Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Tean ,tean. Täpselt minu strat. Rangedest praktiliselt ei mõtlegi(vähemalt mitte galfondi tasemel) .Mingite vendade betsized ja vigased liinid isegi omaha mõistes jäävad silma,siis exploidid.
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust

Comment