Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas
Ai blaa. See on valus, aga õnneks buy-inides EV järgi kaugel katastroofist, eriti kuna 200BB laudu lased. Aga lohuta end sellega, et sinu harukordne juhus on mõnele (loe: minule) igapäevane elu :D
Algselt postitas Kakahirmutis
Vaata postitust

Comment