Re: Kakahirmutise päevik[NL25]
Oo, cool. Loodan, et oled alles veel õhtul, kui 19 ajal sinna jõuan, et mõnele study groupi mängijale kaasa elada ja oodata 2. päeva algust.
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust
A
Q
Comment