Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1846
    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

    Pane oma graafik selle -mehikese- vastu siis pilt selgem mida te tühja mõõdate.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #1847
      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Pane oma graafik selle -mehikese- vastu siis pilt selgem mida te tühja mõõdate.
      Pole mingit sampletki koos , paarsada kätt ja ma +43 , ei ütle mitte midagi ju




      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
      Tegelt ma ei tea kumb parem player on, pole kummagi kohta piisavat samplet. Mehikese käest olen prolly rohkem stacke saanud tho, OP-l on aga vastu panna siinsamas päevikus hunnikute viisi hand historyd, mille EV on hero jaoks palju väiksem kui eelnimetatud stackoff kätes. But you already knew that. :)

      Mis su SN on? :D
      Last edited by Kakahirmutis; 06.03.14, 12:08.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #1848
        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Pole mingit sampletki koos , paarsada kätt ja ma +43 , ei ütle mitte midagi ju
        Sel juhul sa parem.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #1849
          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Sel juhul sa parem.
          Selle sample peale ei saa midagi õelda , saaks aru kui teeks 4k kätt HUd vms

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #1850
            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

            lahe pilt timz

            btw kaka, vb juba läbi käinud, aga viitsid äkki käid ise veel selguse mõttes korra üle rääkida oma mõtlemisprotsess olukorras, kus valisid endale foorumi nime :D

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #1851
              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
              lahe pilt timz

              btw kaka, vb juba läbi käinud, aga viitsid äkki käid ise veel selguse mõttes korra üle rääkida oma mõtlemisprotsess olukorras, kus valisid endale foorumi nime :D
              foorumi nime võtsin pokkeri kasutaja järgi , mille võtsin CSi järgi kui ma 11 aastane olin , obv plaanisin 2 freerolli toksida :(

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #1852
                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Mis su SN on? :D
                Miltosappa oli minu meelest

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #1853
                  Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Miltosappa oli minu meelest
                  Trollimiseks mine kommi enda poste oma päevikus,ty

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #1854
                    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                    madmouse333

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1855
                      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Miltosappa oli minu meelest
                      eksid - see peaks vapsik olema, kindel ei ole

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Trollimiseks mine kommi enda poste oma päevikus,ty
                      +1

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1856
                        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                        imo oli see vend:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by leits; 06.03.14, 14:21.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #1857
                          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #1858
                            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            eksid - see peaks vapsik olema, kindel ei ole



                            +1

                            minu päevikust esimeses neljas postis sees kes miltosappa on :D

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #1859
                              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                              Nv probably nn pokkeri vaba , käin rahvakal homme donkamas , loodan et emb kumb , kas langen kohe välja ja saan rongiga kohe koju või siis tiksun väga kaua oma tight stiiliga :)

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #1860
                                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                                Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Minu riid on et raix666 enivei , ja kui nii siis jutt et kellelt rohkem BIsid oled saanud ... siis minu vastu -4 BI peale mu formatit igatahes :)

                                Comment

                                Working...