Keiss [micro-avg stakes MTT-d]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #136
    Re: Keiss is back

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    mõni asi on tähtsam kui muu
    tasuta rahvusvaheline seks näiteks

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #137
      Re: Keiss is back

      Peale br boosti puhkasin ja mängisin jälle eile, tulemuseks 20-30 kohad max.
      Täna aga jõudsin kahel turniiril ft-sse. Kahjuks 2k gar r/a-l 7$ (üks mu lemmikuid oo-s)kus fond tuli ligi 4k kokku jäin 8ndaks, ei flipand ära ja tasuks 108$
      1$ 500gar freezil ka kahjuks 6. koht ning 26$ üle 600 fieldi seas :P

      Kahe päevaga mängisin ehk mingi 15 turnat arvan ja ft kohti 2, lisaks in da money kohti tuli ka. Samas eks on läinud ka bi-le kopsakas summa ja seetõttu br 254€, lisaks paar ticketit next stepidele ka olemas.

      Esmaspäeval proovin siis ühega neist BWF-le saada kui vajalik arv mängijaid sinna satikale muidugi kokku tuleb.

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #138
        Re: Keiss is back

        No nii!
        Nv läbi seekord siis ja tegin ka täna väikse sessi.
        Satikad ebaõnnestusid. Suuremad turnad ka, eriti valus oli 7$ 5k r/a 23/414 kus sain nõmeda 3 outeri kaotuse mis oleks mind top 3 viinud...sinnani olid küll kõik käed pidanud. Ja lõppu mõnus cooler, 2 paari+nutfd vs mast ja out. Vähemalt ei pidanud ühtegi rebuyd ega addonni tegema, enamus turnat oli kuldne run suht. Tasuks 55$
        Veel sain paar 20-30 kohta aga 2$ 1,5k turbo r/a panin kinni!!! Tasuks 384$ ja emotsionaalselt andis kõvasti juurde ka ikka. Sai ikka hästi joostud küll, pole miskit öelda ja eriti hea oli monster fishi tühjaks teha enne ft-d :)

        Muidugi kunagi ei saa rahul olla, kuldne run oleks võinud 5k turnadel olla, mingi 1,5k esikoha eest maitseks veel magusamalt!

        BR 570€

        Comment

        • JohannesJ
          Grinder
          • Jun 2010
          • 684

          #139
          Re: Keiss is back

          Kasvab kenasti ju roll :)
          Edu!

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #140
            Re: Keiss is back

            Jah pole paha tegelt aga mõnda aega peab nüüd tööle keskenduma. Eks näis millal jälle aega leiab. ROI on jätkuvalt üle 170 mis on meeldiv. Tegelikult see kõike ei näita. Minu teada Sharkscope arvestab rebuy turnadel keskmisega ehk bi+reb+ao mis aga minu puhul on pigem miinuses ehk siis olen alla keskmise samas kui mõni aktiivsem mängija rebuy ajal võib saada stäki korduvalt rebuytades ja dongates üles ja sharkscope näitab ju ikka sama ehk siis rebuysid ju kirja ei panda

            Comment

            • K2okfor_Mey
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2012
              • 429

              #141
              Re: Keiss is back

              WD man!

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #142
                Re: Keiss is back

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                1.Tasa sõuad, kaugele jõuad. Jah
                2. 821€, 8214€

                gl op!
                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                BR 570€
                Nonii, tulebtuleb!!

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #143
                  Re: Keiss is back

                  Tänane Baltic Winter supersatelliit oli huvitav. Läksin sinna oma 3.30 turniirilt saadud 22se tokeniga ning eesmärk oli kohe kiirelt suruma hakata ja stäkk suureks saada või välja kukkuda. Õnnestus esimene ning võtsin vist mingi 30% mängijatest välja kui ma ei eksi ning finaallauaks oli mul 2000st tehtud 26k :P Avg oli mingi 6k vist. Keegi eriti addonni ei teinud, isegi coca vist, huvitav...1 ticket oli ainult ja 5 rahakohta lisaks :P

                  FT mänguga ma rahule ei jäänud, vähene uneaeg ja 1tabling avaldas negatiivset mõju mulle. Kuidagi õnnestus siiski top 3 saada juvoneni ja supertight doubleolympicuga kellele hakkasin kohe nuppe panema. Paraku leidis ta endas jõu, et AQ ja AK-ga peale mõttepause bvb callida ja sinna ta läks. Juvonen muidugi võttis pileti ära, wp!
                  Valurahaks siiski soliidne 89€, profit sellest 86€, sharkscope seda muidugi ei kajasta :P Ei peagi sinna laivi passima minema :)

                  BR 659€.

                  Viin osa PS-i, et multisaitida. Paraku enne nv vaevalt, et aega mängida on

                  Chill.
                  Last edited by Keiss; 19.11.12, 21:26.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #144
                    Re: Keiss is back

                    Hei, mängid olys? Kas seal on palju micro MTT'si? Up to 5$ bi.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #145
                      Re: Keiss is back

                      Ma arvan, et grindi OOs edasi - sealsed paarisaja mängijaga turnad sobivad sulle rohkem, kui starsi 2-4k omad :)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #146
                        Re: Keiss is back

                        tubli.. üllatasid tulemustega.. head runni sulle..

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #147
                          Re: Keiss is back

                          250 mängu ja roi, khmm......


                          aga muidu edu.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #148
                            Re: Keiss is back

                            Väga solid seis, edu edaspidi

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #149
                              Re: Keiss is back

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              Hei, mängid olys? Kas seal on palju micro MTT'si? Up to 5$ bi.
                              Tegin kunagi ettepaneku OO-le, et nad võiksid koostada turniirikava ja panna selle kodulehele üles sest filtrid ei toimi OO-s.
                              Kahjuks vastati sellele eitavalt ning tegin siis selle enda jaoks. Kui selle üles leian kuskilt saan anda täpsemaid vastuseid kuid ütleme nii, et harrastajale on turniiride arv piisav, tõsisemale mänguhuvilisele kes ka multitablida oskab kindlasti liiga vähe.

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              Ma arvan, et grindi OOs edasi - sealsed paarisaja mängijaga turnad sobivad sulle rohkem, kui starsi 2-4k omad :)
                              Olen ka ise sellele mõelnud, et ilmselt 200-400 fieldiga sobivad mulle rohkem aga miks sina nii arvad? Ma ei ole isegi suutnud põhjust leida.

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              250 mängu ja roi, khmm......


                              aga muidu edu.
                              Tegelikult üle 500 siiski kui kõik online saidid kokku panna. Noh ja live omasid ka paras ports
                              Last edited by Keiss; 20.11.12, 18:29.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #150
                                Re: Keiss is back

                                Keiss, oleksin väga tänulik, kui saaksid sheerida seda turniirikava :)

                                Comment

                                Working...