Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5266
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ivari vastu ma ise omaks palju rohkem give up-e,kui gto tahaks .... samas valuebetiks palju laiemalt ,kui gto tahaks. Overbettimine vs pot vs 3/4 ivari vastu tundub nagu kõik täidaks ühte eesmärki,licc viimase kahega kaotaks vähem. Kes ise temaga laivis mänginud teab ise vast paremini muidugi,mul licc selective memory mõnedest kätest mida näinud
    Aga seda enam ma kasutakski overbetti kuna ta lihtsalt callib su K high maha muidu, tuleb teha max raskeks. Ja tema sõnul ta mõtleski K high seal. Aga eks need ongi mindgames, kas sul seekord on või ei ole kätt, heade kätega eelistan ka ta vastu minna overbettima.

    Aga ma ajasin lauas nii palju igast sitta ka suust välja, mida vähem ma teistele meeldin seda mõnusam on mängida, mulle täiega meeldivad max stress olukorrad, nagu nauding. Eks minust jäi prolly vaala mulje seal :D

    Vaatan et tegin pilti ka kui olin 5 min lauas juba olnud

    Last edited by Kakahirmutis; 13.10.24, 08:21.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5267
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Kui sul vaalade vastu arsenalis palju erinevaid strateegiad ,alustades juba pre-mis vb ev-na on õhtu lõpuks sama väärtusega,siis ma ise valiks vähem variatsioonirikka... aga ma cashi vaal vast. Pole enam näppinud. Keskendun täielikult turkadele ja lisaks võtnud hoopis tava stt-d puhtalt õppimise eesmärgiks. Nagu priva mainis kuskil, tasuks ühele asjale keskenduda.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5268
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Kui sul vaalade vastu arsenalis palju erinevaid strateegiad ,alustades juba pre-mis vb ev-na on õhtu lõpuks sama väärtusega,siis ma ise valiks vähem variatsioonirikka... aga ma cashi vaal vast. Pole enam näppinud. Keskendun täielikult turkadele ja lisaks võtnud hoopis tava stt-d puhtalt õppimise eesmärgiks. Nagu priva mainis kuskil, tasuks ühele asjale keskenduda.
        Mulle teeb keeruliseks et ajaliselt sobib cash töö päevadel paremini aga live tahaks turniiridel käia. Live cashi jaoks on üldiselt kell liiga palju mu jaoks.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5269
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Kui ma käiks tööl,või kõik lendab tupicusse ja pean maximasse turvaks minema-siis koliks ka cashi. Mtt-d ja töö ei käi väga kokku,kes suudab siis jõudu talle.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5270
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Kui ma käiks tööl,või kõik lendab tupicusse ja pean maximasse turvaks minema-siis koliks ka cashi. Mtt-d ja töö ei käi väga kokku,kes suudab siis jõudu talle.
            Ah tead, praeguseks hetkeks see live turniiril kellelegi tere ütlemine ongi mu sotsiaal elu.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5271
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Ah tead, praeguseks hetkeks see live turniiril kellelegi tere ütlemine ongi mu sotsiaal elu.
              See ongi ainuke põhjus,miks laivi tahan. Aga lihtsalt ei viici,lükkan edasi ja otsin vabandusi. Suht asotsiaalne elustiil. Tupsu küsimine kassas ongi väljaspool last ja naist mu suurim sotsiaalsus.

              Edit : jõuksis ka saan öelda vastu,et jh see masin vaba kui keegi küsib. Aga sain mingi esimese viiruse külge see sügishooaeg ja kogu mu trenn jalutused ja teekruusi tõstmine hetkel (proovin theraflud vältida kuni vähemalt 39 näitab arvelaual) ja litin kubja ürditalu taimeteed ingveri ja sidrunheinaga(viimast pole kuulnudki mis asi on)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5272
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Ma cashis põhimõtteliselt kohe võitsin 5 potti järjest ja 300€st oli 850€
                2/2 cash
                Mingi 95 avan 8€, saan 1 call.

                Flopp T84, betin ta call
                Turn 7 ma panen overbeti, ta call
                River 6, ma ei mäleta kas ma checkisin või bettisin, igatahes ta läks all in.

                Siis teen mingi 443A6 boardis overbetiga riveri bluffi ivari vastu

                Mibgi K3s avan, flopp 334, betin, turn 6 vist check check, river 6 ja ma pott või overbet, igatahes sain calli herlilt ja tal jäi 30€ alles, ju oli suur pott

                Siis ATs herlil 30bb lükkab sisse AJ ja hitin T

                Jõrjestikused käed nagu :D
                Peaaegu nagu minu jooks juba, kuid vastupidi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5273
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Kui ma käiks tööl,või kõik lendab tupicusse ja pean maximasse turvaks minema-siis koliks ka cashi. Mtt-d ja töö ei käi väga kokku,kes suudab siis jõudu talle.
                  Arnold ka Tallinna Vilde tee Maximas töötab!

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #5274
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Arnold ka Tallinna Vilde tee Maximas töötab!
                    Teen v2ikse t2psustuse, et inimesed valesse poodi ei l2heks - Vilde teel on 2 Maximat. Arnoldit v6ite kohata selles suuremas, Lehola Maximas.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5275
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas donkament Vaata postitust
                      Teen v2ikse t2psustuse, et inimesed valesse poodi ei l2heks - Vilde teel on 2 Maximat. Arnoldit v6ite kohata selles suuremas, Lehola Maximas.
                      Mina nägin seal turu Maximas. See ongi too Lehola Maxima?

                      E: Ise vastan - jah. Lehola peatus seal.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #5276
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Motomees, sa ei jäänudki fotosilma ette: https://www.facebook.com/media/set?v...88600989939650

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5277
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Motomees, sa ei jäänudki fotosilma ette: https://www.facebook.com/media/set?v...88600989939650
                          Valetad. On täitsa mu juukse tutt näha seal taga




                          Seal ka :




                          Mina Laasi käest auhindu saamas

                          Last edited by Kakahirmutis; 13.10.24, 12:26.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5278
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Valetad. On täitsa mu juukse tutt näha seal taga
                            [...]
                            Polegi nii kusjuures enne mõelnud, et ka pokkerifotodelt rohkem tutte otsima ja vaatama hakkama. Tänks. Edaspidi hakkan rohkem ??

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5279
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Valetad. On täitsa mu juukse tutt näha seal taga




                              Seal ka :




                              Mina Laasi käest auhindu saamas

                              Suu haises redbullviina järgi nii hullult ,et mask ees ?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5280
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Suu haises redbullviina järgi nii hullult ,et mask ees ?
                                Et striimis saaks küsida mis brändi mask on.

                                Comment

                                Working...