Re: Kakahirmutise päevik[Road to Supernova]
Julgelt stackid ikka. Kas sa tõesti oled rexi vastu siin piisavalt tihti hea? Miks sa 4betid 3x? Ongi sul standard?
Julgelt stackid ikka. Kas sa tõesti oled rexi vastu siin piisavalt tihti hea? Miks sa 4betid 3x? Ongi sul standard?
4 
4 
Comment