MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #301
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Mul downer muidu,tahtsin nutta siin. Igapäev võidan 1-2 turkat,vahel ka 3 ,aga loomulikult on need abi madalama otsa omad. 25+ käib häving. Naljakal kombel oli eelmine aasta umbes samal ajal sama häving. Äkki peaks hakkama 15 jaanuar-1 märts vabaks võtma iga aasta,või vähendama volüümi ala 70-80% ja keskenduma õppimisele.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #302
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Mul downer muidu,tahtsin nutta siin. Igapäev võidan 1-2 turkat,vahel ka 3 ,aga loomulikult on need abi madalama otsa omad. 25+ käib häving. Naljakal kombel oli eelmine aasta umbes samal ajal sama häving. Äkki peaks hakkama 15 jaanuar-1 märts vabaks võtma iga aasta,või vähendama volüümi ala 70-80% ja keskenduma õppimisele.
      Mõistlikud mõtted :D

      (See tähendab siis, et TPS-is konkurents kaob)

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #303
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Mõistlikud mõtted :D

        (See tähendab siis, et TPS-is konkurents kaob)
        ma ei tea mis konkurentsist sa räägid, ma mängin seda toodzerit poolunes telefonis inertsi pealt. Kui halb peab olema , et minu C mängu ei biidi. Vb isegi D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          ma ei tea mis konkurentsist sa räägid, ma mängin seda toodzerit poolunes telefonis inertsi pealt. Kui halb peab olema , et minu C mängu ei biidi. Vb isegi D
          Räägi-räägi. Tegelt grindid nii:

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #305
            Re: Kalorite ja MTT grind.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Räägi-räägi. Tegelt grindid nii:

            ka võimalik, äkki peaks värska 6packid rocki omaga asendama. See suht suur leak juua vett vist .

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #306
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Hea, et @rankast ka on häkkerid lekitanud fotosid kuda toodzerit krussib

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #307
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Mul downer muidu,tahtsin nutta siin. Igapäev võidan 1-2 turkat,vahel ka 3 ,aga loomulikult on need abi madalama otsa omad. 25+ käib häving. Naljakal kombel oli eelmine aasta umbes samal ajal sama häving. Äkki peaks hakkama 15 jaanuar-1 märts vabaks võtma iga aasta,või vähendama volüümi ala 70-80% ja keskenduma õppimisele.
                Võid oma CV mulle ära PMida ma arvan

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #308
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Võid oma CV mulle ära PMida ma arvan
                  mul pole cv-d. Kas niisama ei saa otse maximasse ?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #309
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Hea, et @rankast ka on häkkerid lekitanud fotosid kuda toodzerit krussib

                    Kui ma kunagi rikkaks saan, siis ma kindlasti sellist vanni tahan.

                    Just muideks tulin vannist.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #310
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      Läksin pokkeritarkasi kottima @unibet,twitchis ka striim. Mul downer nagunii,tulge mind kottima

                      Parooli ei viitsi otsida,striimis luurata siis võin pm 29 min late reg
                      Last edited by Söönlusikast; 28.01.25, 18:56.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: Kalorite ja MTT grind.

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Läksin pokkeritarkasi kottima @unibet,twitchis ka striim. Mul downer nagunii,tulge mind kottima

                        Parooli ei viitsi otsida,striimis luurata siis võin pm 29 min late reg
                        Ei viitsi. Misogüüne ei taheta.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #312
                          Re: Kalorite ja MTT grind.

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ei viitsi. Misogüüne ei taheta.
                          Ma ka ei viitsiks,a tahaks hirmsalt kottida kedagi. Ma tean neil edetabel ja puha. Eelmine kord nautisin väga

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #313
                            Re: Kalorite ja MTT grind.

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            mul pole cv-d. Kas niisama ei saa otse maximasse ?
                            Võin ise su eest ära teha :

                            Curriculum Vitae

                            Olen söönlusikast, otsin tööd.

                            Nimi
                            Telefoni nr.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #314
                              Re: Kalorite ja MTT grind.

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Võin ise su eest ära teha :

                              Curriculum Vitae

                              Olen söönlusikast, otsin tööd.

                              Nimi
                              Telefoni nr.
                              Kas lihtsalt ankeet ,või tinderi profiil ei saa öelda ? Mis krdi curri vittu aaee,muudab tööorjuse nooblimaks ???

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #315
                                Re: Kalorite ja MTT grind.

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Kas lihtsalt ankeet ,või tinderi profiil ei saa öelda ? Mis krdi curri vittu aaee,muudab tööorjuse nooblimaks ???
                                Heh, mäletan koroona ajal oli miinimum palgaga tööle 50 tahtjat tartus ja ma sain kõrval istuda ja märkmeid kribada (enamvähem joonistasin pardi pildi ja näitasin ülemusele keset vestlust).

                                Aga huvitav oli et, ülemus küsis, mis teie palga soov oleks(meil fikseeritud miinimum +20 senti vms too aeg)
                                Paljud küsisid alla miinimum palga, nagu üldse eluga kursis ei ole.

                                Põhimõtteliselt kui sa teed endale CV ja pole jobu siis võiks aastaga saada vahetusevanemaks ja ala 8-9€/h kui oskad õigesti küsida.

                                Kas see kõik seda väärt on? Üpris keskpärane, veidi õpid siis on lihtne töö, enamus aja passid kuniks mõni negatiivne olukord.

                                Mina lisasin huumorit, näiteks et proovin varga ilma sõnagi rääkimata turvaruumi viia kontrolli või mingi joodik tuli uksest sisse, panin käe õlale ja jalutasin taga väkse 180 kraadi ja ta ei saand arugi et õues jälle :D

                                Minu töökoht on muidugi üks parimatest mida loota võib, 5+
                                Last edited by Kakahirmutis; 28.01.25, 20:38.

                                Comment

                                Working...