Dnbftw grindoorium [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #946
    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

    One week l8r

    Comment

    • Dnbftwnaine
      Bännitud
      • Nov 2014
      • 32

      #947
      Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

      2 weeks l8er


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #948
        Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

        Sel kalal on selline nägu nagu teda saaks ainult mollyga püüda. Dno kumb keda imiteerib tegelt.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #949
          Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Mingite tablettidega une kunstlik tekitamine lõppeb imo halvasti. Ma kas teen trenni või otsin abivahendit loodusest, tablasid ei poolda. Üleeilne ja eilne nägid siis välja nii, et 26h uptime, 3h und ja ja olingi ööse kella 1-2ni üleval ehk 12h sisuliselt. Ühest tunnist unest piisab, et olla 4 tundi üleval. Eks kui veidi liigutada ja keskendumist vaja, siis on rohkem und vaja 4 tunni kohta.
          Melatoniini koostis: sojaõli, zhelatiin, niiskusesäilitaja glütserool, vesi, glaseeraine meevaha, toiduvärv titaandioksiid, melatoniin.

          Mis seal ebaloodusliku on?

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #950
            Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

            Piparmündi tee ajab ka magama.

            Comment

            • p0l1
              Grinder
              • Jan 2011
              • 581

              #951
              Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

              Tegelt usse oleks vaja küll. Umbes niipalju kulus suuri ööusse sellel suvel, kui seal ülevalpool pildil (~1500 sai endale ostetud). Angerjat samas eriti ei püüdnud, et kulud võinuksid suuremad olla.

              Ja korralikku stabiilset sõnnikuusside müüjat ei leidnudki. Selles osas võtaks sõbrad ka punti ja kindlasti saaks äri teha alates varakevadest juba.

              Talvel õnneks sellega jamama ei pea .
              Last edited by p0l1; 15.11.14, 00:50.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #952
                Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                Täna käisin lurkisin veits ringi ja lõin ka hangu maasse, kuid kuidagi kesine oli. Pole nüüd paar päeva sadanud muidugi intensiivsemalt ja samas läheb ka külmemaks, eks nad poevad sügavamale. Pisemaid oli küll (mingid nr3 dendrod olid vist väikesed?), aga samas ega ma väga meeleheitlikult neid ei otsinud kah, pigem vaatasin, et kuidas saaks koera linde peletama.

                Sõnnikuussid on ka mul olemas, kodus on 2 suurt kompostihunnikut, mida aegajalt käin ussidest tühjendamas. A sellejaoks kummikindaid vaja.

                Aga ma võtan nüüd taskulambi ja lähen teen kerge tiiru, öösiti pidid raiped ise kotti ronima :P

                edit: ei olegi miskit head öelda. Vist on nad nüüd päevaussid hoopis. Kurat küll, septembris kaevasin endale usse siis tuli korralikult igast suuremaid isendeid. Homme teen päeval korraliku kaevamise ja raporteerin tulemustest.
                Last edited by Dnbftw; 15.11.14, 01:19.

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #953
                  Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                  downer/boner usside ,mõttes.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #954
                    Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                    praegu nadi öökaga - veebruaris tavaliselt rohkem liikvel. liiga SOE on veel

                    Comment

                    • Dnbftw
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1808

                      #955
                      Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                      Selge. Lõin täna siis hangu maasse ja esimesed ussid tulid vastu ca 10 cm sügavuselt, kenad nr3 dendrobaenad. Salmos vist mingi 2 euri ringis 20tk? 15cmst alates hakkasid aga pirakamad vastu tulema, pigem ööka suurust meenutavad kuid siiski veel veidikene allajäävad. Las kosuvad, vb hakkan isegi kevadest rohkem latut ja angerjat otsima, püük tundub põnev. Üleüldse vist peaks selle haugijahi ära lõpetama, saagid kesised ja enamus kordadest tühjad kotid. Merikapüüki aga proovin vast paari nädala pärast uuesti ja uute teadmiste ning varustusega :)

                      Stars vist otsustab täna ööse twistitada fishi kahjuks

                      PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 5 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      CO: $9.75
                      BTN: $2.09
                      Hero (SB): $5.83
                      BB: $3.72
                      UTG: $4.00

                      Hero posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

                      Pre Flop: ($0.07) Hero has 9 9

                      fold, fold, BTN raises to $2.09 and is all-in, Hero raises to $5.83 and is all-in, fold

                      Flop: ($4.23, 2 players) 3 Q T

                      Turn: ($4.23, 2 players) K

                      River: ($4.23, 2 players) J

                      Hero shows 9 9 (Straight, King High) (Pre 55%, Flop 56%, Turn 7%)
                      BTN shows J K (Two Pair, Kings and Jacks) (Pre 45%, Flop 44%, Turn 93%)
                      Hero wins $4.05


                      vs loose/agro, sampel paarkümmend kätt. kuidas mängida? shove turn või foldime raisele? ei raisenud floppi, sest tahtsin seda turnis teha, idk kusesin täis vist. sitasti mängitud all the way

                      PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      UTG: $13.58
                      Hero (MP): $5.88
                      CO: $5.00
                      BTN: $5.00
                      SB: $7.63
                      BB: $5.51

                      SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

                      Pre Flop: ($0.07) Hero has K Q

                      fold, Hero raises to $0.15, CO calls $0.15, fold, SB calls $0.13, fold

                      Flop: ($0.50, 3 players) 6 9 K
                      SB bets $0.15, Hero calls $0.15, fold

                      Turn: ($0.80, 2 players) 8
                      SB checks, Hero bets $0.68, SB raises to $1.90, Hero ???


                      igaav

                      PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 2 players
                      Hand converted by PokerTracker 3

                      SB: $3.79
                      Hero (BB): $5.55

                      SB posts SB $0.02, Hero posts BB $0.05

                      Pre Flop: ($0.07) Hero has A A

                      SB calls $0.03, Hero raises to $0.20, SB raises to $0.45, Hero raises to $1.30, SB raises to $3.79 and is all-in, Hero calls $2.49

                      Flop: ($7.58, 2 players) 7 K 9

                      Turn: ($7.58, 2 players) 4

                      River: ($7.58, 2 players) 5

                      Hero shows A A (One Pair, Aces) (Pre 82%, Flop 92%, Turn 95%)
                      SB shows 3 3 (One Pair, Threes) (Pre 18%, Flop 8%, Turn 5%)
                      Hero wins $7.27
                      Last edited by Dnbftw; 16.11.14, 02:04.

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #956
                        Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                        Sõnnikuusse müüdi 150 tk ja 6 euri kalale.ee foorumis.

                        10 euri ja 20 ussi hinnad on pisut kõrged : ) .

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #957
                          Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                          Sõnnikuusse on esiteks kordades kergem hankida kui öökaid imo. Löö ainult kompostihunnik lahti ja hakka kiskuma, vahel on korralikult puntras siis mõtekam kohe terve kamakaga võtta :D

                          Mina paneks sellise hinna, mis rahuldaks nii ostjat kuid ka ennast. Kõik oleks obv läbirääkimise küsimus ja mida rohkem on vaja seda odavamaks annab hinna rääkida.

                          Kalale.ee foorumis on vastavalt nõudlusele ööussid 6-12 euri 100 tk. Olen ma asjast ikka õigesti aru saanud, et põllul olevad suuremad mõlakad on ka siiski ööussid? Või neil erinev nimetus? Pm lugesin, et kui purustatud punaste telliste klibu ja mulla sees hoida usse peaksid nad samamoodi punasemaks minema. Ussid on nagu inimesed, mullast oled sa võetud ja... :D

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #958
                            Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                            Ei, asi pole pigmendis. Ööussid on eraldi liik.

                            Mullakate vastu oleks eraldi huvi tho. Enne tuleb talv ära kannatata, küll ma kevadel ühendust võtan.

                            Comment

                            • Dnbftw
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1808

                              #959
                              Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #960
                                Re: Dnbftw grindoorium [Elust, õlust ja kui aega jääb siis pokkerist. NL5 6max]

                                hea, et oled ennast tsiteerima hakanud. lisab sisukale tekstile huvitava varjundi.

                                Comment

                                Working...