Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #4651
    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    8$ profit vähemalt


    õnneks jätsin raha pokkeriprodele

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #4652
      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust


      õnneks jätsin raha pokkeriprodele
      Hästi, ma foldisin KQ kui sa mingi minraisesid ja see 7bb shoves.


      Täna nagu ka jooks ei lähe eriti, 22$ millions bubble enamvähem ja blufiga out, Müüri turna TT vs KQo out, tegelikult koomiline et mul oli 40 minutiga 4x AA, 1x AK, 1x AQs, 1x TT ja ma ei suutnud kordagi üle 120k chipi saada :D

      Mingi bounty turna olin 60bb ja lauas kõigil 4-8bb, suutsin siis 6 all ini järjest kotti saada ja kõik üles duubeldada :D

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #4653
        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Hästi, ma foldisin KQ kui sa mingi minraisesid ja see 7bb shoves.


        Täna nagu ka jooks ei lähe eriti, 22$ millions bubble enamvähem ja blufiga out, Müüri turna TT vs KQo out, tegelikult koomiline et mul oli 40 minutiga 4x AA, 1x AK, 1x AQs, 1x TT ja ma ei suutnud kordagi üle 120k chipi saada :D

        Mingi bounty turna olin 60bb ja lauas kõigil 4-8bb, suutsin siis 6 all ini järjest kotti saada ja kõik üles duubeldada :D
        jh raise/fold alahinnatud tööriist . Alla 20bb on katastroofmõtlemine, et elu läbi ja midagi teha polegi. On ikka küll.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4654
          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          jh raise/fold alahinnatud tööriist . Alla 20bb on katastroofmõtlemine, et elu läbi ja midagi teha polegi. On ikka küll.

          ??????

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4655
            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

            Suutsin viimase millionsi ka bubbleda AJ vs KQ, ma ei tea miks ta mind pre ära callis, arvas et bounty vist.

            Kohutav jooks 2 päeva.


            Nüüd nädala sees nokin äkki veidi cashi ja reedel chesterisse kui tervis lubab.
            Last edited by Kakahirmutis; 15.09.24, 19:24.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4656
              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Suutsin viimase millionsi ka bubbleda AJ vs KQ, ma ei tea miks ta mind pre ära callis, arvas et bounty vist.

              Kohutav jooks 2 päeva.

              Nüüd nädala sees nokin äkki veidi cashi ja reedel chesterisse kui tervis lubab.
              Ega iga reede ka perset ei näidata ega seksi peldikus pakuta.

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #4657
                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Suutsin viimase millionsi ka bubbleda AJ vs KQ, ma ei tea miks ta mind pre ära callis, arvas et bounty vist.

                Kohutav jooks 2 päeva.


                Nüüd nädala sees nokin äkki veidi cashi ja reedel chesterisse kui tervis lubab.
                misclickisin end mingile millionsile, täiskondoss olukord-pärisnimi lauas ja värki

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #4658
                  Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ega iga reede ka perset ei näidata ega seksi peldikus pakuta.
                  Küll nad mulle pakuvad, ja kui ei paku siis raisk võtan.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #4659
                    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                    Ma ei saa aru kuidas see võimalik on, panen lauad sitouti ja keeran telefoni tagurpidi ja siis laud?? Vajutab sit in ja lükkab T4o all in? Teised lauad timeoutisid 7 minutiga, et miks just see üks käsi läks all in ja teised ei läinud?




                    Ja no ikka cooler cooleri otsa, päris sitaauguni on ja swing juba 60 BI, kuigi siin käes oleks võind riveril ta reraise ära callida, ise olen loll et shippisin




                    Ei taha olybetti enam näha ka, mingi 90/80 vennad saavad 100% AA mu vastu ja teistele kütavad KTo sisse

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #4660
                      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Ma ei saa aru kuidas see võimalik on, panen lauad sitouti ja keeran telefoni tagurpidi ja siis laud?? Vajutab sit in ja lükkab T4o all in? Teised lauad timeoutisid 7 minutiga, et miks just see üks käsi läks all in ja teised ei läinud?




                      Ja no ikka cooler cooleri otsa, päris sitaauguni on ja swing juba 60 BI, kuigi siin käes oleks võind riveril ta reraise ära callida, ise olen loll et shippisin




                      Ei taha olybetti enam näha ka, mingi 90/80 vennad saavad 100% AA mu vastu ja teistele kütavad KTo sisse
                      T4o päris hea , polegi regilt näinud midagi sellist :)

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4661
                        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        T4o päris hea , polegi regilt näinud midagi sellist :)
                        Ma ei saa aru kuidas see võimalik on, 1000x pand sitout ja ekraan alla poole telefoni ära ja kunagi pole probleemi olnud, ühtki veetilka ka polnud :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4662
                          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                          Ära valeta :D ma ei usu seda T4 juttu :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #4663
                            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                            Ja ma ei usu seda seepärast, et ta ei snap calli. Panid ta 78 peale ja tegid tiltcalli.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #4664
                              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ja ma ei usu seda seepärast, et ta ei snap calli. Panid ta 78 peale ja tegid tiltcalli.
                              Ei nagu reaalselt, panin telefoni tagurpidi lauale ja läksin õue korraks, kuidas see nagu reaalne on :D Mul olid kõik 4 lauda sit out peal, tagasi tulles nägin 1 laud ees ja need muna, ämber ja tossupilve nupud ees mõtlesin wtf ja vaatasin history

                              Ekraani ma kinni ei pand sest siis viskab äpi kinni aga ma teen koguaeg nii
                              Last edited by Kakahirmutis; 16.09.24, 14:49.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4665
                                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                                Saan aru, et telos mängisid ? Lauad olid telos lahti? Kui jah, siis ju eriti kummaline, sest kui miskit oleks ekraanil olnud, kas call nupul või check/call eelnupul, oleks pidanud ju snappima.

                                Comment

                                Working...