Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #4801
    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ära mine level 1 pokkerist kaugemale, kui pole põhjust.

    Nice hand A 3.

    Jõhker töö! GO-GO-GO!
    See isegi veel paremini öeldud. Ei ole mõtet enda elu raskemaks teha kui see vajalik. Palju stack on,mis toimps?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #4802
      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

      Krussib! As3d duubel. Üheksad duubel. Tagasi algstäki peal.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #4803
        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Krussib! As3d duubel. Üheksad duubel. Tagasi algstäki peal.
        ❤️❤️❤️❤️

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #4804
          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

          Kui saan seisu, siis viskan siia tõmmise ja paus hakkab.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #4805
            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

            Pausi aeg midagi põnevat toimub. Vist pakutakse peldikus seksi.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #4806
              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Mis ma sind tunnike kokku vaatasin, ma võin mürki võtta ,et sa ei checkiks setti seal,ega TT -netis usuks. Ja natuke ebavajalik hakata üritama balanseerima spotis ,kus keegi sind ei tunne nagunii.
              Ega ikka checkin küll, aga jah siin vaakumi mäng et viga

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #4807
                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Pausi aeg midagi põnevat toimub. Vist pakutakse peldikus seksi.
                Kuradi pole pakutud nagu, miks ma üldse tulin???

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #4808
                  Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kuradi pole pakutud nagu, miks ma üldse tulin???
                  Ega head asja avalikult reklaamita ju. Lihtsalt mine vaata peldikusse. Kõik juba seal, järjekorras ???


                  EDIT:

                  Isegi striimis ju kirjas, et peldikus kõiks. Üks ju passib ka ukse pealt. Nii täis see peller juba, et saba uksest väljas.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #4809
                    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                    Tempo on hea, viin redbulliga, vesi, viin redbulliga, nii võib endale pealegi ajada

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4810
                      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                      Stäkid

                      ? Gert L: 36.4K
                      ? Aleksei G: 30.9K
                      ? Nils K: 49.1K
                      ? Erik P: 25.1K
                      ? Kakahirmutis: 28.4K
                      ? Maksim: 10.2K

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4811
                        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                        Mul on ikka balansseeritud 3bet range täna, kas AXo või AXo

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4812
                          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                          4 x 30 levelit täna veel (selle sees ka üks 20 minuti pikkune paus)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #4813
                            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                            Telelaua stäkid ?

                            ? Nils K: 33.8K
                            ? Kakahirmutis: 32.8K
                            ? Gert L: 31.3K
                            ? Maksim: 28.5K
                            ? Aleksei: 29.2K
                            ? Erik P: 23K

                            Blindid: 300/600, Ante: 600

                            E: Nüüd juba liider



                            Ja kaka hüüdnimeks saigi tätoveeritud motomees või motoseeritud tätomees :D

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #4814
                              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                              Miks motomees?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #4815
                                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                                Sest ma chati alguses küsisin, et kas see tätoveeringutega vend on mingi motomees w: D

                                Comment

                                Working...