Re: Kalorite ja MTT grind.
Huvitav (vb ainult minu puhul) ,et liigun juba 4+ kaotatud kilo juurde-aga särk ikka pitsitab,teksa pitsitab ,treppidel ei tunne küll,et jalgadel on 4kg vähem valu üles tassida. Et nagu kust persest need 4kg maha läinud ma ei tea-kui laduda 4kg liha kaalule,siis 4kg näeb päris palju välja. Aga see ka näitab miks vist kaalumine/mõõtmine tähtis on sellisel projektil(vööümbermõõt oli muide alguses 130cm-infarktiarst delfis eile kirjutas,et infarktiriski vähendamiseks võiks see nr olla alla 105e☠️☠️??)
Huvitav (vb ainult minu puhul) ,et liigun juba 4+ kaotatud kilo juurde-aga särk ikka pitsitab,teksa pitsitab ,treppidel ei tunne küll,et jalgadel on 4kg vähem valu üles tassida. Et nagu kust persest need 4kg maha läinud ma ei tea-kui laduda 4kg liha kaalule,siis 4kg näeb päris palju välja. Aga see ka näitab miks vist kaalumine/mõõtmine tähtis on sellisel projektil(vööümbermõõt oli muide alguses 130cm-infarktiarst delfis eile kirjutas,et infarktiriski vähendamiseks võiks see nr olla alla 105e☠️☠️??)


Comment