Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #4681
    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

    Tänane sess oli enamvähem, paar minutit olin plussis isegi :

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #4682
      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Tänane sess oli enamvähem, paar minutit olin plussis isegi :

      Oleks trenni läinud ,oleks 0i jäänud hoopis-mõttekoht

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4683
        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Oleks trenni läinud ,oleks 0i jäänud hoopis-mõttekoht
        Trenn maksab 7€

        Aga see kuu cash on -420€, kui võtta kui sitasti ma jooksen siis tegelikult see polegi väga hullu, võttes et mu parim NL10 päev kunagi oli +700€ kanti siis tegelikult ju kõigest 1 päeva kaugusel profitist ja kui arvestada mis % see mu bankrollist on siis see nagu ei muuda mul midagi.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #4684
          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Trenn maksab 7€

          Aga see kuu cash on -420€, kui võtta kui sitasti ma jooksen siis tegelikult see polegi väga hullu, võttes et mu parim NL10 päev kunagi oli +700€ kanti siis tegelikult ju kõigest 1 päeva kaugusel profitist :D
          Mul seda nädalat 2 päeva olnud ja täisdoomer. Vb võtan homse üldse vabaks,see 7 päeva nädalas grind pole jätkusuutlik ,isegi kui 1-2 päeva nädalas poolikud.

          Edit:mõtle su swing väiksem kui janteril small blind ??
          Last edited by Söönlusikast; 17.09.24, 19:02.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4685
            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Mul seda nädalat 2 päeva olnud ja täisdoomer. Vb võtan homse üldse vabaks,see 7 päeva nädalas grind pole jätkusuutlik ,isegi kui 1-2 päeva nädalas poolikud.

            Edit:mõtle su swing väiksem kui janteril small blind ??
            Ma grindinud mingi 6 nädalat järjest iga päev, mõnel päeval küll ~1h :D

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #4686
              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Ma grindinud mingi 6 nädalat järjest iga päev, mõnel päeval küll ~1h :D
              Mul vist 4 kuud,enne seda oli paar päeva pausi-sõltlane. Isegi kui pulma oli minek,tegin mõned sng-d hommikul.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #4687
                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                Vahest oskan ka 3rd pair ära callida

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4688
                  Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Vahest oskan ka 3rd pair ära callida

                  https://gg.gl/or1gx
                  T high oskasid ka callida ju.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #4689
                    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    T high oskasid ka callida ju.
                    See oli GGnetworki high level play, ma ei tuleks selle pealegi :/

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4690
                      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      See oli GGnetworki high level play, ma ei tuleks selle pealegi :/
                      Mõtle, kui vastasel olekski 89o olnud või mis iganes seal busted draw andis. Siis hakkaks küll jumalat uskuma...

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4691
                        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Mõtle, kui vastasel olekski 89o olnud või mis iganes seal busted draw andis. Siis hakkaks küll jumalat uskuma...
                        Vähemalt nüüd ta betib eriti lightilt mu vastu alati :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4692
                          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Vähemalt nüüd ta betib eriti lightilt mu vastu alati :D
                          Vaevalt.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #4693
                            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Vaevalt.
                            Ma tegelikult vahetasin endal nime ära et enam ei saa keegi aru

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #4694
                              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Ma tegelikult vahetasin endal nime ära et enam ei saa keegi aru
                              Aasta läbi saab nime vahetada nüüd?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #4695
                                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Aasta läbi saab nime vahetada nüüd?
                                Mingi kiri tuli et nüüd saab, nüüd uuesti muuta ei saa kuniks uus kiri tuleb

                                Comment

                                Working...