Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Ma ei viitsi mässata nagu, mul iga kuu ainult 4 arvet maksta, üür, kommunaalid, telefon ja elekter.
Arusaamatuks jääb et swedbank pakkus mingi hetk 90k€ laenu kui korterit tahtsin osta, õeldi et kui hasartmängu sisse kannad alla 15% palgast vms siis neid ei koti, kas tõesti see chesterfieldi 500sel käimine pani punkti? :D
Coop ei küsind kodulaenu küsides midagi hasartmängude kohta
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Arusaamatuks jääb et swedbank pakkus mingi hetk 90k€ laenu kui korterit tahtsin osta, õeldi et kui hasartmängu sisse kannad alla 15% palgast vms siis neid ei koti, kas tõesti see chesterfieldi 500sel käimine pani punkti? :D
Coop ei küsind kodulaenu küsides midagi hasartmängude kohta



Comment