nii palju alla sinise, kui on punane joon alla nulltelje.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #645
                                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                                Kas PT arvutab võitude sisse kohe ka mingi rakebacki? Graafikul lihtsalt sinine+punane!=roheline, seega miski nagu ei klapi. Loogiliselt peaks roheline joon olema nii palju alla sinise, kui on punane joon alla nulltelje.
                                ma kahtlustan seda, et see "viga" on eurolaudadest hoopis, kuna need ka sees. rb PT3 sisse ei arvesta. aga huvitav error tõesti.

                                Comment

                                Working...