Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #46
    Re: Keiss is back

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    50-euroga saab tegutseda, iseasi kuidas sa üüri maksad ja süüa ostad, kui just ei ela kuskil vanaema juures, kus kulud 0.
    ei räägi siin kohal haigekassakindlustusest ja pensionisambast, mis üleliigne luksus
    mis vanaema?
    Tööl käin priva, TÖÖL.
    P.S haigekassa saab lihtsamalt kui 109€ kuus makstes, kaugõppes kuskil koolis käies. Midagi ju inimest ikka huvitab mida õppida ...

    Ja pensionisammas Eestis? Ärge ajage naerma :) Pensionisammas tuleb endale ise osta või ehitada...pikaajalised investeeringud on selle asja nimel, lageraidena tehtud metsamaa näiteks pole kallis.
    Last edited by Keiss; 01.11.12, 19:00.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #47
      Re: Keiss is back

      Töö on meil luksus, mida paljud endale lubada ei saa.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: Keiss is back

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        pensionisammast ma küll mingiks luksuseks ei pea lol .. haigekassa saab endale 109€ eest kuus teha .. hitid yhe turna ja maksad aasta haigekassat ära vms
        Seda vabatahtlikku haigekassat saad teha ju kõigest aastaks või eksin? Mõtekam alternatiiv on mõne kindlustusfirma tervisekindlustus ja saad €50-€60-ga hakkama aga kahjuks seal on siiski piirangud peal, et maksimum haiglakulu aasta kohta €4500 jne.

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #49
          Re: Keiss is back

          Täna siis:
          1k PLO 5r
          500 1f
          1,5k 5f
          3k speed 2r +1rebuy
          Kõik ikaldus.

          Rohkemaks aega polnud, oo-s ikka väike valik, peaks päev otsa peale passima neile. Vaheajad on ka ikka veel erinevatel aegadel ehk siis pole pause :P Roll 21€

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #50
            Re: Keiss is back

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Seda vabatahtlikku haigekassat saad teha ju kõigest aastaks või eksin? Mõtekam alternatiiv on mõne kindlustusfirma tervisekindlustus ja saad €50-€60-ga hakkama aga kahjuks seal on siiski piirangud peal, et maksimum haiglakulu aasta kohta €4500 jne.
            mind huvitaks ka see haigekassa teema

            see kindlustusfirma asi m6ttetu sitt kui 4,5k max plekivad

            palju muidu yldse mingi haiglakulud on vms? nt mingi n2ited

            praegu mul pole midagi muidu ja suht savi, ei m2letagi kuna viimati arsti juures k2isin niiet suht terve overall vms

            / pensionisammas obv retarded

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #51
              Re: Keiss is back

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              mind huvitaks ka see haigekassa teema

              see kindlustusfirma asi m6ttetu sitt kui 4,5k max plekivad

              palju muidu yldse mingi haiglakulud on vms? nt mingi n2ited

              praegu mul pole midagi muidu ja suht savi, ei m2letagi kuna viimati arsti juures k2isin niiet suht terve overall vms

              / pensionisammas obv retarded

              http://www.haigekassa.ee/kindlustatu...e/vabatahtlik/ või mis ?
              Iseenesest suht kirves :(


              edit: Kindlustusmakse suurus ühe kalendrikuu eest on 2012. aastal 109 eurot, kvartalimakse on 327 eurot ja aastamakse 1308 eurot.
              Last edited by hotcocacola; 02.11.12, 01:52.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #52
                Re: Keiss is back

                sa maksad seda v

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: Keiss is back

                  Veel mitte...aga varsti peaks symboolsed summad Haigekassa poole teele saatma....:(

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #54
                    Re: Keiss is back

                    aga palju haiglakulud muidu umb?

                    ma ei kujuta ette mingit n2idet, nt mingi operatsioon vms?

                    / ma m6tlen kui see kindlustusfirma kuni 4,5k ja 50 kuus siis average haiglakulud ei saa ju v2ga k6rged olla muidu poleks m6tet sellel?

                    tundub rohkem +ev otse maksta ilma kindlustuseta kui just mingi igakuu haige pole vms
                    Last edited by q_q; 02.11.12, 02:36.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #55
                      Re: Keiss is back

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      aga palju haiglakulud muidu umb?

                      ma ei kujuta ette mingit n2idet, nt mingi operatsioon vms?

                      / ma m6tlen kui see kindlustusfirma kuni 4,5k ja 50 kuus siis average haiglakulud ei saa ju v2ga k6rged olla muidu poleks m6tet sellel?

                      tundub rohkem +ev otse maksta ilma kindlustuseta kui just mingi igakuu haige pole vms
                      haiglakulud on väga väga kirved. ala ühe voodipäeva hind haiglas (oleneb muidugi mis osakonnas jne) on keskeltläbi tuhat krooni. operatsioonid on üli kallid. oleneb muidugi operatsioonist, aga kui on vähegi tõsisem, siis on see number ikka viiekohaline (kroonides). kui väga tõsine operatsioon, siis isegi kuue kohaline.



                      //see konkreetne akt on vist aegunud, aga aimu saad ikka.
                      Last edited by kardaanirist; 02.11.12, 03:03.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #56
                        Re: Keiss is back

                        Veel mitte...aga varsti peaks symboolsed summad Haigekassa poole teele saatma....:(
                        ruletiga mängid. opid vms ikka jube kallid, intensiivis kindlasti1k+ päev.

                        Samas huvitav asi on see, et kui sind tööle võetakse, siis haigekassa hakkab KOHESELT kehtima. Lihtsalt võimalus oleks see, et kui asjad hakkavad kiiva kiskuma siis võtab keegi sõber su enda juurde min.palgaga tööle.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #57
                          Re: Keiss is back

                          Et kui min palgaga tööle võtta, siis justkui firmale kulusid polegi? Nojah!

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #58
                            Re: Keiss is back

                            priva mõtles obv, et maksad kõik kinni ja ikka tuleb odavam
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #59
                              Re: Keiss is back

                              Kes keelab ise alustada ettevõte ja hakata endale minpalka maksma?

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #60
                                Re: Keiss is back

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                priva mõtles obv, et maksad kõik kinni ja ikka tuleb odavam
                                Aa jah, seda küll!
                                vaatasin huvipärast vabatahtliku kindlustuse tingimused üle. Miinimum lepingu pikkus üks aasta, hakkab kehtima kuu pärast lepingu sõlmimist. Seega jah, kasulik probleemi ilmnemisel kiirelt end tööle vormistada.

                                Comment

                                Working...