Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Isegi high stakes ei mängita seda spotti õigesti ma arvan
Aga laisk olen, mingi 5x nädalas runnin tasuta 10 spotti läbi ja vb vaatan 1h youtube õppematerjali otsa... piisav et hoida mõistus terav ja mõtlemine avatud, aga arengus kellelegi järgi ei jõua nii.
Korra mõtlesin et vähendaks volüümi ja õpiks rohkem aga ma mängin hetkel niigi vähe, vb 10k kätt kuus.
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust
Aga laisk olen, mingi 5x nädalas runnin tasuta 10 spotti läbi ja vb vaatan 1h youtube õppematerjali otsa... piisav et hoida mõistus terav ja mõtlemine avatud, aga arengus kellelegi järgi ei jõua nii.
Korra mõtlesin et vähendaks volüümi ja õpiks rohkem aga ma mängin hetkel niigi vähe, vb 10k kätt kuus.


Comment