Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5791
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ei ole minu õigus jagada kõmu,mis omakorda 3ndate isikute poolt jagatud. Kellest jutt peaks suht lihtne olema vihjete järgi,väga palju siin räögitud.
    Anna vihjeid? No nominent on olnud kunagi? Tavaliselt need fa-fa-fa vendadel on väga lainetavad veed, kuid madalad põhjad.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5792
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Anna vihjeid? No nominent on olnud kunagi? Tavaliselt need fa-fa-fa vendadel on väga lainetavad veed, kuid madalad põhjad.
      No kui kuulujutt ,et eraisiku pankrott-see suht tupik

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5793
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        No kui kuulujutt ,et eraisiku pankrott-see suht tupik
        No mida tuppar Rakveres teeb. Saaks aru, et müüdaks siiani head odavat Viru õlut, aga sedagi pole.

        Seega äi mina enne usu, kui pole oma silmaga näinud. Lisaks oleks see ju ikooniline ja irooniline, kui siia maitsetoonitajaks lisada tema 2018. aasta sulest ilmunud artikkel.



        Kaheksa aastat tagasi masu ajal olin buumiaegsete vigade tõttu puupaljas, töötu, oskusteta, töökogemuseta, hariduseta, sugulastegi jaoks läbi kukkunud noormees. […]

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5794
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          No mida tuppar Rakveres teeb. Saaks aru, et müüdaks siiani head odavat Viru õlut, aga sedagi pole.

          Seega äi mina enne usu, kui pole oma silmaga näinud. Lisaks oleks see ju ikooniline ja irooniline, kui siia maitsetoonitajaks lisada tema 2018. aasta sulest ilmunud artikkel.



          https://edasi.org/25688/madis-muur-k...unistuste-elu/
          Ei tupparit polnud. Ainult kõmu temast lauas.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5795
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Lisaks. Eraisiku pankrott oleks ju tõesti viimane võimalus ning pokkerimängija teadmistega tundub suht mõttetu. Pole see mingi imeasi, mis sind võlgadest päeva pealt vabastab.

            Sisuliselt enne orja ja näita töötahet ning näita tahet võlgasid maksta. Kui seal oled aastaid nühkinud ja rühkinud, siis alles saad oma võlgadest vabaks ning pooliku puhta lehe. Pooliku, sest krediidivõimekust pole ehk kunagi enam.

            Lisaks, kui peaksid selle aja jooksul midagi hittima või teenima, läheb kõik mutiauku võlgade kätteks. Vastasel juhul pole kasu. Ei mingeid reise, ei mingeid karaokesid, ei mingeid pokkeriturniire. Pankrotihaldur tuleb vajadusel sulle EMV-le ka järgi - päris tõsiselt - ja oi oi oi, kui sealt oled midagi hittinud ja seda varjanud.

            Lihtsam on lihtsalt mitte midagi maksta ja tiksuda see kümme aastat ära ning kui tulevadki suuremad hitid, siis maksta midagi valikuliselt või südametunnistuse järgi, sest kõik muu raha, mis tuleb kontole on sinu oma ja sinu otsustada. Mitte maksmisel ei ole tagajärgi.

            Kokkuvõte. Pole nii, et lähed paber näpus kohtusse ja nõuad oma eraisiku pankroti välja kuulutamist. Nope. Kõige enne uuritakse ja nuhitakse. Siis pead üleüldse näitama tahet, et sa tahad päriselt võlgasid ära maksta. Käima tööl või töötukassas, mitte peitma tulusid.

            Pankrotihaldur nuusib isegi su kantuid aluspükse (kui tekib tal vajadus), et teada saada, kas ja mida eile sõid - kui ikka kalamarja lõhn, siis jama majas. Kui isegi midagi leitakse, hakkab kõik venima. Kokku pool dekaadi. Kui leitakse, siis rohkemgi.

            Selle aja sees ei käi sa kuskil reisil. Ei ühelgi pokkeriturniiril (hitid maksad kõik ära). Minimaalselt joomas ja üleüldse oled vaikne kui hiireke, sest igasugune nautke laristamisena paistmine võib pankrotihalduril ajada harja punaseks ja kella helisema ning ütleb, et tegeled tulude varjamisega.

            Vot nii.

            Teine asi, kui oled mingitel tagidega vendadelt võlgu võtnud ja kihla vedanud. Siis vast jah lihtsam eraisikupankrott kuulutada ja elada see 5 kuni 7 aastat vabakäiguvangi elu ning siis öelda, et mehed, mul ei ole mitte midagi ja ma olen kõik unustanud.

            EDIT: Viimane lause eemaldatud. See on lihtsam siis, kui muid sissetulekuid pole ega teki ka võimalusi (nii öelda tehasetööline). Pokkerimängijal on siiski lihtsam mitte seda välja kuulutada, sest pakilisemad võlad, mis ei käi läbi pabeir ja pika bürokraatia, saab kenalt ajatada ja ilusti maksta ning prboleemist vabaks suvalise hitiga.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5796
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Aa ja nüüd saan Rakvere osast aru. Mitte see, kellest räägiti, ei ole Rakveres, vaid see kõik räägitu toimus Rakveres.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5797
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Puci ja selle Waimu turniiridega koos võiks panna kollase ajakirjanduse ilmuma. Reaalselt igalt Waimu turniirilt saaks nii palju kõmu kokku, et panna peale igat turniiri kokkuvõtet veel üks rasvane artikkel: "Kuuldud pokkeriturniiril"

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #5798
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Puci ja selle Waimu turniiridega koos võiks panna kollase ajakirjanduse ilmuma. Reaalselt igalt Waimu turniirilt saaks nii palju kõmu kokku, et panna peale igat turniiri kokkuvõtet veel üks rasvane artikkel: "Kuuldud pokkeriturniiril"
                  See nagu elu24 laiv jah

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5799
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    See nagu elu24 laiv jah
                    Saaks selliseid Kalle Grünthali ja Varro Vooglaidi stiilis artikleid teha, et "mulle üks ütles" või "turniiril keegi rääkis".

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #5800
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Saaks selliseid Kalle Grünthali ja Varro Vooglaidi stiilis artikleid teha, et "mulle üks ütles" või "turniiril keegi rääkis".
                      Ei waimu turnadel on eranditult usaldusväärsed allikad.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5801
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Näh, ja mina ei räägi midagi edasi mis mulle räägitakse - igav inimene

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5802
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Ei waimu turnadel on eranditult usaldusväärsed allikad.
                          Kas sa sead KG ja VV allikate usaldusväärsuse kahtluse alla? :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5803
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Näh, ja mina ei räägi midagi edasi mis mulle räägitakse - igav inimene
                            Ega tihti lugu ongi nii, et kui sulle ei ole midagi räägitud, siis polegi midagi rääkida ?‍♂️

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5804
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kas sa sead KG ja VV allikate usaldusväärsuse kahtluse alla? :D
                              Sean kahtluse alla kas nad üldse siit planeedilt pärit

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5805
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Sean kahtluse alla kas nad üldse siit planeedilt pärit
                                Allikad w? KG allikad on küll veits kahtlased. Kuskilt teisest dimensioonist.

                                Comment

                                Working...