Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6961
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Selle vastu IMO aitaks, kui pokkeritoad läheksid ka inflatsiooniga kaasa ja alumisi limiite kaotaks, kuid ilmselgelt nad seda ei tee, sest need on neile väga kasulikud reigimasinad ja maailmas on ikka veel riike s.h. Euroopas, kus alla 1000-eurone mediaan netopalk on tõsiasi.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #6962
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Selle vastu IMO aitaks, kui pokkeritoad läheksid ka inflatsiooniga kaasa ja alumisi limiite kaotaks, kuid ilmselgelt nad seda ei tee, sest need on neile väga kasulikud reigimasinad ja maailmas on ikka veel riike s.h. Euroopas, kus alla 1000-eurone mediaan netopalk on tõsiasi.
      Oleks isegi mõistlik mingi nl2 ära kaotada

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6963
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Teisipäev kell 18:30 panen streami käima ja pelan nl100 deep

        https://www.twitch.tv/kakahirmutis

        10 followeri veel vaja affiliateni.

        Päeval vaatan mingi block beti video ära, äkki saab selle ka mängu sisse ajada.
        Last edited by Kakahirmutis; 21.04.25, 19:46.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6964
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Pead rohkem striimima, siis Chat GPT tunneb ka sind ära.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #6965
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Pead rohkem striimima, siis Chat GPT tunneb ka sind ära.

            Enamvähem õige ju :D

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6966
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Paneme peale !

              Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6967
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Täna nagu ei mänginud kõige paremini ja veidi väsinud aga tulemus oli parem kui ennem. Alustasime nl100 3k€-ga



                Lisaks siis 40€ rakebacki, ja ei tea palju homsest edetabelist ja flipoutist tuleb. Plussis olla on ju tore!


                50 followeri sain täis ja täna oli vaatajaid palju! Tänud!

                Lisaks pea 100 erinevat vaatajat
                Last edited by Kakahirmutis; 22.04.25, 19:41.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6968
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Täna nagu ei mänginud kõige paremini ja veidi väsinud aga tulemus oli parem kui ennem. Alustasime nl100 3k€-ga



                  Lisaks siis 40€ rakebacki, ja ei tea palju homsest edetabelist ja flipoutist tuleb. Plussis olla on ju tore!


                  50 followeri sain täis ja täna oli vaatajaid palju! Tänud!
                  A ma ei saanudki aru,mis see 50 nüüd teeb,või tegema hakkab.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6969
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    A ma ei saanudki aru,mis see 50 nüüd teeb,või tegema hakkab.
                    Nüüd peaksin saama subi nupu ja saan kaka emoticoni panna chatile

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6970
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Nüüd peaksin saama subi nupu ja saan kaka emoticoni panna chatile
                      Kui subida twitch võtab palju rake sellest ?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6971
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kui subida twitch võtab palju rake sellest ?
                        Kõigest 50%
                        Kui veel suuremaks kanali saab siis 70-30 aga sinnani ma äkki ei saagi.

                        Aga mõtlen tulevikus võiks fun olla, mingi homegame cash netis? On sellist asja enam?

                        Või kui streamist raha ka tuleb siis iga kuu loosiks mingi 20€ PUSA särgi
                        Keegi mulle ju ticketeid ei anna et jagada , sponsorit ka pole.

                        Donation peaks kõik jõudma muidu(vist)

                        Ma subin aeg ajalt kedagi aga lemmik striimerit eriti ei ole, toodzi vaatan 1x nädal.
                        Last edited by Kakahirmutis; 22.04.25, 20:39.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6972
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Kõigest 50%, ja mul toodz ei ütle kunagi ja viimaste subide nimekirja ka ei saa :D

                          Kui veel suuremaks kanali saab siis 70-30 aga sinnani ma äkki ei saagi.

                          Aga mõtlen tulevikus võiks fun olla, mingi homegame cash netis? On sellist asja enam?

                          Või kui streamist raha ka tuleb siis iga kuu loosiks mingi 20€ PUSA särgi
                          Keegi mulle ju ticketeid ei anna et jagada , sponsorit ka pole.
                          Usu mind,see aja küsimus kui mõni sait su oma hõlma alla võtab

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6973
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Usu mind,see aja küsimus kui mõni sait su oma hõlma alla võtab
                            Ma tegin olybetis affiliate asja ära, hetkel olen kirjavahetuses nendega, kuid mu kanal veidi väike ka ja lootus madal.

                            Eelistaksingi olybetiga tegeleda sest mängin enamus ajast seal.

                            Optibetis saaks oma turniiri käima ja soft töötab normaalselt(enamvähem), coolbetiga ma ei teagi kas mul üldse töötab see enam streamis, võimalik et rip.


                            Peale seda rankaga cash challengit ilmselt mängin nl25 deep, siis äkki vähem vaatajaid. Kanali saaks ilusamaks veel teha, aga pole leidnud 6 auguga pokkeri overlayd ja 4 lauda streamida on aeglane.

                            Vahepeal tahaks seda kogu ülevaadet ka näidata.

                            Aga raha ma nüüd küll ei oota, äkki 5 subi saaks max siis see on 25€ - maksud, mingi reklaami raha on sentides (sunnitakse reklaame panema, vist iga 1h 1min)

                            Palju mingi pokkeri saitki annaks sellise asja eest et 100 inimest vaatas :D
                            Last edited by Kakahirmutis; 22.04.25, 20:49.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6974
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Ma olen ka seda usku,et peaks jääma oma kodusaidile. Pealegi kuskil mujal polegi vist 200bb ante fr deepi?

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6975
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Ma usun seda vana ranka vanasõna,et rahast ei tasu mõeldagi. Teha sp sest meeldib ja siis vb ühek hetkel ups,väike õllerahagi tiksub

                                Comment

                                Working...