[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #451
    Re: pastilaa

    ohooo keegi on meil modeks saanud :D

    Bosside survele vandusin alla jah. Sad story - aga elu on kallim.

    P.S. Mu spetsialiteet on modereeritud trollimised. Modin neid, updatein ja kirjutan naljakamaks ringi etc. Esimene posti edit btw. Kogemata kusjuures, sest Editi nupp on Quote kõrval.
    Last edited by pastilaa; 23.10.10, 15:21.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #452
      Re: pastilaa

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Oktoobris seni pmslt ainult NL100 teinud, ikka Starsis ja endiselt FR. "Kuumus" on tore. Võiks veidi veel kesta. Ja volüüm muidugi olematu...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Statistikat ka. Endiselt teeb muret suur fold to 3bet, aga püüan väga jälgida - kes selle sihikule võtnud etc. Eks paistab mis saab sellest...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Ui ui kui ilus graph. fold to 3-bet paistab maru kõrge tõesti olema. Aga kuniks graafik läheb ühes suunas ja winrate on ilus, siis nii kaua ma ei tegeleks selle asjaga. Endal on see number 64, aga minu kusise winrate juures ma ei ole üldse kindel, et see on optimaalne. Samas tihti maha callides näed ikka igasuguseis imekäsi vastas olevat ja selle tõttu ei saa liialt palju respecti anda nendele, eriti btn vs blind olukordades, kus herol on positsioon. Mulle meedib tihti floppi hiilida just spekulatiivsete kätega nagu JTs, 8Ts jne. Muidugi nende edukaks mängimiseks peavad olema mingid readid ja ma just spetsiaalselt olen võtnud osad regid ette ja jälgin nende mängu squeezitud ja restealitud pottides ja teen vastavaid notesid. Timeing ja betting size readid on kuldsed nendes olukordades. Eks vahest veavad readid ka alt, aga üldiselt tunnen küll, et 3-betted pottides saan 95% nende vastu ilusasti hakkama.
      Samas ise OOP olles tunnen nõrkust, kui saan 4-beti mehelt, kelle 4-beting range on 3% näiteks. Krt, ei oska neid olukordi kohe kuidagi õigesti hinnata ja palju BI on läinud selle nahka. Selle tõttu kannatab mu winrate sb ja bb peal meeletult.

      Edu laudades ja loodan, et heater kestab igavesti sul.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #453
        Re: pastilaa

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Edu laudades ja loodan, et heater kestab igavesti sul.
        Irw - sai otsa just :). -3BI ja tiba peale läks nagu niuhti.

        Kaotatud potide TOP5 panen kah:

        1. Lihtsalt midagi hingele

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2. Vastane 44/26/3 -43 kätt. Kas oleks miskit paremini võimalik teha siin?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3. 50/17/4 12kätt - jube kehv sellise vastu foldida ikka :(.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        4. 34/9/inf 80 kätt - arvestades stacki vast OK ikka.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        5. 24/10/2 21 kätt, standard

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #454
          Re: pastilaa

          Kahjuks pole päevad vennad :(

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #455
            Re: pastilaa

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Kahjuks pole päevad vennad :(

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Mul tänane pea samasugune. Natuke on puudu, aga töötan selle nimel. :\
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #456
              Re: pastilaa

              It`s partytime!

              Täitus 500k käsi Starsis. Polnudki väga ammu, kui eelmise suve alguses sai $100 Starsi depotud ja purulolli lambukesena Ranka (tänud!) tabeli järgi seda imemängu POKERS testitud. Kuidas kõik algas, võib lugeda selle teema esimesest postist. Läinud on vahepeal nii. Kõik siis ikka vana hea nitine fullring:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              See kuu siis NL100s. Koos statidega:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              P.S. endiselt pole POKERS minu põhitegevus ega oma päristööd ei plaani ilmselt kunagi kõrvale jätta.
              Last edited by pastilaa; 27.10.10, 18:38.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #457
                Re: pastilaa

                Panen sümboolse viimase käe hetkeks mängitutest:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #458
                  Re: pastilaa

                  Never bluff a donk. Nh ja graafik.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #459
                    Re: pastilaa

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Never bluff a donk. Nh ja graafik.
                    Ty sir.

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #460
                      Re: pastilaa

                      cratz(:

                      eeskujulik

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #461
                        Re: pastilaa

                        my hero

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #462
                          Re: pastilaa

                          perfektne sisuliselt. Näitab härra sisu pokkerivallas.

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #463
                            Re: pastilaa

                            [x] skill (pokker & jalgpall)

                            Comment

                            • 2ves
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 318

                              #464
                              Re: pastilaa

                              respekt mees.

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #465
                                Re: pastilaa

                                Nicenicenice! (Y) Supersolid!

                                Comment

                                Working...