[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #2506
    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Mind huvitab see mis sa ütlesid enne kui sa voodis temast pilti tegid. Kas see sai olla midagi mis ei pannud teda arvama nagu sa kavatseksid tükeldada ta oma vannis?

    Olen ma õigesti aru saanud, et see on ikkagi suursündmus kui pokkerimängijal õnnestub mõni Tai sl000000t voodisse saada?
    jep, eile sain korvi :(

    ps. Delfi kinni?

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #2507
      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Ma ei tea mis kõigil nende Tai tsikkidega on, aga minuarust on küll ilusad pole. Maitseasi i guess..
      Nad ei olegi kõik nii ulmeilusad siin. Ja eriti piltide peal, aga kui nüüd natuke siin oldud, siis hakkan juba natuke eristama nende nägusi ja ilusamad näivad ikka päris ilusad juba välja. Lisaks on enamus neist olemiselt suht armsad ja nunnukad, mõnus chill nendega koos olemine.

      Kusjuures see, kui algul mu juurde tuli, siis ma ka nagu ei vaadanud teda eriti, et OMG, algul mõtlesin üldse, et mehh, aga siis mingi hetk tundus juba suht armas ja nüüd on Ta ikka ulme armas , kõige armsam hääl ka, mida kunagi kuulnud olen :D

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2508
        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
        Mind huvitab see mis sa ütlesid enne kui sa voodis temast pilti tegid. Kas see sai olla midagi mis ei pannud teda arvama nagu sa kavatseksid tükeldada ta oma vannis?

        Olen ma õigesti aru saanud, et see on ikkagi suursündmus kui pokkerimängijal õnnestub mõni Tai sl000000t voodisse saada?
        Ei ole õigesti aru saand, õnnestumises ei ole siin küsimus :D

        Comment

        • anatoli grinder
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 337

          #2509
          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
          Ma ei tea mis kõigil nende Tai tsikkidega on, aga minuarust on küll ilusad pole. Maitseasi i guess..
          +1

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2510
            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
            +1
            +1, enne kui ma siia tulin :D

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2511
              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
              +1
              Ega enamus tõesti jh kerged murjamid, aga siin pole just raske selectida.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              See oli solid.
              Aga ma ei viitsi rohkem rudi päevikut hoorata :)

              Eks ta maitseasi ole jh.

              Comment

              • anatoli grinder
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 337

                #2512
                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                obv maitse asi , maybe kui ise ära käiks räägiks teist juttu ,aga vaakumis foldin. GL!
                Last edited by anatoli grinder; 24.11.13, 13:44. Põhjus: ...

                Comment

                • Pyha Karu
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 565

                  #2513
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Rohkem kirrrge on vaja siia foorumisse. Muruntau õnneks päästis selle seebiooperi ja ma üritan kah endast rohkem anda edaspidi!

                  Aga samas olen ma veidi feminist ja mind häirib kogu see sl000tide teema.
                  Last edited by Pyha Karu; 24.11.13, 17:02.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #2514
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                    Aga samas olen ma veidi feminist ja mind häirib kogu see sl000tide teema.
                    See on kultuur ja üks osa sellest riigist. Seal on see tavaline, siin ebatavaline

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #2515
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                      Rohkem kirrrge on vaja siia foorumisse. Muruntau õnneks päästis selle seebiooperi ja ma üritan kah endast rohkem anda edaspidi!

                      Aga samas olen ma veidi feminist ja mind häirib kogu see sl000tide teema.
                      Kui vähegi vaeva näha ja natuke ringi käia leiab ka normaalselt tüdrukuid :)

                      Comment

                      • TaistoJ
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 787

                        #2516
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        Kui vähegi vaeva näha ja natuke ringi käia leiab ka normaalselt tüdrukuid :)
                        Mõtled Pattaya tänavatel naiste lantimist?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2517
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                          Mõtled Pattaya tänavatel naiste lantimist?
                          Noob

                          Ise oled Pattaya :D

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #2518
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                            Ma ei tea mis kõigil nende Tai tsikkidega on, aga minuarust on küll ilusad pole. Maitseasi i guess..
                            +1

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #2519
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Minu arust Tai peaminister näitab küll ilusat eeskuju.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #2520
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                                Minu arust Tai peaminister näitab küll ilusat eeskuju.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                movembri eeskuju jah,vunts ja puha!

                                Comment

                                Working...