Re: Keiss is back
mis vanaema?
Tööl käin priva, TÖÖL.
P.S haigekassa saab lihtsamalt kui 109€ kuus makstes, kaugõppes kuskil koolis käies. Midagi ju inimest ikka huvitab mida õppida ...
Ja pensionisammas Eestis? Ärge ajage naerma :) Pensionisammas tuleb endale ise osta või ehitada...pikaajalised investeeringud on selle asja nimel, lageraidena tehtud metsamaa näiteks pole kallis.
Algselt postitas privador
Vaata postitust
Tööl käin priva, TÖÖL.
P.S haigekassa saab lihtsamalt kui 109€ kuus makstes, kaugõppes kuskil koolis käies. Midagi ju inimest ikka huvitab mida õppida ...
Ja pensionisammas Eestis? Ärge ajage naerma :) Pensionisammas tuleb endale ise osta või ehitada...pikaajalised investeeringud on selle asja nimel, lageraidena tehtud metsamaa näiteks pole kallis.
TC
Comment