[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #616
    Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

    A selle sa minu elu seal raskeks tegidki ja veel KK vs QQ võitsid :D
    Tigrano ka luusib neil limiitidel ringi ja enam pole üldse lõbus mängida

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #617
      Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

      Tegin selle boonuse ära ja tuletan natuke meelde 24 laua mõnusi, aga tegelikult ikka päris fun on Starsis :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #618
        Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

        vinge et keegi võidab

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #619
          Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

          äge!

          Comment

          • Cash87
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1402

            #620
            Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

            Minu arust ka lahe kui keegi võidab! Ise istun ja mõtlen, mis ma küll valesti teen :D

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #621
              Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
              Minu arust ka lahe kui keegi võidab! Ise istun ja mõtlen, mis ma küll valesti teen :D
              +1
              Enne,kui midagi teed lauas, mõtle!
              Mõtle pikalt kui vaja,aga mõtle millega vastane nii teeb.
              Ise olen kahjuks viimasel ajal riveris liiga lightilt callima asunud ja nt. Fold To Flop Cbet on ka alla 50% (NL25s sellised nitid koos,et Vist peaks rohkem foldima oma paire cbettidele [eriti OOP],mis sa pastilaa arvad???).
              Ei mõtle üldse ja ei usu kedagi ja callin.

              Näite käsi ka siis,et lihtsalt pas** ei ajaks ja näide fishi vastu:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Go Pastilaa...

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #622
                Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                Algselt postitas noname Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Sama viga minulgi küljes kahjuks kuid tegelen sellega.

                Comment

                • Carl
                  FPP Pro
                  • Jul 2010
                  • 213

                  #623
                  Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                  Mis VPIP/PFR% sul on? :)

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #624
                    Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                    Algselt postitas noname Vaata postitust
                    Ise olen kahjuks viimasel ajal riveris liiga lightilt callima asunud ja nt. Fold To Flop Cbet on ka alla 50% (NL25s sellised nitid koos,et Vist peaks rohkem foldima oma paire cbettidele [eriti OOP],mis sa pastilaa arvad???).
                    Ei mõtle üldse ja ei usu kedagi ja callin.
                    Kui ikka haige cbettija, siis tasub floatida ja trikitada küll, aga muidu nõus. Sitte paare võib ka pre foldida vabalt, kui ei ole fishe veel kampa löömas ja väga lekkeline reg ei tundu.

                    Algselt postitas Carl Vaata postitust
                    Mis VPIP/PFR% sul on? :)
                    17/15

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #625
                      Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                      Kuulsin et pidid 99/98 olema kohati

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #626
                        Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                        Väike uuendus. Pole väikse reisi tõttu olnud üldse aega mängida - rekordvolüümi graafikust maas jõhkralt :(. NL25FR kõik:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #627
                          Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                          Is nice! Vaatasin jah, et Su teerull töötab päris korralikult.

                          Ma proovin ka.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #628
                            Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                            20k käsi tehtud:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #629
                              Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                              Solid winrate ja nonsd. (Y)
                              Täna trenni ka?

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #630
                                Re: pastilaa [50NL/100NL FR Starsis]

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Solid winrate ja nonsd. (Y)
                                Täna trenni ka?
                                Tyty. Kolmapäevani maal - neljap. peaks trenni ja pühap. mängule jõudma igatahes.

                                Comment

                                Working...