Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #5761
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Võõrutusnähud ju.

    Kakat olda nähtud: https://www.facebook.com/reel/957353062962829
    Pole nädal jutti kunagi vist joonud. Kõige rohkem 3-4 päeva....ma arvan unerohud maitsevad päris hästi praegu kakal...soovitavalt loputab neid vytautasega alla.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #5762
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Krt nii vaikseks jäänud,kui gin toonikut pole ligidal
      Ma ei viitsi praegu üldse mängida nagu, tõmban vaikselt keha käima, võtsin selle suure joomisega 3kg alla ja liigesed valutavad. Hetkel lihtsalt mugin palju näost sisse läheb ja N peaks jiu jitsusse minema. Nv tahaks sunday party pileti ära kasutada kuid see kellaaeg ei meeldi ja mdea millal day 2 isegi on (kui keegi võiks valgustada mind, google ei ava lehte, PC taga pole käind)
      Last edited by Kakahirmutis; 26.11.24, 20:04.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #5763
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Ma ei viitsi praegu üldse mängida nagu, tõmban vaikselt keha käima, võtsin selle suure joomisega 3kg alla ja liigesed valutavad. Hetkel lihtsalt mugin palju näost sisse läheb ja N peaks jiu jitsusse minema. Nv tahaks sunday party pileti ära kasutada kuid see kellaaeg ei meeldi ja mdea millal day 2 isegi on (kui keegi võiks valgustada mind, google ei ava lehte, PC taga pole käind)
        Ma võin homme vaadata

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #5764
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Pole nädal jutti kunagi vist joonud. Kõige rohkem 3-4 päeva....ma arvan unerohud maitsevad päris hästi praegu kakal...soovitavalt loputab neid vytautasega alla.
          Mul oli juba esmaspäeval fine olla, lihtsalt une võlg. Täna panin magneesiumit ja kalaõli veits

          Igatahes tulen tagasi reaal ellu, päris lihtne on võõras riigis mõistus ära unustada ja ennast lappama lasta, aga vähemalt ei jäänud pokker miinusesse, sai lõbutsetud ja palju inimestega suheldud. Õppisin omajagu uusi asju ja sain palju uusi tuttavaid, see sotsiaalsuse skill on väga kasulik, varem ma olin 100% introvert kes ei tahtnud kellegagi rääkida, nüüd käid koosolekutel ja leiad suvalt igal sammul vestluskaaslasi.

          Eluliselt vast +ev kogemus

          Oli plaan Chesteri 500 ka mängida aga ausalt ma ei viitsi lihtsalt, teen rahuliku koduse NV, naine ka rõõmsam äkki
          Last edited by Kakahirmutis; 26.11.24, 20:05.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5765
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Naine niigi vast õnnelik,et sa elusana tagasi üldse jõudsid

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5766
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Saab ka nii :

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5767
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Teen lühida Novembri kuu kokkuvõtte ka :

                Neti cash +320€ (mängisin üli vähe, alla 10k käe, millalgi äkki impordin käed PT4 ka)
                Optibeti turniirid +120€
                Coolbeti turniirid +130€
                Live pokker -40€

                Kokku +530€

                Lisaks sellele siis see 1850€ pakett, millest oli 250€ sularaha.

                Ütleks et ma see kuu ei keskendunud üldse pokkeri tulemustele, kuu alguses olin tõbine, siis sai palju trenni tehtud, reisil huvitas pigem kohalik "kultuur". Õppetöö oli minimaalne, see eest sain live cashi kogemust ning infot kuidas nl2k regularid õppetööle lähenevad. Jama on et nad taovad õppimisele 30-50h kuus ja ilmselgelt ma lihtsalt ajaliselt ei saa sellega hakkama, õnneks eestis vast on tase madalam.

                Detsembris ma ei tea üldse mida mängida, hetkel ei taha isegi mõelda live pokkeri peale.
                Tööl vaja eksameid teha, jiu jitsus vaja käia ja jõulud on ka üpris planeeritud, ehk detsembris on pokker nimekirjas taga pool.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5768
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Kuu esimene grind nagu



                  Sain ranka välja löödud ja lusika vastu limp shovesin K4o pre, igati edukas.

                  Alati kui ma mängin siis rankast kaugemal
                  Last edited by Kakahirmutis; 04.12.24, 20:57.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #5769
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Kuu esimene grind nagu



                    Sain ranka välja löödud ja lusika vastu limp shovesin K4o pre, igati edukas.

                    Alati kui ma mängin siis rankast kaugemal
                    Oleks sa veel näinud millega ma bvb edukalt su turni leadi shovesin ??

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5770
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Oleks sa veel näinud millega ma bvb edukalt su turni leadi shovesin ??
                      Ega mul vist paari midagi polnud, ma tegelt tahtsin magama minna.

                      Turnale tulles kirjatusin chatti "Ma lõhen esimesed 5 kätt all in", kobistasin JTo vs TT ära :D

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5771
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Vaatasin täna passi vahele ja nägin seal 5x 100€ , ehk ma olen bratislavas pannud 500€ passi vahele mingi hetk, kas mul siis jäi cash rohkem plussi või jõin vähem maha , ei tea ja ei mäleta...

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #5772
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Vaatasin täna passi vahele ja nägin seal 5x 100€ , ehk ma olen bratislavas pannud 500€ passi vahele mingi hetk, kas mul siis jäi cash rohkem plussi või jõin vähem maha , ei tea ja ei mäleta...
                          nüüd ju võiks nagu 5 bulletit win-tvl freerollida

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5773
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            nüüd ju võiks nagu 5 bulletit win-tvl freerollida
                            Ma ei viitsinud mitte kuidagi minna, eriti veel täiesti kainena

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5774
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Ma ei viitsinud mitte kuidagi minna, eriti veel täiesti kainena
                              Mul korra oli välkmõte,et läheks-aga siis mõtlesin,et hakka hotelli bronnima. Kas minna autoga(kus parkida),rongi või luxiga.Homme nagu sünnipäev ka,kas tahan süsi olla chesteri õhtust. Suures osas jäi usk,et püsin elus ka järgmine aasta.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5775
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Mul korra oli välkmõte,et läheks-aga siis mõtlesin,et hakka hotelli bronnima. Kas minna autoga(kus parkida),rongi või luxiga.Homme nagu sünnipäev ka,kas tahan süsi olla chesteri õhtust. Suures osas jäi usk,et püsin elus ka järgmine aasta.
                                Palju õnne!

                                Comment

                                Working...