Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Ma puusalt pakuks et mängiks mõlemad üritused.
EMV 250€ ja 500€ main, KOT 555€ ja mingi 150-250€ main.
Kings üldiselt viitsiks ainult 1 turniiri, ala 550€ event äkki, võimalik et lisaks 1 side event ka, main jääb mulle liiga kalliks ja need sitakad on sellistel kellaaegadel et johhaidi, lausa hobimängija vaenulik et jumala eest inimesi mängima ei saaks.
Kingsi festivali meeleolu kohta ütleks et seda eriti ei ole, liigud punktist A punkti B, lauas kõik on vait, keegi ühtki õlle ei joo ja tase on kõrgem kui mujal. Joogi valik on ka pask.
Coolbet open/Bratislava oli meeleolu poolelt 5x parem
Muidu bankroll on mis ta on, 500steks ei ole piisav, enamus siiski maailmaturu fondis raha teenimas.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
EMV 250€ ja 500€ main, KOT 555€ ja mingi 150-250€ main.
Kings üldiselt viitsiks ainult 1 turniiri, ala 550€ event äkki, võimalik et lisaks 1 side event ka, main jääb mulle liiga kalliks ja need sitakad on sellistel kellaaegadel et johhaidi, lausa hobimängija vaenulik et jumala eest inimesi mängima ei saaks.
Kingsi festivali meeleolu kohta ütleks et seda eriti ei ole, liigud punktist A punkti B, lauas kõik on vait, keegi ühtki õlle ei joo ja tase on kõrgem kui mujal. Joogi valik on ka pask.
Coolbet open/Bratislava oli meeleolu poolelt 5x parem
Muidu bankroll on mis ta on, 500steks ei ole piisav, enamus siiski maailmaturu fondis raha teenimas.



Comment