Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6256
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Jah,aga siin peab ka soola raputama ja kaine mõistuse säilitama. Et tore korra vaadata seda stsenaariumi,aga praktikas populatsioon ei 3beti siin piisavalt nonAI (ja kui tehakse ,siis pole see gto range,vaid pigem value heavy + mõned mingid suited Ax,Kx vb kõrvale-kui ABI10 tipureg lolz) .
    Isegi high stakes ei mängita seda spotti õigesti ma arvan


    Aga laisk olen, mingi 5x nädalas runnin tasuta 10 spotti läbi ja vb vaatan 1h youtube õppematerjali otsa... piisav et hoida mõistus terav ja mõtlemine avatud, aga arengus kellelegi järgi ei jõua nii.

    Korra mõtlesin et vähendaks volüümi ja õpiks rohkem aga ma mängin hetkel niigi vähe, vb 10k kätt kuus.
    Last edited by Kakahirmutis; 26.02.25, 20:33.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6257
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Ma tegelt niisama irvitasin, aga hakkasid päriselt GTO-d õppima? Siis quiti kohe pokker.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6258
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ma tegelt niisama irvitasin, aga hakkasid päriselt GTO-d õppima? Siis quiti kohe pokker.
        Kõik õpivad GTOd kas passiivselt või aktiivselt :D Aga selle õppimise eesmärk ei ole tabeli järgi mängida, see tabel muutub peas teistsuguseks iga uue laua ja iga uue vastasega.

        Eesmärk on kaotada vähem spottides mida ma arvan et halvasti mängin ja need spotid kus ma exploidin inimesi jätta samaks

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6259
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Ma tegelt niisama irvitasin, aga hakkasid päriselt GTO-d õppima? Siis quiti kohe pokker.
          Gto enda õppimisel pole häda midagi. Kui tead miks sa seda teed ja võtad seda rohkem järelduste tegemiseks. Tore oleks veel omada miljoneid käsi ja nad hand2note lükata,ning võrrelda gto-populatsioon. Gto õppimine on halb täpselt sellest hetkest ,kui üritad midagi hakata endale ette kujutama ning jäljendama.Sügavates Icm olukordades pole arvuti üldse halb,isegi kui nodelockid villaini range extreemsusteni .

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6260
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Ükski pokkeribot ei ole tänasel päeval tehtud GTO vaid exploiti peale. See peaks olema argument sellest mängurikkujast eemale hoida.

            EDIT: Aa muidugi need betszingud ja jms. tulevad läbi GTO, aga mitte seepärast, GTO on imemasin, vaid seepärast, et populatsioon ülefoldib ja lihtsalt töötab ehk siiski explot.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6261
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Gto enda õppimisel pole häda midagi. Kui tead miks sa seda teed ja võtad seda rohkem järelduste tegemiseks. Tore oleks veel omada miljoneid käsi ja nad hand2note lükata,ning võrrelda gto-populatsioon. Gto õppimine on halb täpselt sellest hetkest ,kui üritad midagi hakata endale ette kujutama ning jäljendama.Sügavates Icm olukordades pole arvuti üldse halb,isegi kui nodelockid villaini range extreemsusteni .
              GTO on mitte kaotamise strateegia, võitmise strateegia saad ise juurde lisada

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #6262
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ükski pokkeribot ei ole tänasel päeval tehtud GTO vaid exploiti peale. See peaks olema argument sellest mängurikkujast eemale hoida.

                EDIT: Aa muidugi need betszingud ja jms. tulevad läbi GTO, aga mitte seepärast, GTO on imemasin, vaid seepärast, et populatsioon ülefoldib ja lihtsalt töötab ehk siiski explot.
                Ega selle õppimise eesmärk ei olegi ju tabeli järgi tuimalt mängida, sa lihtsalt leiad äkki 100st spotist paar liigutust mis meeldivad ja mis arvad et meie keskmise populatsiooni vastu võiks läbi minna.

                Ala kui analüüsid kätt siis mõtled et aga kuidas see töötaks winTV-l keskmises lauas, ja kuidas ma suudaks selles spotis veel rohkem teenida

                Mõte on saada enda aju mõtlema spottide üle ja mängida paremini mitte raiuda sama 2010 vana rasva

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6263
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Minu arvates üritatakse väga tihti GTOd valetpidi rakendada või üleüldse siis ei saadagi aru, et mis GTO täpselt on. GTO on tasakaalus strateegia, mida ei saa exploitida, aga kui sa ühekorra oled tasakaalust väljas, siis enam pole GTO.

                  Teisisõnu. Ei ole võimalik võtta ühte tänavat, panusesuurust, kätt ja öelda, et näed nüüd see on GTO järgi vähemalt 0EV mäng. Täielikult ilma erandita tuleb mängida kogu ranget ja kui tekib kasvõi üks väike kõrvalekalle (eksid sendiga panustamises), siis oled tavapärases strateegias, exploiditav ja kogu strateegia ei pruugi teoreetiliselt enam isegi 0EV olla.

                  Ja seepärast GTO ongi mängurikkuja. Ei saa öelda, et kõik, aga kui GTO kasutaja üritab kopeerida käe tulemusi GTOWizardist, siis ta teeb seda juba väga valesti, sest üksik käsi on irrelevantne ja kogu range ta ei suuda nii või naa pähe õppida. Paraku tõsiasi on see, et selliseid mängijaid, kes arvavad, et kui võtavad GTOWizardist käe ja edaspidi üritavad kopeerida selle käe betsizingut, leidub. Isegi privador, kui ei eksi, rääkis ka miskit taolist juttu mõni aeg tagasi.

                  Minu soovitus ongi siiski see, et cashgames peaks analüüsima oma andmebaasi ja turniiridel, kus on väga palju stäkkide erinevusi, kasutama tõesti väljatöötatud GTO-tabeleid, ning lisaks muid ressursse ja kui näed, et miski asi vastasel töötab sinu või teiste suhtes, siis proovima leidma tõendi, et kas tegu võib olla hea või halva mänguga ning seejärel implementeerida oma mängu või mitte.

                  Sellisel juhul muideks võib isegi GTOWizardist kasu olla. Kui ka seal näitab, et tegu on hea mänguga, siis võib see ka päiriselt töötada.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6264
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    turniiridel, kus on väga palju stäkkide erinevusi, kasutama tõesti väljatöötatud GTO-tabeleid, ning lisaks muid ressursse ja kui näed, et miski asi vastasel töötab sinu või teiste suhtes, siis proovima leidma tõendi, et kas tegu võib olla hea või halva mänguga ning seejärel implementeerida oma mängu või mitte.

                    Sellisel juhul muideks võib isegi GTOWizardist kasu olla. Kui ka seal näitab, et tegu on hea mänguga, siis võib see ka päiriselt töötada.
                    Aga täpselt nii ma teengi

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #6265
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Mängud on surnud vol 12




                      Ning kas saab mõnusamat spotti olla preflopis? Isod 7x , saad 3 calli ja 12x 3beti :D

                      https://gg.gl/ozfyz

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6266
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Teeme siis Veebruari kokkuvõtte ka :

                        Live läks väga hästi, sai mängitud WinTV, EMV meeskondlikku, KOT PKO-d, cashi ja tulemus +2600€

                        Optibetis ma jäin TPSide, kolmevõistluste ja PLO turnadega breakeven, võibolla paarkend euri plussis

                        NL10 jäi +480€, keskendumine oli veidi parem kui eelmine kuu aga enamus volüümi jäi siiski läbi telefoni, aga 4 lauda korraga 10€/h telefonis on vägagi ok tulemus.

                        Panen graphi kah.



                        Kokku siis +3080€ , karikas ja 2 pusa

                        Mis ma oskan õelda, väga hästi läheb kõik nagu, mängida eriti ei viitsi küll.


                        Märtsis ei viitsi eriti ette planeerida, WinTV, cash ja võibolla Tartu MV(toimub üldse? kalendris on kirjas mul) või Chesteri 500

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #6267
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Miks sa NL10 sitsid ei saa aru...Vaata ikka kõrgemalt ka.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6268
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Miks sa NL10 sitsid ei saa aru...Vaata ikka kõrgemalt ka.
                            NL25 või NL50 deep on sama €/h lihtsalt suuremate swingide ja vaevaga

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6269
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Palju õnne! Tundub, et kakahirmutis on salaja Chesterfieldiga mingi kokkuleppe sõlminud, et suisa teda välja loositakse.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #6270
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                NL25 või NL50 deep on sama €/h lihtsalt suuremate swingide ja vaevaga
                                Sul ikka nupp ei noki, upswingi ajal tuleb teha nl50 ja downswingi ajal nl10.

                                Comment

                                Working...