Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6271
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Sul ikka nupp ei noki, upswingi ajal tuleb teha nl50 ja downswingi ajal nl10.
    Downswingi ajal erandiks on, kui liiga paju bluffe maha callitakse. Siis tuleb kiirelt minna ülespoole, sest seal nad respektivad su raisesid - lühendad nii olulisel määral downswinge ja niiöelda "lõikad downswingist" jupi ära.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #6272
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Palju õnne! Tundub, et kakahirmutis on salaja Chesterfieldiga mingi kokkuleppe sõlminud, et suisa teda välja loositakse.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Ja raha nad mulle siiamaani ei anna!
      Cash Balance
      € 0.00

      Algselt postitas donkament Vaata postitust
      Sul ikka nupp ei noki, upswingi ajal tuleb teha nl50 ja downswingi ajal nl10.
      Aga umbes nii on, netis 10stes teen downswingid ära ja siis käin lives 500stel upswingi tegema

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6273
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Ja vastupidiselt, kui upswingi ajal tunned, et oled juba jube palju sette saanud (näiteks poole tunni jooksul kolm tükki), siis hakka PP-sid foldima, sest kogu aeg ka sette ei saa (või saad bad biidi). Hakkad niiöelda "kuiva jooksu" vältima ja ka petad downswingi ära. Las need teised, kes neid nippe ei tea, downswingivad.

        Samuti downswingi ajal kasuta cashout funktsiooni, sest nii või naa flipi või-allini kaotad. See ka hea viis jupi lõikamiseks downswingist ära.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6274
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Ja näiteks, kui ei ole hästi kaua setti flopanud, siis võid ükskõik, mis beti callida, sest siis lähevad implied oddsid hästi heaks.

          See on hästi lihtne talupojaloogika. Kui setti floppad 11% ajast, ja näiteks viimase 1000 käe jooksul oled flopanud 6% ajast, siis ilmselgelt hakkab neid sette tulema varsti kui oavarrest ja seega mida suurem on vastase raise (alline ära päris calli, aga miski 50% stäkist võib juba vabalt), seda suurema tõenäosusega sa ta stäki omale saad.

          Panegi see set% statt omale lauda ja kogu aeg seda refreshi. Nii kui sessil alla 10%, calli any2raise. Kui jälle natuke rohkem, hakka foldima. Hästi hea nipp on ka näiteks PP-sid, eriti 99-sasid limpida, kui niiöeda set% on kõrge.

          Siis petad downswingi ära, et paned 1BB sisse, floppi näed, aga setti ju ei saa. Seega 1BB eest setti ei saa, aga näiteks 50% stäkiga saad. Win-Win!

          EDIT: Ehk liiga keeruline, aga sama loogika, et kui ei ole näiteks ruletis 10 korda punast värvi tulnud, siis võib vabalt kiirlaenuvõtta ja mustale panna, sest tõenäosus, et must tuleb on ju hästi suur nüüd.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #6275
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Selline trikk on ka, et kui oled kunnidega micro rexide vastu sisse saanud nii 3-4 korda järjest ja kordagi pole AA vastas olnud, siis järgmisel korral 5beti vastu disconnectid end või timeoudid "kogemata", et käsi mucki läheks. Siis oled mänginud nii pre korrektselt kui ka oled vältinud vältimatut coolerit.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6276
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas donkament Vaata postitust
              Selline trikk on ka, et kui oled kunnidega micro rexide vastu sisse saanud nii 3-4 korda järjest ja kordagi pole AA vastas olnud, siis järgmisel korral 5beti vastu disconnectid end või timeoudid "kogemata", et käsi mucki läheks. Siis oled mänginud nii pre korrektselt kui ka oled vältinud vältimatut coolerit.
              Veel parem on ässad pre foldida sest vibe on vale.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6277
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Jup. Neid trikke päris palju veel.

                Ja kaka jäi kuidagi vaikseks. Ju testib. Eks pärast annab teada, kuidas läks.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6278
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Veel parem on ässad pre foldida sest vibe on vale.

                  https://gg.gl/nzn03
                  Hakkab looma ja hakkad juba pointile pihta saama ? Ega pokker pole ahjukütmine, et lihtsalt pilbast ajad ühest uksest sisse ja arvad, et siis tuba soe. See bokker natuke peenem kunst, et pead teadma, milline pilbas ja kuhu panna ning millest ja millal üldse loobuda.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6279
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Hakkab looma ja hakkad juba pointile pihta saama ? Ega pokker pole ahjukütmine, et lihtsalt pilbast ajad ühest uksest sisse ja arvad, et siis tuba soe. See bokker natuke peenem kunst, et pead teadma, milline pilbas ja kuhu panna ning millest ja millal üldse loobuda.
                    Ei ole mõtet mingeid riske võtta!

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6280
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Teeme siis Veebruari kokkuvõtte ka :

                      Live läks väga hästi, sai mängitud WinTV, EMV meeskondlikku, KOT PKO-d, cashi ja tulemus +2600€

                      Optibetis ma jäin TPSide, kolmevõistluste ja PLO turnadega breakeven, võibolla paarkend euri plussis

                      NL10 jäi +480€, keskendumine oli veidi parem kui eelmine kuu aga enamus volüümi jäi siiski läbi telefoni, aga 4 lauda korraga 10€/h telefonis on vägagi ok tulemus.

                      Panen graphi kah.



                      Kokku siis +3080€ , karikas ja 2 pusa

                      Mis ma oskan õelda, väga hästi läheb kõik nagu, mängida eriti ei viitsi küll.


                      Märtsis ei viitsi eriti ette planeerida, WinTV, cash ja võibolla Tartu MV(toimub üldse? kalendris on kirjas mul) või Chesteri 500
                      Ma täna vaatasin oma väiksele exeli tabelile otsa. Eks ma raske südamega nv kunagi panen üles. Teglt mtt reguna isegi hästi,et saab ikkagi rohelises asju pea iga kuu panna. Aga alla 1k kuu ikka katastroof. Oleks õhtune starsi/gg reg prg,siis vb paneks 8 kuud jutti miinusgraafikuid-vb binkiks end BE/kasumisse. Siis jälle ala 3 aastat kaotaks ja vb binkiks milli ja oleks goat. Kusjuures sellel teemal mäletan girafgangeri-ga tehtud podcasti,et mingi hetk oli pea milline make up backerite ees ja grindis välja ja voila ka 2.9 milli bink ka otsa

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6281
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Tegin eile migreeniga deadlifte ja kesknärvi süsteem on päris kiirelt paika läinud.

                        110kg läks 8x kergesti üles ja tunne oli tunne et paagis oli 3x veel.

                        Kükkidele veel raskust eriti ei lisa aga 4a põlvevalusi hakkab üle minema, järgmine jala päev proovin kuidas 80-90kg x5 seeriatele vastu peab.

                        Mäletan mulle nagu õeldi et põlved ei paranegi kunagi ära ja käisin aasta ortoosidega ning mõtlesin et selline see elu nüüd on. Aga tahtejõud on võimsam.

                        Aegadest kus ei saanud voodist välja või trepist alla poodi minna minna üle sellele et teed 1 jalaga kükke on päris hea tunne.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #6282
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Panin Optibeti pusa selga ja kohe hakkasid käed hoidma, nad võiks mingi palga mulle ka teha veel et reklaamin kassile ja koerale kodus nende tooteid.

                          Last edited by Kakahirmutis; 01.03.25, 18:41.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6283
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Optibeti pusa on nii võimas et 1 outerid on np.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6284
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Optibeti pusa on nii võimas et 1 outerid on np.

                              Moodsa 5 kaardi kõrval 4 kaardi omaha nagu nittide mäng

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #6285
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Moodsa 5 kaardi kõrval 4 kaardi omaha nagu nittide mäng
                                Tead see 5.50-11$ omaha pool on haige, sa lihtsalt ootad nutsi ja betid, pre lähed ainult AAxx all in ja prindid, nagu midagi tegema otseselt ei pea.


                                Üldse pole nagu NV õhtuti eriti turniire teinud ja päris imelik on, inimesed open shovevad 40bb ja maha callid näed mingi K4s või 44
                                Last edited by Kakahirmutis; 01.03.25, 19:22.

                                Comment

                                Working...