Kuna Vapsik ütles täna, et EV joon on jama, siis vaatasin nüüd seda joont. Kuigi daalalaudades olen räigelt alla EV jooksnud viimasel ajal, siis € ja PL on seis vastupidine ja vinguda ei tohi. Selline nägi välja siis viimaseaja NL50 ($+€+PL). Paremat wr kahjuks ei suuda välja pigistada:
Väga kena!!! Kuigi ma arvan, et winrate võiks olla natukene parem kuna sa oled minust oluliselt parem mängija, aga ma suudan näidata enam vähem samasse auku tulemusi. Mis ise arvad, kust sa lekid?
NonSD on sama suures miinuses. Peamine koht, mida parandada ongi peidus seal. Samas on selle kunstlik tõstmine ka kõige "kergem" viis mängu täielikuks lammutamiseks. Mulle sobib rohkem selline "tasa sõudev" minek. Lekkeid on igas vallas ja nende kõrvaldamise kallal töö käib vaikselt ja järjepidevalt!
selleks soovitan mängida HU vahepeal...tegin vahepeal 1,5kuud suht ainult HU ja peale seda olid FR tulemused paremad, sest tegelikult lugesin boardi palju paremini ja HU-s õpib rohkem postflop bluffima:)
selle nonsdga on veel see värk, et kui oled korralik bumhunter fr-s, siis on ju loogiline et ta langeb korralikult, kuna fishide vastu üldiselt cbetid, ja siis annad alla ja sinna läheb raha, aga kui hitid midagi ja fish jätkab, siis raha tuleb showdownist
selle nonsdga on veel see värk, et kui oled korralik bumhunter fr-s, siis on ju loogiline et ta langeb korralikult, kuna fishide vastu üldiselt cbetid, ja siis annad alla ja sinna läheb raha, aga kui hitid midagi ja fish jätkab, siis raha tuleb showdownist
K2snakallega jutuga igati nõus. Ma lihtsalt pole selline Vapsiku tüüpi lammutaja juba loomult (tal muide NONSD pealt tuleb enamus kasum), aga HU õpingud vaikselt ammu käimas.
NonSD on sama suures miinuses. Peamine koht, mida parandada ongi peidus seal. Samas on selle kunstlik tõstmine ka kõige "kergem" viis mängu täielikuks lammutamiseks. Mulle sobib rohkem selline "tasa sõudev" minek. Lekkeid on igas vallas ja nende kõrvaldamise kallal töö käib vaikselt ja järjepidevalt!
Pärast HU-sse minemist olen mänginud ka full-ringi ja 6maxi. Nendes mängus ma enam showdowniga võita ei suuda ja non SD tõuseb diagonaalis ülesse. Päris palju häid stealimiskohti leiab. Samas ma ei anna pead, kas see on suurema EV-ga mäng või mitte. Heads-upis regularide vastu on ka non-sd plussis (tõuseb diagonaalis taaskord) ja suudan ilma spewimata fishide vastu ka non-sd kõrgeks ajada aga olen tähelepannud, et fishide vastu on siiski parem mängija weak-tight mängu ja lasta non-sd joonel kukkuda. Winrate võib-olla isegi sama aga variatsioon tunduvalt väiksem.
tegelt tundub sellise skilli juures pole võimalik selline elu alla EV joont. Eks need siis pokkeri võlud, milleks tuleb valmis olla.
Siinkohal tuleks üledoosis head mussi ja materjali tarbida. usun, et juuli tuleb kuum (:
sa paned päris stabiilselt ikka alla EV :D nasty...ehk juuli tuleb vastupidine :P
Tyty! Loodan sama. Siin mu graph kus jämedalt pooled käed NL100 ja pooled NL50. Ca 25BI alla EV siis seni nendes limiitides. Aga ei nurise - Leits võiks enda alltime NL100/NL50 näidata :D.
Kuna grindimise isu nullilähedane olnud ja iga kuulõpp sama jama - hullu volüümi andes paari päevaga SN punnide ärategemine, siis juulis tuleb volüümi ja grindimise treening. Kuna NL50 on häid laudu nadisti inimlikul ajal, siis see kuu armsas NL25s ja eesmärgiks uus volüümi rekord - 70k käsi kuus. Augustis plaan sama kätearv NL50 ja septembris NL100s:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Algus on volüümi osas kurb kena suve tõttu, aga mäng tundub vähemasti nitrowaalane + tegin nonamele suckoudi jess!:
Comment