Re: Kalorite ja MTT grind.
Mul downer muidu,tahtsin nutta siin. Igapäev võidan 1-2 turkat,vahel ka 3 ,aga loomulikult on need abi madalama otsa omad. 25+ käib häving. Naljakal kombel oli eelmine aasta umbes samal ajal sama häving. Äkki peaks hakkama 15 jaanuar-1 märts vabaks võtma iga aasta,või vähendama volüümi ala 70-80% ja keskenduma õppimisele.
Mul downer muidu,tahtsin nutta siin. Igapäev võidan 1-2 turkat,vahel ka 3 ,aga loomulikult on need abi madalama otsa omad. 25+ käib häving. Naljakal kombel oli eelmine aasta umbes samal ajal sama häving. Äkki peaks hakkama 15 jaanuar-1 märts vabaks võtma iga aasta,või vähendama volüümi ala 70-80% ja keskenduma õppimisele.
Comment