Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6286
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Tead see 5.50-11$ omaha pool on haige, sa lihtsalt ootad nutsi ja betid, pre lähed ainult AAxx all in ja prindid, nagu midagi tegema otseselt ei pea.
    Tean ,tean. Täpselt minu strat. Rangedest praktiliselt ei mõtlegi(vähemalt mitte galfondi tasemel) .Mingite vendade betsized ja vigased liinid isegi omaha mõistes jäävad silma,siis exploidid.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #6287
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Tundub et omahas tehti veidi collusionit bubblel mulle.

      Ma 2. kõige väiksem stack 5bb ja siis kõige väiksem 3bb ja blindi peal, tsiraukas avab 2bb, tsirogulis läheb 3bb all in ja tsiraukas foldib :)

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #6288
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Tundub et omahas tehti veidi collusionit bubblel mulle.

        Ma 2. kõige väiksem stack 5bb ja siis kõige väiksem 3bb ja blindi peal, tsiraukas avab 2bb, tsirogulis läheb 3bb all in ja tsiraukas foldib :)
        See pole otseselt ju collusion nagu ma rääkinud. Lihtsalt good business hoida mulli elus,kui suuremat sorti stack. Kui 10 eurostel tehakse juba collusionit ,siis ma saadan sulle cv ära ka,kui ma kuskilt googeldan,kuidas seda teha.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #6289
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Selline privadori spott et kui 20bb effective avad buttoni ja BB shoveb vastu siis mis tal on :D

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6290
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            A8 ma shoven 20bb , mitte ei mr-calli. Inducima hakatakse allles Ato. Aga noh kui nii prindid võid ka A2 induceda:) Aa ja kas teate, et ma a2o üldse foldin buttonilt! pole kohta enam gto-raamistikus
            a2 fold,a3-a6 mr-fold,a7-a9 shove, at+mr-call


            Kusjuures ühes lives Ranno vist läks btn-lt K7o varastama(K9 on viimane millega saab) oli ka 20eff. Vadim Guk korrektselt shoves A3 BB-lt. Ehk ranno läks exploitima, aga exploitis iseennast:)
            Last edited by privador; 01.03.25, 20:04.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6291
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              A8 ma shoven 20bb , mitte ei mr-calli. Inducima hakatakse allles Ato. Aga noh kui nii prindid võid ka A2 induceda:) Aa ja kas teate, et ma a2o üldse foldin buttonilt! pole kohta enam gto-raamistikus
              a2 fold,a3-a6 mr-fold,a7-a9 shove, at+mr-call
              cEV poolest pole vahet kas limbid, avad või shoved

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #6292
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Selline privadori spott et kui 20bb effective avad buttoni ja BB shoveb vastu siis mis tal on :D

                Eks sul vast oli arusaam vastasest ka vast. Niisama ikka saaksid hrc-lt libestita puidust kaikaga .

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6293
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  cEV poolest pole vahet kas limbid, avad või shoved
                  Kui exploitida tahad on suur vahe,suurem vahe kui keskaegsel prostituudil. Pokker on väikeste edgede mäng.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6294
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Eks sul vast oli arusaam vastasest ka vast. Niisama ikka saaksid hrc-lt libestita puidust kaikaga .
                    No ütleks et 500sel shoveks aga 10sel võib raiseda :D GTO wizardi arvamus :



                    Näitab küll shovena aga tegelikult on EV sama

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6295
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      No ütleks et 500sel shoveks aga 10sel võib raiseda :D GTO wizardi arvamus :



                      Näitab küll shovena aga tegelikult on EV sama
                      Aga gtow ei tea ,kui vastane station kes ntx kaitseb liiga laialt pre ja flopi ja obv overfoldib turni sest ta seda retke planeerinud pre.... mis sinu A8o evd tõstab IP päris hästi.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6296
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Aga gtow ei tea ,kui vastane station kes ntx kaitseb liiga laialt pre ja flopi ja obv overfoldib turni sest ta seda retke planeerinud pre.... mis sinu A8o evd tõstab IP päris hästi.
                        Ma nagu mõtlengi et mingi 11$ turniiridel teevad vastased palju vigu ja siis liigud GTO tabelist eemale.

                        Kuna ma ei ole igapäevane regular turniiridel siis ma ei pea midagi balansseerima ka, keegi nagunii mind ei tunne

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6297
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Ma nagu mõtlengi et mingi 11$ turniiridel teevad vastased palju vigu ja siis liigud GTO tabelist eemale.

                          Kuna ma ei ole igapäevane regular turniiridel siis ma ei pea midagi balansseerima ka, keegi nagunii mind ei tunne
                          Mina tunnen,aga ma ever ei viitsiks mingit regwari sinuga teha ,sest ma ei näeks sellest vajadust(ärme unusta alustala pokkeris,kust raha tuleb) . Kui sa oleks päevane turnagrinder,mul oleks obv sinust mati pirni autogrammiga märkmik,aga kord nädalas toodzil kohtudes kus ma nagunii klikin nuppe ainult ja valin tund aega filmi netflixist kõrvale...

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6298
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            (ärme unusta alustala pokkeris,kust raha tuleb) .

                            Ranka käest!

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6299
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Ranka käest!
                              Eks vannihärradel on jagada

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #6300
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Seda teemat võib veel edasi arendada...nt maailma parim mängija Ottomar on BB peal. Nt a6 avad saad tihti calle. Tahad siis parema mängijaga hakata postflopis mässama? Ehk kohe plusev foldida:) Sest Arag EV btn ikka suht thin
                                Annad tükikest ev-d ära, et mitte flopis rohkem spewida. Või siis Ottomar blindil ja ICM ka veel hakkab lähenema...Küll see pokker ikka huvitav:)
                                Last edited by privador; 01.03.25, 21:29.

                                Comment

                                Working...