Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3361
    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Shottisin nl50, mõned coolerid ja mõned bad beatid, aga mis teha, peksti alla poole tagasi ja toksin veidi nl10, raha peale juurde panna nagu ei taha vast
    Käsi millegipärast jagada ei saa, pokercraft näitab errorit

    Lisaks mingi 200€ reigi kulu ka

    Ai blaa. See on valus, aga õnneks buy-inides EV järgi kaugel katastroofist, eriti kuna 200BB laudu lased. Aga lohuta end sellega, et sinu harukordne juhus on mõnele (loe: minule) igapäevane elu :D

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3362
      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ai blaa. See on valus, aga õnneks buy-inides EV järgi kaugel katastroofist, eriti kuna 200BB laudu lased. Aga lohuta end sellega, et sinu harukordne juhus on mõnele (loe: minule) igapäevane elu :D
      Eks see 8 sisseostu kaotada järjest on ka üpris erakorraline holdemis, kahju et see kõrgemal shottides juhtus, lõpupoole oli kerge tilt ka, tegin mingi 3 barrel blufi AQs pre 3bet ja 3 tänavat 22666 boardi ja sain calli 33 käest, peale seda panin lauad kinni ära :D

      Aga noh, olybeti bankroll nädalaga 2700€ to 1500€, eks peab nl10s tegema 2k täis ja siis nl25 edasi, pole hullu.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3363
        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Eks see 8 sisseostu kaotada järjest on ka üpris erakorraline holdemis, kahju et see kõrgemal shottides juhtus, lõpupoole oli kerge tilt ka, tegin mingi 3 barrel blufi AQs pre 3bet ja 3 tänavat 22666 boardi ja sain calli 33 käest, peale seda panin lauad kinni ära :D

        Aga noh, olybeti bankroll nädalaga 2700€ to 1500€, eks peab nl10s tegema 2k täis ja siis nl25 edasi, pole hullu.
        Vana hea probleem sul, kus su bluffe ja bette ei austata. Selle asemele, et alla liikuda, liigu hoopis üles, kus nad 'respektivad su raisesid'.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #3364
          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Vana hea probleem sul, kus su bluffe ja bette ei austata. Selle asemele, et alla liikuda, liigu hoopis üles, kus nad 'respektivad su raisesid'.
          Tegelikult õige, miks liikuda alla kui alati saab naise nimele laen võtta!


          Aga tegelikult võiks proovida midagi enne kuulmatut, 30vpip asemel prooviks kuidas 20 on, on sul mõnda tabelit selleks?
          Last edited by Kakahirmutis; 04.03.24, 17:25.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3365
            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Tegelikult õige, miks liikuda alla kui alati saab naise nimele laen võtta!

            Aga tegelikult võiks proovida midagi enne kuulmatut, 30vpip asemel prooviks kuidas 20 on, on sul mõnda tabelit selleks?
            Pole. Nüüd mingi GTA või GTFO tabelid. Pidid peened värgid olema.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #3366
              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Pole. Nüüd mingi GTA või GTFO tabelid. Pidid peened värgid olema.
              Tegelikult ega nalja ei ole, oma stiil on nii sisse juurdunud ja trial and errori viisil 14 aastaga muudatusi teinud, et kui isegi proovida mängida nitimalt siis mingi hetk kisub ikka veidi käest ära, eriti multi tabledes

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #3367
                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                Vahepeal palju tööd olnud ja tõbine ning vähe mänginud aga täna lambist uus asi hakanud pihta, et telefonis mängides paneb suvalise laua sit outi, midagi ei vajuta ja ajapanka on.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3368
                  Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Vahepeal palju tööd olnud ja tõbine ning vähe mänginud aga täna lambist uus asi hakanud pihta, et telefonis mängides paneb suvalise laua sit outi, midagi ei vajuta ja ajapanka on.
                  Kas täna või võis ka enne olla? Üleeile telos mängides oli küll kõik fine ja mingit vahepealset uuendust pole küll olnud. Ise veel teinekord mängin väga kesises WiFis.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3369
                    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                    Sa said ka teate, et uuesti võimalik SN vahetada?

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #3370
                      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Sa said ka teate, et uuesti võimalik SN vahetada?
                      Sain, ei suuda enam 30+ olles neid debiilseid nimesi eriti välja küll mõelda, keegi võiks veidi aidata.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #3371
                        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Sain, ei suuda enam 30+ olles neid debiilseid nimesi eriti välja küll mõelda, keegi võiks veidi aidata.
                        Huvitav miks? Pean silmas nimevahetuse osa. Tunduks nagu GGPoker on dataminemie takistamist tõsiselt hakanud võtma ja sellest oli ka alles hiljuti juttu. Hetkel vähemalt üks datamine site GGpokerit enam ei tracki. Sul Smarthandi konto on? Seal trackib?

                        Igatahes, kui ei tracki, siis tasuks nime vahetuse peale mõelda, sest uusi andmeid peale ei tule. Kui trackib, pole erilist vahet, sest mõne aja pärast on andmed taaskord olemas.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #3372
                          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Huvitav miks? Pean silmas nimevahetuse osa. Tunduks nagu GGPoker on dataminemie takistamist tõsiselt hakanud võtma ja sellest oli ka alles hiljuti juttu. Hetkel vähemalt üks datamine site GGpokerit enam ei tracki. Sul Smarthandi konto on? Seal trackib?

                          Igatahes, kui ei tracki, siis tasuks nime vahetuse peale mõelda, sest uusi andmeid peale ei tule. Kui trackib, pole erilist vahet, sest mõne aja pärast on andmed taaskord olemas.
                          Ma vahetasin Leemurikari ära Kakahirmutise vastu vahepeal, rohkem pole viitsinud, Taavi on raudselt võetud

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #3373
                            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                            Huvitav käsi, kohutav kuu

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #3374
                              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                              Ulme. Rohkem sõnu pole :D

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #3375
                                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ulme. Rohkem sõnu pole :D


                                Aga selle käe kohta ?

                                Comment

                                Working...