Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #151
    Re: Keiss is back

    Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Olen ka ise sellele mõelnud, et ilmselt 200-400 fieldiga sobivad mulle rohkem aga miks sina nii arvad? Ma ei ole isegi suutnud põhjust leida.
    sellepärast arvab ,et sulle sobiks sellised rohkem kuna kõigile sobivad 200-400 fieldiga turkad rohkem

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #152
      Re: Keiss is back

      Algselt postitas Keiss Vaata postitust

      Olen ka ise sellele mõelnud, et ilmselt 200-400 fieldiga sobivad mulle rohkem aga miks sina nii arvad? Ma ei ole isegi suutnud põhjust leida.


      Väiksem variatsioon. Su roll pole veel nii suur, et geneda starsi turnasid, kus mitu tuhat mängijat. Jää oma liistude juurde!

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #153
        Re: Keiss is back

        ma arvan, et mtt-de ROI postitamine alla 1k sample tuleks üldse keelata, ja üle 10k sample võib seda tõsise tooniga esimest korda teha.

        no offence.

        anna kuuma ja hoian teemal silma peal.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #154
          Re: Keiss is back

          olen su üle õnnelik. Pajumaa peaks elite "pagunid" tagasi panema!

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #155
            Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

            minu viimase 500 turna roid vaadates võiks mind täis fishiks pidada. Aga ma igaksjuhuks ei hakka vaatama.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #156
              Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

              Päris hästi läheb Keiss. Ma pole tervet topicut läbi lugenud aga kas vaatad ka mingil saidil videoid näiteks?

              Ma hakkasin ise ka natuke aega tagasi uuesti micro MTT'si grindima (vahepeal jäi sõjaväe tõttu aasta vahele) ja hetkel on küll nii fishi tunne, et jube. Tegin eile just TPE'se kuuks ajaks kasutaja ja hakkan videoid tuupima uuesti.

              Anyway kui vaatad kuskil ja midagi head soovitada oskad siis võiksid jagada, pritaks ka heameelega järjele tagasi saada :).

              Comment

              • fanjeera
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 55

                #157
                Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                Päris hästi läheb Keiss. Ma pole tervet topicut läbi lugenud aga kas vaatad ka mingil saidil videoid näiteks?

                Ma hakkasin ise ka natuke aega tagasi uuesti micro MTT'si grindima (vahepeal jäi sõjaväe tõttu aasta vahele) ja hetkel on küll nii fishi tunne, et jube. Tegin eile just TPE'se kuuks ajaks kasutaja ja hakkan videoid tuupima uuesti.

                Anyway kui vaatad kuskil ja midagi head soovitada oskad siis võiksid jagada, pritaks ka heameelega järjele tagasi saada :).

                kõige paremad MTT videod ilmselt

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #158
                  Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                  Keiss kas sind skype-st saab kätte?

                  Pole ammu arutanud sinu
                  pokkerikarjääri alaseid saavutusi
                  hobisi
                  sexlife
                  karjääri

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #159
                    Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                    Algselt postitas privador Vaata postitust
                    Keiss kas sind skype-st saab kätte?

                    Pole ammu arutanud sinu
                    pokkerikarjääri alaseid saavutusi
                    hobisi
                    sexlife
                    karjääri
                    Sry for offtopic, aga kui juba pärimiseks läks, siis millal sa Privadori viimati järje peale said?

                    Comment

                    • Keiss
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1592

                      #160
                      Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                      Täna tegin sessi, ei läinud hästi, parim koht 40. Jama. Aga noh rahad said enamasti ees sisse, ft ei jäänud kaugele, BR 633 €.
                      Pokertubest olen vaadanud live mängusid ööde kaupa kunagi ammu ammu.

                      Priva võid mulle helistada ka, skybes pole põhjust eriti käia kuna tänapäeva teenusepakkujatega saab häid diile, helista palju tahad kuumakse üks
                      Kuda sul endal sexlaifiga on?

                      ma arvan micro mtt-del pole videoid vaja vaadata, piisab loogilisest mõtlemisest, kogemustest ja heast mindsetist. Mis on TPE?

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      ma arvan, et mtt-de ROI postitamine alla 1k sample tuleks üldse keelata, ja üle 10k sample võib seda tõsise tooniga esimest korda teha.

                      no offence.

                      anna kuuma ja hoian teemal silma peal.
                      Õnneks või kahjuks tänapäeval postitusi keelata ei saa või kui siis P-Koreas ehk küll.
                      Minu jaoks on 500 parem näitaja kui 10 või 100 ja mul muud mõõdupuud teistele näitamiseks ei ole ega ka iseendale tõestuseks. See, et ma omal ajal ca miljon kätt või rohkem cashis olen mänginud ja mitte kõige halvemini vist ei loe. Tänan huvi eest siiski!
                      Last edited by Keiss; 23.11.12, 00:09.

                      Comment

                      • Ecuador13
                        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                        • Aug 2009
                        • 730

                        #161
                        Re: Keiss is back

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #162
                          Re: Keiss is back

                          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                          Täna tegin sessi, ei läinud hästi, parim koht 40. Jama. Aga noh rahad said enamasti ees sisse, ft ei jäänud kaugele, BR 633 €.
                          Pokertubest olen vaadanud live mängusid ööde kaupa kunagi ammu ammu.

                          Priva võid mulle helistada ka, skybes pole põhjust eriti käia kuna tänapäeva teenusepakkujatega saab häid diile, helista palju tahad kuumakse üks
                          Kuda sul endal sexlaifiga on?

                          ma arvan micro mtt-del pole videoid vaja vaadata, piisab loogilisest mõtlemisest, kogemustest ja heast mindsetist. Mis on TPE?
                          Algselt postitas fanjeera Vaata postitust
                          http://www.tournamentpokeredge.com/videos/
                          kõige paremad MTT videod ilmselt
                          Ehk TPE siis, sealt ma neid hetkel vaatan. Ja tõsi, et micro limiidis pole neid vb väga vaja aga, et edasi areneda ja kõrgemale tõusta tulevad nad ju kasuks.

                          Anyway, subscribed ja elan kaasa, ise käin ka tööl hetkel ja töökõrvalt üritan rolli ülesse ajada, ehk siis umbes samal pulgal ja on põnev võrrelda :).

                          Comment

                          • Keiss
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1592

                            #163
                            Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                            Täna siis lasin OO-s 11 turniiri 20.50 kuni 0.00 algusaegadega hinnaga 0.50-11$ 1k-10k turnad. Tegin üsna keskendunud mängu. Suht tilti läksin lõpus kuna jõudsin neljal turniiril rahadesse (4 akent oli alles) ja päris kaugele isegi aga ft-sse ikka mitte. Päris kenasid suckoute tõmmati enne seda ära ja parim koht 15 :S Ja potid olid ka kolmel turnal kenad, top 3 stackid Muidu oleks suht standart aga monster fishid tõmbasid koti pähe. Heale mängijale ei ole häbiasi alla jääda...
                            51€ oli korraga mängus, pea 10% rollist, ei ole mõnus nii. Siiski tõmbasin mincashidega kergesse plussi 633 up to 642
                            ahjaa ja mingeid odavaid satte lasin ka veel aga need sendid läksid kõik mutiauku.

                            Tüüpiline paigalseis...tavaliselt ongi 2 varianti. Kas napilt enne ft-d out või siis printing...

                            Vajan rolli kahekordistamist, korraga 5% rollist oleks oluliselt parem enesetunne.
                            Last edited by Keiss; 24.11.12, 01:21.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #164
                              Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                              Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                              Täna siis lasin OO-s 11 turniiri 20.50 kuni 0.00 algusaegadega hinnaga 0.50-11$ 1k-10k turnad. Tegin üsna keskendunud mängu. Suht tilti läksin lõpus kuna jõudsin neljal turniiril rahadesse (4 akent oli alles) ja päris kaugele isegi aga ft-sse ikka mitte. Päris kenasid suckoute tõmmati enne seda ära ja parim koht 15 :S Ja potid olid ka kolmel turnal kenad, top 3 stackid Muidu oleks suht standart aga monster fishid tõmbasid koti pähe. Heale mängijale ei ole häbiasi alla jääda...
                              51€ oli korraga mängus, pea 10% rollist, ei ole mõnus nii. Siiski tõmbasin mincashidega kergesse plussi 633 up to 642
                              ahjaa ja mingeid odavaid satte lasin ka veel aga need sendid läksid kõik mutiauku.

                              Tüüpiline paigalseis...tavaliselt ongi 2 varianti. Kas napilt enne ft-d out või siis printing...

                              Vajan rolli kahekordistamist, korraga 5% rollist oleks oluliselt parem enesetunne.
                              :D, kes meist seda ei tahaks...

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #165
                                Re: Keiss is back [micro ja low stakes MTT-d]

                                IPOPS 4tk ca 4$– 33$ ticket IPOPS Mega satikale 100k deepstack turnale
                                500g turbo reb 1$ 66/402
                                1k top gear reb 0,5$ 120/507
                                1500 gp turbo reb 2$ 77/298
                                500f 1$ 310/614
                                3k reb 5$ 6/298 189$
                                4k reb 3$ 515/675
                                2k reb 7$ 67/197
                                1,75k f 5$ 235/418
                                OO Live Step 1 3€ - 19/25
                                1k f 1$ 702/1148
                                1,5k reb 1$ 191/881
                                1,5k top g reb 0,5$ 263/637
                                1k reb plo 5$ 41/129
                                3k f 5$ 121/820
                                1k plh reb 5$ 6/160 63$
                                10k reb 5$ 182/843
                                1,75k f 5$ 231/444
                                2kf 11$ 25/215 21$
                                1,25k f 5$ 80/317
                                3k speed reb 2$ 228/517

                                Täna tegin mega sessi OO-s kuna oli puhkepäev nö siis andsin täiega. 9-10h ja 19 gar turnat+5 satikat...suht väss ja tilt peal jälle.
                                2 ft kohta. Kahjuks mõlemad 6-ndad. Ei olnud runi FT-s lihtsalt, shortid duubeldavad ja nitivad...jube. Rahakohti ainult 3 aga see kolmas neist tegi kõige rohkem halba meelt. Mingil hetkel avastasin, et on mullimäng, ma foldides obv saan kindlalt rahadesse ja võtsin otsuse vastu, et duubeldame buy-ini kuna turnale regasin end suht hilja ja ei pidanud palju vaeva nägema mis oli tagantjärele vaadates vale otsus sest mullimäng venis ikka väga hullusti ning sulasin kenasti paari bb peale ja sain oma raha. Viimane kord kui nii teen. Shortimad flippasid nii hästi ikka........lisaks leidus minu lauas paremal käel vennike, kes pani alati nuppe kavalalt :)
                                Samal turniiril olin sunnitud kogemata ka sitoutima vähemalt paarkümmend kätt otsustavatel hetkedel kuna lihtsalt OO keerab mõnusalt taha viies uude lauda ei ava ta seda ning satud eikellegimaale...kogu aeg peab iseend otsima nö lobbys...ja kui ära unustad sitoutid surnuks...pääris karm. Proovin reinstallida, äkki läheb midagi paremaks???
                                3k reb 6. koht pakkus ainsana ehk rõõmu sest liitusin selle turniiriga suht viimasel hetkel. Tegin vaid addoni otsa ja olin mingil hetkel kaua chiplooserite seas kuniks 9 käe jooksul 8 kordistasin stacki....sattusin hea runi otsa+vastased pidid imelikke preflop k6 calle tegema jne. Enne ft-d flippasin ka paar korda ikka väga ilusti. Lihtsalt ft-s oli mega halb jooks ja oleks võinud agromalt ehk peale käia mingil hetkel ka. Lõpuks 2 kõige suuremat donki panid turna kinni, naljakas.
                                1k plh on viimasel ajal mu lemmikuks osutunud, kahjuks ei suutnud ma ft cl seisust kasutada ja pidin leppima 6. kohaga. No mis teha kui shortid flippavad üles ja oled card dead.

                                Igatahes 2 ft kohta ei pea norutama aga ülev tunne puudub. Viimasel ajal rebuy turniiridel läheb igatahes paremini, lisaks enamasti keskmiselt teen vaid bi+ao ja kõik....ja palju dead money lendab laudades ringi

                                BR siiski tõusis vaikselt nagu ikka :D 642€ up to 757€

                                grindime...5 päeva esimese kuu lõpuni.
                                Last edited by Keiss; 25.11.12, 02:43.

                                Comment

                                Working...