[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #2491
    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    kas mitte ei olnud kui 2 blindi peale kokku alla 60bb/100le kaotad siis väib rahul olla FR?

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #2492
      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      Algselt postitas Ints Vaata postitust
      kas mitte ei olnud kui 2 blindi peale kokku alla 60bb/100le kaotad siis väib rahul olla FR?
      -50 bb /100h
      Last edited by p0l1; 20.11.13, 23:40.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #2493
        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        Algselt postitas Ints Vaata postitust
        kas mitte ei olnud kui 2 blindi peale kokku alla 60bb/100le kaotad siis väib rahul olla FR?
        täpselt nii, küsisin ühelt parimalt nl100 grinderilt ja tal on kokku blindid 60,alla nl100 saab paremini,kuna mäng pole nii agro
        Last edited by Owner85; 21.11.13, 20:18.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #2494
          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          kui saladus pole siis kes see 100nl parimaid on?

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #2495
            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            coinflip

            Comment

            • Mandre
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 196

              #2496
              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Esmamuljeid Taimaalt?

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2497
                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                gg Bangkok
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Chiang Mai seikluskaaslane :

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by RudiTurbo; 23.11.13, 16:50.

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #2498
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Ma ei tea mis kõigil nende Tai tsikkidega on, aga minuarust on küll ilusad pole. Maitseasi i guess..

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2499
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    yup kenny. näost meenutavad enamus karl madist. aga muidu glglglgl!

                    Comment

                    • rynno
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 511

                      #2500
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      tai on ülimalt kõva ! GL
                      viimane tsikk on päris cutie :)

                      Comment

                      • Pyha Karu
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 565

                        #2501
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Mind huvitab see mis sa ütlesid enne kui sa voodis temast pilti tegid. Kas see sai olla midagi mis ei pannud teda arvama nagu sa kavatseksid tükeldada ta oma vannis?

                        Olen ma õigesti aru saanud, et see on ikkagi suursündmus kui pokkerimängijal õnnestub mõni Tai sl000000t voodisse saada?
                        Last edited by Pyha Karu; 23.11.13, 23:01.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #2502
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Taid (ja ka mitmed teised asiaadid) ei olegi tihtipeale fotogeenilised. Kes on käinud Aasias, see küllap teab.

                          ahjaa - jääb mulje nagu Pühakaru üritab igas teises postituses kellegile ära panna..

                          Comment

                          • redddman10
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 703

                            #2503
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Taid (ja ka mitmed teised asiaadid) ei olegi tihtipeale fotogeenilised. Kes on käinud Aasias, see küllap teab.

                            ahjaa - jääb mulje nagu Pühakaru üritab igas teises postituses kellegile ära panna..
                            tahab ka tai sl000000te panna obv.tüüpiline eestlase kadedus

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #2504
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Piltidel see meh jh, +1 fytele.
                              Irl oli küll A+, igatahes tollest päevast saadik pole rudit enam näinud (3p tgsi), järelikult peab meeldima :D.
                              Vahepeal oli mure, et ise kuhugi vanni sattunud mees, aga kõik timm.

                              Solid tekst pühakaru.
                              Last edited by qbj0hn; 24.11.13, 08:40.

                              Comment

                              • muttaja
                                Pokkerihai
                                • Dec 2010
                                • 1965

                                #2505
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Piinlik värk

                                Comment

                                Working...