Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #3151
    Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

    Kas hem1 funkab olybetis?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3152
      Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

      Läksin vahelduseks tööle ja kandsin BR välja ,alles jäi mingi 9€ , pelasin mõned spinnid ja kolisin olybetti , nüüd 3 päevaga BR 300 lol


      enivei , mõnda aega vast ei update päevikut , nitin netti

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #3153
        Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

        Mida täpsemalt tegema läksid siis? Ehitus ots?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #3154
          Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          Mida täpsemalt tegema läksid siis? Ehitus ots?
          Teooreetiliselt parandan autosid , reaalselt ei oska midagi ja suurem osa ajast tassin asju ringi


          Samas dunno , talv on käes , väljas külm aga kodus 24/7 grindida on igav
          Last edited by Kakahirmutis; 22.11.15, 18:58.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #3155
            Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

            Standard, teed tarka nägu ja askeldad vaikselt , käid suitsunurgas sotsialiseerumas ja varsti juba pea mehhaanik :D

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #3156
              Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Standard, teed tarka nägu ja askeldad vaikselt , käid suitsunurgas sotsialiseerumas ja varsti juba pea mehhaanik :D
              Mõnus tiksuda küll , õpid uusi asju ja stressi vaba , nõme asi on ainult 7:30 ärgata, aastaid grindides magamine selline et tahaks 20h üleval olla ja 10h magada

              Comment

              • ivar866
                Grinder
                • Oct 2012
                • 776

                #3157
                Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                +1, et tööl

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #3158
                  Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                  andke siis infi , kuidas olybetis hudi tööle saab? :D

                  vabsee ei biidi

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #3159
                    Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                    turkades mul ei tööta endal ka, cashis töötab ilusti
                    dno, mis valesti teed aga olybeti setingutes kuskil on linnuke, et keep hand history. kaust kuhu salvestab on defaultina C:\Microgaming\Poker\OlybetMPP\

                    hand history fail ise on nimega gamehistory.dat

                    Mida suuremaks see fail läheb, seda aeglasemalt käivitub olybeti klient. Aeg-ajalt tasuks see fail ära kustutada, hand historyga ei juhtu midagi kui see on ilusti hemi imporditud.

                    Hemis paned ka selle OlybetMPP kausta auto-import kaustadesse ja peakski olema kõik.

                    Kui ikka HUDi ei tule siis võid proovida table manageris lauda leida.

                    Table manageris valid Table -> Table Finder -> siis tuleb aknake, kus on valik laudu. Sealt aktiveerid õige laua ( Table #xxxxxxx vms) ja siis vead selle punase risti õigele pokeri lauale, vajutad OK vms ja peaks tulema HUD. kui ikka ei tööta siis bad beat.



                    Mul ka turkades ei tule hudi, table finderiga tuleb ühe korra laua kohta ning see ei uuene. Kui teed uuesti sama protsessi et uuendada siis enam ei tulegi hudi.

                    Ilmselt suht segane jutt aga ehk on abiks :D
                    Last edited by totaldonk; 24.11.15, 08:42.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #3160
                      Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]



                      Niimoodi ta on aga ei hakka :/ (nvm ei kirju pole , peas kus kõik on ja töötab :D)



                      Ja olybetist see?

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #3161
                        Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                        Okei , tundub et sain tööle , ilma kirjadeta on raske detect nuppu panna, kogemata leidsin ja otsis ise üles täpselt sama folderi ja kuidagi hakkas tööle (idk)


                        Ei saa aru mis hem ka nussib et kirjad kadunud , monitor taga on siis kirjad alati olemas aga kui ainult läppar siis kirju pole :D

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #3162
                          Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                          Ei tea , midagi on mäda , sess jäi umbes -20 ja näitab +190





                          Peaks räige graphi tegema ja stake küsima onju

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #3163
                            Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                            tegid Blazei (zoomi)?

                            seal mul ka graph paneb aint taevasse

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #3164
                              Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                              Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                              tegid Blazei (zoomi)?

                              seal mul ka graph paneb aint taevasse
                              Pelan nl10-20 blaze HU-d jeps , siis pole seal vist üldse hudist kasu :D statsid tulid ka valed , päris kindlalt ma 100 100 statse ei mänginud , ja vastased ei ole 15-10 vennad

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #3165
                                Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                                seal ei tööta jep kuigi seal action päris hea üldjuhul

                                Comment

                                Working...