Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7006
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    AI 100%
    Sain telefoni numbri lisada twitchis, 2fa veel ei saa kuna eile sai liiga palju clickitud, ehk täna veel affiliateks teha ei saa ning emoticone lisada aga varsti vast.



    Hello Kakahirmutis,

    I understand that you have an issue with the SMS code.

    We have performed some checks and changes for you, and the SMS reception issues should be resolved now.

    Although it should be resolved now, it can sometimes take up to 24 hours to process. If after this time period you're still experiencing issues, please check back in with us!

    Thank you,

    Twitch Support

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #7007
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Paneme mõne minuti pärast peale ära :

      Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7008
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Kaka. Raidi teed ikka nii, kui sul kõik tegevused on tehtud. Kui ütled tsau pakaa, siis paned raidi.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7009
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Koos rakebackiga üle 1k€ plussis ja challenge läheb edukalt! Vaatab mis edetabelist ja flipoutist homme tuleb.




          Unikaalseid vaatajaid 131 !

          Peak sai ka üle tehtud 22


          Väga kõva, äitähh kõigile kes vaatavad!

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #7010
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Koos rakebackiga üle 1k€ plussis ja challenge läheb edukalt! Vaatab mis edetabelist ja flipoutist homme tuleb.




            Unikaalseid vaatajaid 131 !

            Peak sai ka üle tehtud 22


            Väga kõva, äitähh kõigile kes vaatavad!
            Ja see mingi 2 nädalaga? Googeldada,siis enamus istub esimesed kuud 1 vaatajaga peak vb

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7011
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Ja see mingi 2 nädalaga? Googeldada,siis enamus istub esimesed kuud 1 vaatajaga peak vb
              Poleks oodanud seda küll, ma arvasin et olen 5 vaatajaga paar aastat

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #7012
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Poleks oodanud seda küll, ma arvasin et olen 5 vaatajaga paar aastat
                Ega rankal õigus ka,turg täiesti täitmata.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7013
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Näiteks, tee homme 17.00 - 20.00 ja 20.00 paneb Toodzi raidima ehk nii kui Toodz live läheb, lõpetad sina sessi, kui graph näidatud paned raidi Toodzile. Saaksid päris palju vaatajaid ja võib-olla ka followere.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #7014
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Näiteks, tee homme 17.00 - 20.00 ja 20.00 paneb Toodzi raidima ehk nii kui Toodz live läheb, lõpetad sina sessi, kui graph näidatud paned raidi Toodzile. Saaksid päris palju vaatajaid ja võib-olla ka followere.
                    Homme on trenni päev , teisipäeviti saan Toodzile raidi panna.


                    Sain omale affiliate ka tehtud, vaatan laupäeval mis ma enda kanalile juurde ehitan või mida ma muudan.

                    Mulle ei anna olybet pileteid ka mida välja loosida :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7015
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Kuid rõhutan, et tähtis on see, et sa sessi hiljemalt kell 20.00 lõpetaksid. Kuna sul 2 minutit delay, siis miski 19:53-eks peaksid olema lauad kinni ja jätad omale 3-5 minutit reservi graafikute näitamise ning niisama mölisemiseks ja 19:58-est läheb raid toodzile.

                      Mida võiksid veel teha (ma ei tea, kui lihtsalt tehtav), et iga sessi lõpus paned lauad kinni ja siis võtad delay ning alles siis hakkad graafikuid näitama. Siis kui keegi tahab lives midagi küsida (kui tahab), siis saad ka kohe vastata - kui ei taha, siis vajadusel aega täis lobida ja tsau-pakaa ning saad raidi täpselt õigel ajal ehk kell 19:58 või mis iganes ajal Toodz livesse ilmub ajastada.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7016
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Homme on trenni päev , teisipäeviti saan Toodzile raidi panna.


                        Sain omale affiliate ka tehtud, vaatan laupäeval mis ma enda kanalile juurde ehitan või mida ma muudan.

                        Mulle ei anna olybet pileteid ka mida välja loosida :D
                        Trenn on tähtsam kui stream?! ?! Lähed laupäeval trenni. Asi otsustatud!!!

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #7017
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Trenn on tähtsam kui stream?! ?! Lähed laupäeval trenni. Asi otsustatud!!!
                          Ega ma enne kella 18:30 eriti ei jõuaks nagunii alustada.

                          Ma arvan et pühapäeval teeks ühe mõnusa 4h striimi päeval, laupäeval uuriks mis kõiki uusi asju ma affiliatega saan

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #7018
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kuid rõhutan, et tähtis on see, et sa sessi hiljemalt kell 20.00 lõpetaksid. Kuna sul 2 minutit delay, siis miski 19:53-eks peaksid olema lauad kinni ja jätad omale 3-5 minutit reservi graafikute näitamise ning niisama mölisemiseks ja 19:58-est läheb raid toodzile.

                            Mida võiksid veel teha (ma ei tea, kui lihtsalt tehtav), et iga sessi lõpus paned lauad kinni ja siis võtad delay ning alles siis hakkad graafikuid näitama. Siis kui keegi tahab lives midagi küsida (kui tahab), siis saad ka kohe vastata - kui ei taha, siis vajadusel aega täis lobida ja tsau-pakaa ning saad raidi täpselt õigel ajal ehk kell 19:58 või mis iganes ajal Toodz livesse ilmub ajastada.
                            A miks peab lõpetama üldse,äkki tahab 6ni hommikul lasta ja siis kontorisse nl10s lõõgastuma

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7019
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              A miks peab lõpetama üldse,äkki tahab 6ni hommikul lasta ja siis kontorisse nl10s lõõgastuma
                              Ei peagi. Lihtsalt kui soov raidida, siis on see väga hea.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #7020
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ei peagi. Lihtsalt kui soov raidida, siis on see väga hea.
                                Ah panen oma graafiku järgi ja kui võimalus on siis panen raidi, sätin streami ikka endale sobilikuks ajaks nii et eriti kellegiga ei konkureeri ka, need T ja N tegelt on ideaalsed sest trenngi on E,K,R ja üpris tühjad päevad.

                                Ja pühapäevad jätaks selliseks valikuliseks et vahest teen vahest ei tee, vaba aega ka nagu vaja.

                                See paar NV on juba tunne peal et tahaks mõned õlled mekkida aga EinTV on järgmine nädal alles :D

                                Pühapäeval pange subi nupud valmis! Hetke seisuga ei saa sellest mitte midagi :D

                                Comment

                                Working...