Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6001
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Turniir tühistati. Palju õnne.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #6002
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Norm ju lasta 3.5h probleemil olla ja siis bubblel tühistavad ära :D

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #6003
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Norm ju lasta 3.5h probleemil olla ja siis bubblel tühistavad ära :D
        Mis ma ütlesin sulle privas. Ütlen siis juba kõigile : ipoker......

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6004
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          & ETPF....

          Alguses pidi ju see turka üldse Unibetis olema.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6005
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Tra ei kino ikka. 3.5 tundi mängitakse ja siis plaks lüüakse turka kinni. Loogilisem oleks olnud ju teha siis miski eriturniir neile, kes kannatasid või ma ei tea. Niigi tundub, et neil tabelis üks rahvaturniir "ära kadunud". Pidi olema kaheksa, aga on seitse või ise vaatan valesti.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6006
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Tra ei kino ikka. 3.5 tundi mängitakse ja siis plaks lüüakse turka kinni. Loogilisem oleks olnud ju teha siis miski eriturniir neile, kes kannatasid või ma ei tea. Niigi tundub, et neil tabelis üks rahvaturniir "ära kadunud". Pidi olema kaheksa, aga on seitse või ise vaatan valesti.
              Veel naljakam on et kõik töötas juba 1.5h, keegi lauas polnud sitout vms, ma ei saanud üheltki sitout vennalt ühtki tasuta blindi vms

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6007
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Veel naljakam on et kõik töötas juba 1.5h, keegi lauas polnud sitout vms, ma ei saanud üheltki sitout vennalt ühtki tasuta blindi vms
                ? tra aastanali.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6008
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  ? tra aastanali.
                  Isegi see neliku käsi ära jätta (mul pole tõestust, history ei näita, pilti ei saa teha kui lihtsalt laud haihtub)

                  Aga 300k oli ikka enne seda kätt ja top2 stäkk, see ka nagu läheks ikka heas seisus day 2 mängima, palju seda EVd nüüd ära rööviti? 600-1k€?

                  Aus oleks kõigile raha tagasi ja top7 saata day 2 mängima, tuleks rahalist kahju ka mõni tuhat aga see ühele pokkerisaidile maailmalõpp pole.
                  Last edited by Kakahirmutis; 15.01.25, 21:40.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6009
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Isegi see neliku käsi ära jätta (mul pole tõestust, history ei näita, pilti ei saa teha kui lihtsalt laud haihtub)

                    Aga 300k oli ikka enne seda kätt ja top2 stäkk, see ka nagu läheks ikka heas seisus day 2 mängima, palju seda EVd nüüd ära rööviti? 600-1k€?

                    Aus oleks kõigile raha tagasi ja top7 saata day 2 mängima, tuleks rahalist kahju ka mõni tuhat aga see ühele pokkerisaidile maailmalõpp pole.
                    Kui me võtame keskmise, siis jup €500 ringis, kuid edasine oleneb juba oskustest. Seega pakutud 600 kuni 1000 tundub vägagi realistlik pakkumine.

                    Kui nüüd väga aus olla, siis praeguse käkerdise tõttu tuleks kõik allesjäänud 11 mängijatele pakkuda võimalust, kas soovivad viimase teadaoleva stäkiga Day2 mängima või raha tagasi ning kõik teised, kes turniiril osalesid, neile korraldada uus turniir.

                    Nii lampi ei maksa küll turkasid enam tühistada.

                    Arusaadav, et turka läks pekki ja esimeste suhtes ebaõiglane, kuid kui juba jooksis nii kaugele, siis veel suurem kahju on ta sellises etapis täielikult ja ootamatult tühistada.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6010
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Rahaline kahju? Sitaks adekvaatsed pokkerimänedžerid meil olemas, et nad peaksid ju selle raha tagasi teenima....

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #6011
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kui me võtame keskmise, siis jup €500 ringis, kuid edasine oleneb juba oskustest. Seega pakutud 600 kuni 1000 tundub vägagi realistlik pakkumine.

                        Kui nüüd väga aus olla, siis praeguse käkerdise tõttu tuleks kõik allesjäänud 11 mängijatele pakkuda võimalust, kas soovivad viimase teadaoleva stäkiga Day2 mängima või raha tagasi ning kõik teised, kes turniiril osalesid, neile korraldada uus turniir.

                        Nii lampi ei maksa küll turkasid enam tühistada.

                        Arusaadav, et turka läks pekki ja esimeste suhtes ebaõiglane, kuid kui juba jooksis nii kaugele, siis veel suurem kahju on ta sellises etapis täielikult ja ootamatult tühistada.
                        Mis TOS ütleb ? . Praktikas peaks terve rahvaturniiri tühistama ja siis chipchop???kui kaka oli cl siis tiitel ka. Küll ipokeri serverist saab täpsed stackid,pole ikka nii,et logi ei jää??

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6012
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Mis TOS ütleb ? . Praktikas peaks terve rahvaturniiri tühistama ja siis chipchop???kui kaka oli cl siis tiitel ka. Küll ipokeri serverist saab täpsed stackid,pole ikka nii,et logi ei jää??
                          Ma loodan, et keegi ei hakka meistrikatel sellistes kohtades küll mingit T&C-s näpuga järge ajama, vaid leitakse lahendus, mis sobib kõigile 59-osalejale.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6013
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma loodan, et keegi ei hakka meistrikatel sellistes kohtades küll mingit T&C-s näpuga järge ajama, vaid leitakse lahendus, mis sobib kõigile 59-osalejale.
                            Paraku leitakse suure tõenäosega lahendus,mis sobib enamusele(loe kui ,enamus lendasid välja ja oleks õnnelikud kui saaks uue tasuta katse) ,kas see kõige õiglasem-kindlasti mitte

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6014
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              See flipout tuli küll üllatusena

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6015
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                See flipout tuli küll üllatusena

                                Eilse eest tehakse ka icm väljamakse nagu lugesin. Kõige hullem variant polegi

                                Comment

                                Working...