Re: Kalorite ja MTT grind.
Viirusepoiss kallal ,nii et pole mänginud/trennis käinud/üleüldse midagi produktiivset teinud eelmise nädala lõpust...aga siiski astusin kaalule ,mingi valemiga on läinud 1.5kg,mida ma üldse ei oodanud.... ei olnud vist suurim paipoiss ,ainuüksi õllesid läks kõrist alla 2000cal jagu eelmine nädal,aga tõesti päevabaasist üle ei läinud-ju see loeb niivõrd palju(praegune siis 116.8kg-eelmine 118.3kg). Oli olukord ka siin kunagi kui käisin pikka päeva tallinnas asju ajamas ja tagasiteel kõht korises ning ainuke variant oligi statoil(loe kui sirkel ka vms).
Ma eelnevalt ei teadnud,et on siuke sait nagu www.nutridata.ee kus saab mingeid random toidukaloreid kätte(ma eeldan,et saad ligikaudseltki õige vastuse) . Mina sealt oma kaheraudse kätte igatahes sain ja lasin ainult tilga majoneesi panna ja ei pidanudki kohukesi näost sisse panema (pakenditoodetega lihtne calorid kirja saada).
Ainuke mida pikisilmi ootan,et näeks juba riiete pealt/peeglist tulemusi. Ega kg juba piisavalt läinud,et võiks ju.... aga ei märka,eks treener ka ütles,et enne läheb mu seest see kaal(mida iganes see ei tähenda,ju miski tõmbab kokku ja rasv organite ümber äkki ??) Üks võimalus muidugi,et keegi kes mind igapäevaselt ei näe-nende silmale vb olen alla võtnud. Ainuke mida märkan väga selgelt on see,et jõuan rohkem... kuna see peresõbralik foorum,siis ei maini mida. Samuti suudan slaavi kükki pikalt teha kui lapsega satun mänguväljakule...ilma täistallata veel,aga areng ikka eelneva 0-i pealt.
Viirusepoiss kallal ,nii et pole mänginud/trennis käinud/üleüldse midagi produktiivset teinud eelmise nädala lõpust...aga siiski astusin kaalule ,mingi valemiga on läinud 1.5kg,mida ma üldse ei oodanud.... ei olnud vist suurim paipoiss ,ainuüksi õllesid läks kõrist alla 2000cal jagu eelmine nädal,aga tõesti päevabaasist üle ei läinud-ju see loeb niivõrd palju(praegune siis 116.8kg-eelmine 118.3kg). Oli olukord ka siin kunagi kui käisin pikka päeva tallinnas asju ajamas ja tagasiteel kõht korises ning ainuke variant oligi statoil(loe kui sirkel ka vms).
Ma eelnevalt ei teadnud,et on siuke sait nagu www.nutridata.ee kus saab mingeid random toidukaloreid kätte(ma eeldan,et saad ligikaudseltki õige vastuse) . Mina sealt oma kaheraudse kätte igatahes sain ja lasin ainult tilga majoneesi panna ja ei pidanudki kohukesi näost sisse panema (pakenditoodetega lihtne calorid kirja saada).
Ainuke mida pikisilmi ootan,et näeks juba riiete pealt/peeglist tulemusi. Ega kg juba piisavalt läinud,et võiks ju.... aga ei märka,eks treener ka ütles,et enne läheb mu seest see kaal(mida iganes see ei tähenda,ju miski tõmbab kokku ja rasv organite ümber äkki ??) Üks võimalus muidugi,et keegi kes mind igapäevaselt ei näe-nende silmale vb olen alla võtnud. Ainuke mida märkan väga selgelt on see,et jõuan rohkem... kuna see peresõbralik foorum,siis ei maini mida. Samuti suudan slaavi kükki pikalt teha kui lapsega satun mänguväljakule...ilma täistallata veel,aga areng ikka eelneva 0-i pealt.

Comment