[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #646
    Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

    Ma päriselt ka ei saa aru, kuidas sa jooksed nii palju üle EV. Kõik flipid peavad? Kõik 3bet callid on kasumis?

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #647
      Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

      inimene oskab dead money üles korjata lihtsalt

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #648
        Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
        Ma päriselt ka ei saa aru, kuidas sa jooksed nii palju üle EV. Kõik flipid peavad? Kõik 3bet callid on kasumis?
        Ega sa nalja ei tee? Kui sa tahad väita, et sul kuu lõikes pole cashi mängides olnud 20bi-seid kõikumisi EV suhtes, siis sa oled kas liiga vähe mänginud või üliõnnelik, et variatsiooniga kokkupuuted minimaalsed :). Mul siin samas teemas kunagi pandud graafik, kus vist 25k käega NL100s 22bi alla EV jooksin näiteks. Panen ka oma lifetime cashi graafiku BB-des, kus tiba teistpidi need jooned:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #649
          Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

          Nüüd on hiiter käes obv ja paned üle EV varsti lifetime.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #650
            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

            Aga palju sa kaotanud oled?

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #651
              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

              Õnnitlused pere suurenemise puhul!

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #652
                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                Ka ainult HU see kuu teinud, nagu hetkel kombeks. Starsi 50NL ja 100NL:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #653
                  Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                  Kuule juut, mis varjad ennast. Räägi kuidas pokkeris läinud on ja jaga graafikuid. 4k posti puhul oleks võinud miski special posti ka teha.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #654
                    Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                    Kuule juut, mis varjad ennast. Räägi kuidas pokkeris läinud on ja jaga graafikuid. 4k posti puhul oleks võinud miski special posti ka teha.
                    Ei tohi rääkida. Felix ei luba - muidu saan pendliga.

                    Comment

                    • kardpleier
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 699

                      #655
                      Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Ei tohi rääkida. Felix ei luba - muidu saan pendliga.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #656
                        Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                        Vahepealsest:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #657
                          Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                          Ma mingi minut aega ootasin, millal intro läbi saab ja laul pihta hakkab

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #658
                            Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                            Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                            Ma mingi minut aega ootasin, millal intro läbi saab ja laul pihta hakkab
                            Pole hullu, ma ootasin üle 2 minuti enne kui aru sain.

                            Comment

                            • hakkameimema
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2011
                              • 349

                              #659
                              Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                              Ma ka ca 2, hea tüng ikka, video läheb jumala hästi kokku, kui algusest hakkab muusika :D

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #660
                                Re: pastilaa [25NL-100NL FR Starsis]

                                Veidi pokkerist. Viimasel ajal pole väga aega mängida olnud töö tõttu, aga HU cashi formaat sobib suurepäraselt ka töö kõrvalt kergeks meelelahutuseks. Kahjuks tuli enne NL100 kolimist BE streach külla ja minu volüümi juures (max ca 9k käsi kuus) osutus see jube tüütuks - lõpuks selline tunne, et ei biidi enam -999BB/100 fishi ka. Viimased 2 kuud siis NL50 ja natuke NL100(50bb):

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kuna üks foorumiliige soovis, et teda mikro FR aitaksin, siis võtsin pakkumise vastu ja vahelduse mõttes tundus tore idee. Proovisin ka ise üle aja "vana armsat" NL25FR starsis:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...