[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #2656
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Pole erilist mõtet seletada, sest käsi mängis eelneva ajaloo põhjal sessioonist, aga probably shit call riveris siiski. AJo oli.


    Ja tegelikult strateegia poole pealt üritan tulevikus võimalikult vaikseks jääda, olen seda niigi seni teinud suht tegelikult. Aga kõik mängijad, kes annavad panuse coachingu saitidele videotega jne, hävitavad omaenda leiba ja see on lauslollus ja egoism kõigi oma kaasmängijate suhtes. Kui poleks 2p2 foorumit jne, oleks võimalik, et mängud olexid alles 2006 aasta seisuses keskmise intelligentsi poolest.

    Muidugi, võib mõelda, et mis see Eesti keeles oma kaasmaalastele strateegia jagamine ikka hullu teeb, aga kui hetkel juba on olukordi, kus NL600 lauas on 9st mängijast lauas 4 eestlast, siis paneb mõtlema :)

    Seega, mina teeksin üleskutse kõikidele tarkadele mängijatele keerata kraanid kinni strateegia ning tarkuse poolest, see on omaenda leib, mida te hävitate, Eesti keeles võib damage väike olla, aga in the long run it adds up. Arvan, et lõbusaid ja toredaid käsi on ok postitada, aga selgitused võix enda pähe jätta.
    Sa sellele oled mõelnud, et sa ise oled jõudnud ka sinna kus sa praegu oled selle tulemusena, et sa oled õppinud teiste käest kes oma strateegiat on jaganud? Poleks 2p2-d poleks pokkeriprosi, poleks sind.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #2657
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      guys...its ok to be egomaniac. me me me me, fuck the community.

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #2658
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        j0hnnyboy ja Fortunega absoluutselt nõus

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #2659
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          Enda asi loomulikult kas anda või mitte, no hate.
          Lihtsalt veits overkill tundus vastata tolle käe küsimusele nii pärast ise samas kommuunis üles kasvamist.
          Saan obv aru, et päris deep pole vaja tihti minna ja seda teemat jälgib kindlasti ka konkurents.
          gl

          Comment

          • redddman10
            Grinder
            • Aug 2010
            • 703

            #2660
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            wow.kena suhtumine.wp

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2661
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              Ja kui palju neid 2007 aasta biitijaid praegu veel existeerib , kes kõigile lahkelt teadmisi jagasid ? Suht vähe ma usun ja nad ise kaevasidki omale selle augu :)

              Kui poleks 2p2 foorumit ning pokkeriprosi, polex ka pokkeris praegu aasta 2014 vaid endiselt 2006 ning siis polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem.

              Tegelt ma ei viitsi üldse vaielda, igatahes on see mõtteviis nagunii kasulik kõigile, kes kunagi mulle andsid, kuna nad on hetkel töenäoliselt edasijõudnud mängijad ning nende tulevik sõltub mängude heaolust , aru ei saa ma sellest loogikast, mix 2014 tekkinud uutele inimestele, kes kõik on MEIE potensiaalsed leivaröövlid , peaksime ME "TAGASI ANDMA" ????????????? :)

              Ma ei mõtle siin absoluutselt ainult enda peale, vaid pigem on see mõtteviis just +EV kõigile neile, kellega ma siin kommunis olen üles kasvanud. On lihtsalt uus ajastu ja tuleb uutmoodi mõtlema hakata, 2007 oli fishe jalaga segada ja kõigil oli poogen paarist targemast inimesest, aga nüüd on selle tulemus näha ning parimad mängijad pokkeris ongi need, kes Adaptivad KÕIGEGA.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #2662
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem..
                kuidas sa selle järelduseni jõudsid? 99% kindlalt ei.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #2663
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                  Rudi jutt jumala õige.

                  Aga mitte strati postitamine pole ka piisav imo, võiks veel ühe reegli pokkeri foorumisse lisada: et ei tohi võitvaid graafikuid panna, sest need, nagu karupoeg ütles, motiveerivad mängima/õppima.

                  Või tegelt tuli veel parem mõte mul just seoses selle kiriku foorumiga, et graafikuid võib panna aga stratis hakkame lihtsalt mingit sitta ajama ja leveldama kõiki eesti uusi mängijaid.

                  Nt rudi paneb käe siis herrjanks kirjutab, et teeks flopil minraise, et näha kus olen. Siis ranka tuleb lisab ka, et flopil standard feeler raise koht ja lõpus tuleb pastilaa ja ütleb, et halb laud -- ära fishidega mängi need ei oska foldida. Parem regida mängida, neid saab bluffida ka, jne jne.

                  Ma teen ise otsa lahti full ringi foorumis.

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #2664
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Ja kui palju neid 2007 aasta biitijaid praegu veel existeerib , kes kõigile lahkelt teadmisi jagasid ? Suht vähe ma usun ja nad ise kaevasidki omale selle augu :)

                    Kui poleks 2p2 foorumit ning pokkeriprosi, polex ka pokkeris praegu aasta 2014 vaid endiselt 2006 ning siis polexki vaja seda mind, kes ma praegu olen, et teenida teatud summasi, vaid piisaks ka sellest fishist, kes ma siis olin, et teenida veelgi rohkem.

                    Tegelt ma ei viitsi üldse vaielda, igatahes on see mõtteviis nagunii kasulik kõigile, kes kunagi mulle andsid, kuna nad on hetkel töenäoliselt edasijõudnud mängijad ning nende tulevik sõltub mängude heaolust , aru ei saa ma sellest loogikast, mix 2014 tekkinud uutele inimestele, kes kõik on MEIE potensiaalsed leivaröövlid , peaksime ME "TAGASI ANDMA" ????????????? :)

                    Ma ei mõtle siin absoluutselt ainult enda peale, vaid pigem on see mõtteviis just +EV kõigile neile, kellega ma siin kommunis olen üles kasvanud. On lihtsalt uus ajastu ja tuleb uutmoodi mõtlema hakata, 2007 oli fishe jalaga segada ja kõigil oli poogen paarist targemast inimesest, aga nüüd on selle tulemus näha ning parimad mängijad pokkeris ongi need, kes Adaptivad KÕIGEGA.
                    Teise lõigu kohta kohe, kui poleks pokkeriprosi ja poleks 2p2d, poleks ka sina tõenäoliselt pokkerini nii lihtsalt jõudnud, veel vähem ennast isegi selle fishi tasemeni viinud, kes 2006 aasta mänge biidiks.

                    Ma ka ei viitsi ka vaielda:), aga tahan lihtsalt öelda, et need asjad pole nii lihtsad ja su vaatenurk kui selline on minu arvates väga ühekülgne antud teemal. Pokker ongi selline mäng mis nõuab lahendamist ja nö evolutsiooni. Kui sa tahad, et tänapäeva pokker oleks 2006 aasta tasemel, siis oleks see mäng väga vähe tuntud ja eestis mängiks seda vb 10 kümme inimest.

                    Sa ei saa aru loogikast, miks väga head mängijad teevad õppevideosid training saitidele ja pakuvad coachingut? Nad teenivad sellega raha, su küsimus peaks olema pigem see, et miks sina seda ei tee ja ei võta lisaväärtust oma oskuselt!

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2665
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      kuidas sa selle järelduseni jõudsid? 99% kindlalt ei.
                      Sest ma olin pokkerist nii sees, et ma olin inimene , kes viitsis sügavamale kaevuda ning sain piisava info kätte nii või teisiti. Inimene on loomult laisk ja enamus tahavad asja lihtsalt kätte saada, kui nad peavad kuhugi interneti sügavustesse sukelduma, siis nad kas ei viitsi või ei oska, kui neile Pokkeriprode, 2p2 ja FB vahendusel strateegia artiklid ninaette pillutakse, siis nad võivad ka kogemata biitima hakata.

                      Ja tegelt ei ole vaja kasutada siin mind mingi näitena, vaid juttu on avg hakkaja regular, kes otsiks vajaliku info üles NAGUNII ning avg pokkeriotsa sattunud inimesest, kellest võib liigselt kerge info korral saada pokkerimängija, kuid mitte juhul, kui info on raskesti saadav.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #2666
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        Rudi jutt jumala õige.

                        Aga mitte strati postitamine pole ka piisav imo, võiks veel ühe reegli pokkeri foorumisse lisada: et ei tohi võitvaid graafikuid panna, sest need, nagu karupoeg ütles, motiveerivad mängima/õppima.

                        Või tegelt tuli veel parem mõte mul just seoses selle kiriku foorumiga, et graafikuid võib panna aga stratis hakkame lihtsalt mingit sitta ajama ja leveldama kõiki eesti uusi mängijaid.

                        Nt rudi paneb käe siis herrjanks kirjutab, et teeks flopil minraise, et näha kus olen. Siis ranka tuleb lisab ka, et flopil standard feeler raise koht ja lõpus tuleb pastilaa ja ütleb, et halb laud -- ära fishidega mängi need ei oska foldida. Parem regida mängida, neid saab bluffida ka, jne jne.

                        Ma teen ise otsa lahti full ringi foorumis.
                        Mulle saadeti siin foorumis ükskord PM et kas ma viitsiks õppevideot teha , oleks suht sama välja teinud :D

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #2667
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Sest ma olin pokkerist nii sees, et ma olin inimene , kes viitsis sügavamale kaevuda ning sain piisava info kätte nii või teisiti. Inimene on loomult laisk ja enamus tahavad asja lihtsalt kätte saada, kui nad peavad kuhugi interneti sügavustesse sukelduma, siis nad kas ei viitsi või ei oska, kui neile Pokkeriprode, 2p2 ja FB vahendusel strateegia artiklid ninaette pillutakse, siis nad võivad ka kogemata biitima hakata.

                          Ja tegelt ei ole vaja kasutada siin mind mingi näitena, vaid juttu on avg hakkaja regular, kes otsiks vajaliku info üles NAGUNII ning avg pokkeriotsa sattunud inimesest, kellest võib liigselt kerge info korral saada pokkerimängija, kuid mitte juhul, kui info on raskesti saadav.
                          ma ei leidnud atm kiirelt otsides infot, aga millal sa mängimist alustasid muidu päris ausalt esimest korda?

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2668
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Ma alustasin 2007 lõpukuudel vist

                            q_q variant oleks best ever ja kõikide pokkerisaadete kommentaatorid tuleks ka clueless koomikutega välja vahetada, nagu ntx HSP ning WSOP ülekannete kommentaatorid teevad seda mõnusal algtasemel pokkeri kommenteerimist, mis oleks kõige suurem +EV haritud fishide kohapealt.

                            Comment

                            • $Lauri$
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 479

                              #2669
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              q_q variant oleks päris epic. Üks kuulsust koguv kasutaja on siin foorumis juba algust teinud. Eesti tasemel õrnalt pärsiks arengut, aga kuniks 2+2 strat teemad ei sarane BBV teemadega, ei muutu suures pildis midagi.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #2670
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                2007-8 sai müüa rs miljoneid 25eek tükk, googeldamine ütles, et 2010 sai osta bitcoine 1c tükk, 2014? gl collecting profits. Hindsight on fun küll.

                                Üleüldiselt olen arvamusel, et paralleeluniversumis, kus on aasta 2014, pokker on sama populaarne nagu ta on praegu, aga puuduvad igasugused õppesaidid + sa oleksid pokkeris edukas, siis sa oleksid pigem see, kes teeks esimese õppesaidi, sest sa oleksid tark. Nagu oldi enne sind ja ollakse ka tulevikus.
                                Last edited by KristjanLaas; 17.02.14, 00:42.

                                Comment

                                Working...