Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #7501
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Sain 100k kätt seda rush and cashi tehtud, tulemuseks +785€ (koos JP miski +4k€), see nädal sain ikka karmi downeri kus kõik 4bet potid jooksin top seti otsa oma top rangega aga pole hullu, täna sai veits üle EV joostud.



    Rake oli ~7bb/100, maksin 1900$ rake ja tagasi sain siis mingi poole kanti, tegelikult polegi kõige hullem, eks testin nüüd starsi ka ära.

    Arvan et oleksin suuteline biitima seda 2-4bb/100 ka kui valiks hoolikamalt sessi aegasi ja keskenduks rohkem, sellega seoses siis võtsin endale GTOwizardi paketi ära, kuna tööl on iga päev 48 minutit pause seadusega ette nähtud siis kasutan selle aja traineris, täna proovisin et panin timeri 30min ja tegelikult see aeg läheb päris kähku.

    Igatahes raha saab teenida, 35 päevaga töö kõrvalt 775€ pole ju midagi hullu (kui JP ei arvesta), ja eesmärki on ka lihtne seada, õpime nl25 biitima ja siis liigume üles.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7502
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Oled kindel, et reik nii madal? Vaatad ikka "rake attributed" statti ikka? Ja väga huvitav statistika tuleb - GGs polegi nii "surmav reik".

      Mul reik 25NLI-s:
      - GGs $2,237 reiki 100 käe kohta ehk 8.95BB/100 + $0.371BB ehk 1.48BB/100
      - Optibetis $2,34 reiki 100 käe kohta ehk 9,36BB/100

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #7503
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Oled kindel, et reik nii madal? Vaatad ikka "rake attributed" statti ikka? Ja väga huvitav statistika tuleb - GGs polegi nii "surmav reik".

        Mul reik 25NLI-s:
        - GGs $2,237 reiki 100 käe kohta ehk 8.95BB/100 + $0.371BB ehk 1.48BB/100
        - Optibetis $2,34 reiki 100 käe kohta ehk 9,36BB/100
        Vaatasin PT4 rake attributed jah, isegi imestasin sest deepstackis see näitaja oli 21bb/100, rush and cashis cap ikka sama?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7504
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Vaatasin PT4 rake attributed jah, isegi imestasin sest deepstackis see näitaja oli 21bb/100, rush and cashis cap ikka sama?
          Ma ei oska öelda, kuid mu tulemused pärinevad 6-max 25NL-is ehk rake ei olegi low-stakesis GGs nii kõrge. jah see 1,5BB badbid jackpot sööb wirnate ära, kuid selle saab pikas perspektiivis tagasi.

          Comment

          • SimbaM
            FPP Pro
            • Oct 2010
            • 237

            #7505
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Vaatasin PT4 rake attributed jah, isegi imestasin sest deepstackis see näitaja oli 21bb/100, rush and cashis cap ikka sama?
            Deepstack ante tõttu maksad iga käsi rake.

            Micros on gg alati fine olnud. Üleval pool on kellad.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7506
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Vaatasin et coolbet pakub 100% boonust et duubeldavad raha slottides sul, panin siis 25€ ja esimese või teise klikiga tuli see :



              Edasi nägin siis et 750€ läbi mängima :D Ühe korra viskaks veel mulle 50€ free spinnidest aga ülejäänud 10+ free spinni bõi boonusringi sain läbi ussimunni aint 20 senti max...

              Igatahes 150€ jäi üle ja timm.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #7507
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Naljakas lugu, niikui võidad 150€ coolbetist siis nad lihtsalt ei kanna seda välja sulle, küsivad pangaväljavõtet, selle ma siis saatsin neile aga siis küsivad viimase ülekande pilti, saadad selle ka aga selle peale nad hakkavad nullist pihta, et saada uuesti 30p väljavõte, ja peale seda uuesti pilt ja niimoodi see läheb juba 6ndat korda, igakord lükatakse tagasi. Olen neile emaile kirjutanud mille peale küsiti mis su nimi, sünnikuupäev ja aadress on... see on neil kõik ilusti kirjas. . Ju neile ei sobi mu kontoväljavõte kuna seal on ülekanded ainult pokkerisaitide ja mu igapäevase konto vahel, aga ise nad küsivad just selle konto kohta.

                Ehk nüüd ongi, lihtsalt ei kanta mulle seda 150€ välja, oleks siis suur summagi irw.

                Viimane kord kui ma coolbetis midagi mängin, ei soovita enam kellelgi teisel ka, äkki võidad ja siis pead 14 emaili saatma neile.

                Raha maha mängida lastakse küll edasi, sellega probleemi pole :)
                Last edited by Kakahirmutis; 22.12.25, 12:10.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7508
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Sul Coolbeti otsekontakti pole? Oled ju käinud Win ja Coolbet TV-del, festivalidel jne., siis äkki saad sealt kaudu abi.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #7509
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Sul Coolbeti otsekontakti pole? Oled ju käinud Win ja Coolbet TV-del, festivalidel jne., siis äkki saad sealt kaudu abi.
                    Saatsin talle otti meili ,aga ta häbelik

                    Naljakas jh,et aegade algusest ainult väljamaksel hakkab pedereerimine. Mäletan mingit starsi kala,kus kuu aega jebisid laivchattidega nagu hamster oma keerleva rõnga peal.
                    Võiks kultuuri muuta,et keppige juba depomisel
                    Last edited by Söönlusikast; 22.12.25, 12:44.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7510
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Saatsin talle otti meili ,aga ta häbelik

                      Naljakas jh,et aegade algusest ainult väljamaksel hakkab pedereerimine. Mäletan mingit starsi kala,kus kuu aega jebisid laivchattidega nagu hamster oma keerleva rõnga peal.
                      Võiks kultuuri muuta,et keppige juba depomisel
                      Bustoks võid mängida kasvõi 6 aastasena ema kaardiga, väljavõtmisel tuleb KAPO eesnäärme kontrolli tegema

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7511
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Saatsin talle otti meili ,aga ta häbelik

                        Naljakas jh,et aegade algusest ainult väljamaksel hakkab pedereerimine. Mäletan mingit starsi kala,kus kuu aega jebisid laivchattidega nagu hamster oma keerleva rõnga peal.
                        Võiks kultuuri muuta,et keppige juba depomisel
                        PokerStarsil on ka kindel põhjus: võimalikult botivaba keskkond.

                        Kui kuna klienditoe pealt hoitakse kokku, siis tekibki pudelikael, kuid pokkerimängijana tuleks aru saada, et parem korra see ebameeldiv kadalipp läbi käia, kui see, et botid saavad hõlbsalt pappi välja cashida.

                        Kakal pole see teema. Kaka sai kaunilt boonusega suurvõidu ning Coolbet huiab, et meelega papi maha mängiks ehk huiatakse enda auku - bonusabusereid. Ärgu pakkugu siis boonust.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #7512
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          PokerStarsil on ka kindel põhjus: võimalikult botivaba keskkond.

                          Kui kuna klienditoe pealt hoitakse kokku, siis tekibki pudelikael, kuid pokkerimängijana tuleks aru saada, et parem korra see ebameeldiv kadalipp läbi käia, kui see, et botid saavad hõlbsalt pappi välja cashida.

                          Kakal pole see teema. Kaka sai kaunilt boonusega suurvõidu ning Coolbet huiab, et meelega papi maha mängiks ehk huiatakse enda auku - bonusabusereid. Ärgu pakkugu siis boonust.
                          Ei no sisuline pool ju rahapesu tõke... millest mul tekib küsimus,miks maapealsele kasiinole ei pea oma peldikuvee arveid viima jne?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7513
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ei no sisuline pool ju rahapesu tõke... millest mul tekib küsimus,miks maapealsele kasiinole ei pea oma peldikuvee arveid viima jne?
                            Muidugi, et ei pea ja see ei olegi nende ülesanne!

                            Hasartmängukorraldaja PEAB rakendama hoolsumeetmeid teatud summadele (2000+) ja hoolsusmeetmed on isikusamasuse tuvastus ja rikkuse päritolu kohta, kui see on asjakohane.

                            Ja kui kakahirmutis ütleb, et tema rikkus pärineb palgast, siis sellega on kasinn saanud info kätte ja kõik. Kasinni asi ega pädevus ei ole seda kontrollima hakata.
                            ---

                            Mis kõige kummalisem. Kuna neid andmeid kakalt küsitakse järjepidevalt s.t. juba mitmendal tiirul, siis see näitab ebaprofessionaalsust ja pigem hakkab meenutama andmeõngitsust.

                            Isegi kui seda ei tehta, on klienditugi nii ebaprofessionaalne, et mitte miski ei välista, et sealt ei liigu need anmebd, mida nad koguvad ebaseaduslikult skämmeritele, kes sealt siis omakorda sorteerivad konto väljavõtted, kus on rohkem raha ja siis hakkavad tegema petukõnesid.

                            Konto väljavõttest saab lugeda erinevaid andmeid, et tekitada usaldusväärsus ja nii võib väga lihtsalt skämmeri otsa sattuda, arvates, et räägitaksegi päristöötajaga, sest kuidas ta saab säärasied privaatseid andmeid teada.
                            ---

                            Ka mul oli sarnane olukord Optibetiga (Toodzi discis sellest ka rääkisin) ja kolmanda kirjaga, kui selgitasin, et neil ei ole kohustust nõuda täielikku väljavõtet ja suure tõenäosusega on see vastuolus seadustega, et õiguse huvides võiksime teha päringu nii õiguskantslerile kui ka AKI-le, siis hoobilt jutt muutus ja paluti veelkord kinnitada, et kust mu raha pärineb (palk) ja sellega asi lõppes.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #7514
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Raha pandi välja kandma ja mu konto suleti kuna mu naine tegi eelmine aasta konto kuhu ta logis 2x sisse :D

                              Last edited by Kakahirmutis; 22.12.25, 18:49.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7515
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Raha pandi välja kandma ja mu konto suleti kuna mu naine tegi eelmine aasta konto kuhu ta logis 2x sisse :D

                                Whatt? Et kui kaidu tahaks minu arvuti sessi teha,siis läheks kõik kontod lukku?

                                Comment

                                Working...