Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2611
    Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

    Ma teen 5 aastaga :O

    Ev noob oled küll

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #2612
      Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Ma teen 5 aastaga :O

      Ev noob oled küll
      Ainult 2k ju , pole hullu :P

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #2613
        Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

        Oktoober :

        Pea 8bb/100 :D




        +rakeback 721.5$

        = 2383$ :)


        Novembris tahaks lihtsalt uue läppari osta (9k fpp veel teha)

        Obv normaalse volüümi ka teha
        Last edited by Kakahirmutis; 31.10.14, 10:02.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #2614
          Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #2615
            Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Peaks ostma jah , pikemad ripsmed = pikemad sessionid

            Nagu suurem biitseps = suurem aju jne

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #2616
              Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

              Haige jooks , epic comeback oli nii lähedal , sain lõpus paar sick coolerit , aga peab rahul olema , mindset pidas

              sick volüüm


              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #2617
                Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                Ja sellise volüümi ajal jõuab veel eesti reksidega juttu puhuda, kõva vend :D

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #2618
                  Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                  Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                  Ja sellise volüümi ajal jõuab veel eesti reksidega juttu puhuda, kõva vend :D
                  lasin alla 12 laua , korra võis käia üle kui fishised lauad asemele sain aga siis panin halvemaid kinni


                  Ma hakkasin grindima eile päeval :D

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #2619
                    Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                    Vägev swing

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #2620
                      Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                      Tegelt puhkamine on +EV tegevus

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #2621
                        Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                        Sellest käest viitsid rääkida?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #2622
                          Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                          Mis siin ikka rääkida, HU ju

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #2623
                            Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                            Sellest käest viitsid rääkida?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            huvitav käsi tõesti, eriti arvestades et kaka elukutseline - siis ju tal peaks teada olema, et vastane kaotab tiba üle rake ainult + iga tänav passiine ka veel

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #2624
                              Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                              Kui õigesti mäletan, siis action oli järgmine:

                              Kaka avas minraisiga, vastane callis, flopis kaka bettis, vastane minraisis, Kaka callis. Turnis Kaka chekkis, vastane bettis, mille peale Kaka shippis...

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #2625
                                Re: Kakahirmutise päevik[NL50]

                                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                                Kui õigesti mäletan, siis action oli järgmine:

                                Kaka avas minraisiga, vastane callis, flopis kaka bettis, vastane minraisis, Kaka callis. Turnis Kaka chekkis, vastane bettis, mille peale Kaka shippis...
                                kaka min raise , fish 3bet% suur , fishile meeldis bluffida , kaka heros ära

                                jäi silma et ennem 3bettis mind J3 ja 62


                                Aga ise arvan et ma oleks pidanud ootama paremat spotti küll :)
                                Last edited by Kakahirmutis; 03.11.14, 13:32.

                                Comment

                                Working...