Re: Kalorite ja MTT grind.
Kas siis sinul ei olnud vedelike tarbimine elementaarne ? Õnneks mul grindimisega see juba juurdunud ,et kohvi,tee,või sidruni värska pea alati ees,ehk siis ei usu,et järsku vedeliku tarbimine väheneb. Kuna ka nikotiiniga kõik ,eeldan et pigem suureneb vedelike tarbimine. Eeldan olla täiesti ärevil ADHD(moodne haigus mille diagnoosi jagatakse rohkem kui omal ajal toidutalonge) jänes lähinädalatel ja olen leppinud ,et tuleb lihtsalt üle elada 1 minut korraga. Kuna olen ka varem proovinud loobuda,siis tean ette ,et põhivalu algab 3-4ndast päevast. Alguses tuhina pealt oled motiveeritud ja igast rõõmuhormoone täis nagu tupic alguses oli spinnidega .... ja siis tuleb argipäev . Aaa ja miks ma seda üldse kõike teen, mul täiesti tühjast kohast hakkas tekkima juba surmahirm oma elustiili osas. Olid mingid südamepuperdamised , vanus ka juba selline ,et elu roi väheneb iga päevaga. Iga päev ärkad,siis kuskilt valutab. Isegi grindida raske pikalt ,sest toolil niheled pidevalt ja keskendumist segab mugava asendi sättimine pool päeva. Vb lumepallina elustiili muutused tekitavad uut energiat,mida ma isegi ei teadnud ,et mul olemas ja tagasi suunata end micro/lowstakes mugavustsoonist väljapoole. Aga see juba kõrvalprodukt ,kui tuleb siis tuleb see soov kõrgemale ronida,enamvähem suudan ette kujutada mis tööd/aega see võib nõuda-aga see pole eesmärk hetkel
Kas siis sinul ei olnud vedelike tarbimine elementaarne ? Õnneks mul grindimisega see juba juurdunud ,et kohvi,tee,või sidruni värska pea alati ees,ehk siis ei usu,et järsku vedeliku tarbimine väheneb. Kuna ka nikotiiniga kõik ,eeldan et pigem suureneb vedelike tarbimine. Eeldan olla täiesti ärevil ADHD(moodne haigus mille diagnoosi jagatakse rohkem kui omal ajal toidutalonge) jänes lähinädalatel ja olen leppinud ,et tuleb lihtsalt üle elada 1 minut korraga. Kuna olen ka varem proovinud loobuda,siis tean ette ,et põhivalu algab 3-4ndast päevast. Alguses tuhina pealt oled motiveeritud ja igast rõõmuhormoone täis nagu tupic alguses oli spinnidega .... ja siis tuleb argipäev . Aaa ja miks ma seda üldse kõike teen, mul täiesti tühjast kohast hakkas tekkima juba surmahirm oma elustiili osas. Olid mingid südamepuperdamised , vanus ka juba selline ,et elu roi väheneb iga päevaga. Iga päev ärkad,siis kuskilt valutab. Isegi grindida raske pikalt ,sest toolil niheled pidevalt ja keskendumist segab mugava asendi sättimine pool päeva. Vb lumepallina elustiili muutused tekitavad uut energiat,mida ma isegi ei teadnud ,et mul olemas ja tagasi suunata end micro/lowstakes mugavustsoonist väljapoole. Aga see juba kõrvalprodukt ,kui tuleb siis tuleb see soov kõrgemale ronida,enamvähem suudan ette kujutada mis tööd/aega see võib nõuda-aga see pole eesmärk hetkel
Comment