MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #91
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Hakkasin mõtlema ,kas ma olen üldse turnapro kui 6-pack pole rõdul jahedas alati.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    6-packist on vähe. Lisaks peab olema ka isiklik tehnik.
    Ma elan sellises rajoonis,kus naljalt tehnikut ei leia omale. Isegi grossis käivad viksid ja viisakad siin.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #92
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Ma elan sellises rajoonis,kus naljalt tehnikut ei leia omale. Isegi grossis käivad viksid ja viisakad siin.
      Mingi ihastes elad v?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #93
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Mingi ihastes elad v?
        Ju kuskil Tartu VIP-rajoonis, kus need kõik Taistod ja Ladevid. Isegi imestan, et söönlusikast meiesuguste rottidega suhtleb ja pööblitele tähelepanu pöörab.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #94
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ju kuskil Tartu VIP-rajoonis, kus need kõik Taistod ja Ladevid. Isegi imestan, et söönlusikast meiesuguste rottidega suhtleb ja pööblitele tähelepanu pöörab.
          See tüüp on küll crusher siis

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #95
            Re: Kalorite ja MTT grind.

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Hakkasin mõtlema ,kas ma olen üldse turnapro kui 6-pack pole rõdul jahedas alati.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            See tüüp on küll crusher siis
            Rofl,ei ole crusher. Aga raadil siiski mitte ihastes.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #96
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Rofl,ei ole crusher. Aga raadil siiski mitte ihastes.
              Ma tartus elasin oleksin peaaegu ihastesse maja ostnud, poleks siis pokkerit uuesti mängima hakanudki ja grilliks aias hobiks

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #97
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Hakkasin mõtlema ,kas ma olen üldse turnapro kui 6-pack pole rõdul jahedas alati.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Ma tartus elasin oleksin peaaegu ihastesse maja ostnud, poleks siis pokkerit uuesti mängima hakanudki ja grilliks aias hobiks
                Ihastesse võtaks küll maja ja grilliks/saunataks. Aga selleks peaks juba crusheriks hakkama. Pealegi olles vaadanud neid majade kuulutusi... igal pool mingi häda/miski ei meeldi ja küsivad ala 400 tonni.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #98
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Ihastesse võtaks küll maja ja grilliks/saunataks. Aga selleks peaks juba crusheriks hakkama. Pealegi olles vaadanud neid majade kuulutusi... igal pool mingi häda/miski ei meeldi ja küsivad ala 400 tonni.
                  Nojah, ma vaatasin korontsi ajal elatavat subilat 70k€ :D

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #99
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    Peaks vist mingid selfied ka peegli ees tegema,see sai täitsa ära unustatud-muidu mannetu,kui lõpuks alla 100kg kaal ja polegi millegagi edvistada.Õnneks silma järgi mingeid muutusid veel pole märgata ,peale selle ,et saan reaalselt kõhtu sisse tõmmata juba. Rätsepistes sain ka istuda oma 15min ükspäev(vanasti täiesti mõeldamatu)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #100
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Peaks vist mingid selfied ka peegli ees tegema,see sai täitsa ära unustatud-muidu mannetu,kui lõpuks alla 100kg kaal ja polegi millegagi edvistada.Õnneks silma järgi mingeid muutusid veel pole märgata ,peale selle ,et saan reaalselt kõhtu sisse tõmmata juba. Rätsepistes sain ka istuda oma 15min ükspäev(vanasti täiesti mõeldamatu)
                      Need tee kindlalt. Pärast hea võrrelda.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #101
                        Re: Kalorite ja MTT grind.

                        ei pea isegi kogenud pokkerimängija olema, ega vandenõuteoreetik-ikka siuke rõve hais küljes asjal, maru mugav muidugi , et linnapea endagi laps käib antud laulustuudios.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #102
                          Re: Kalorite ja MTT grind.

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          ei pea isegi kogenud pokkerimängija olema, ega vandenõuteoreetik-ikka siuke rõve hais küljes asjal, maru mugav muidugi , et linnapea endagi laps käib antud laulustuudios.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Tere tulemast, Venemaale!

                          Kõik, kes väidavad, et "oi ei, Eesti on õigusriik", "Eesti on puhas demokraatia", "Eestis on ülivähe korruptsiooni", eksivad. Eksivad väga rängalt.

                          Eesti on vägagi sarnane Venemaale ja hullemgi, sest Venemaal saad vähemalt 50-kümpasega, hea konjaki või ilusa sõbraliku naisnaeratuse eest "jamadest" pääseda, bürokraatilist eelist ja muud taolist, et nautida ka nomenklatuuris hüvesid (fragmente sellest), kuid siin pead olema osa süvariigist.

                          See peene ja kõrgtasemeline korruptssioon ongi erand meie ja Venemaa vahel, et ei ole sama, vaid sarnane. Venemaal on seega isegi kohati lihtsam.

                          Jälk. Ja selle artikli "igav lugu" on selle kõige jääemäe tipp.

                          E: Igaks juhuks lisan ka Söönlusikas artiklit lingi, kuna ta ei lisanud: https://ekspress.delfi.ee/artikkel/1...ele-milles-asi

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #103
                            Re: Kalorite ja MTT grind.

                            "seaduse ees kõik võrdsed " või kuidas see väljend oligi....

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: Kalorite ja MTT grind.

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              "seaduse ees kõik võrdsed " või kuidas see väljend oligi....
                              Jup. Nii ta on, kuid mitte siin.

                              Ei meeldi kasutada eriti võõrkeelseid väljendeid, kuid paraku siin peab iseloomustamaks järgnevat. Meie korruptsioon on nii peene, et igapäevasele NPC-le (võõrsõna, mida pidasin silmas) võibki tunduda, et nii on. Sest liikluskaamera tegi naabrimehele trahvi või poetagusel pole täispeaga sõitmise tõttu lube.

                              Samuti Delfi kirjutas, kuidas pussitaja läks vangi ja Reps taheti istuma panna. Kõik ju tundubki NPC-le timm, sest tema ja pärisseaduse vahel seisab raudne bürokraat.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #105
                                Re: Kalorite ja MTT grind.

                                keegi võiks mulle öelda, mida ma optibeti käte allalaadimisel valesti tegin-pt4 ütleb -100% roi, kõik turnad 0. Ainuke mis ise tähele panen on , et 0 tournament summariet tulnud.

                                Comment

                                Working...