Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas
No fuuuuuuuuuuuuuu, jälle AK vs AA NL1k, kõige spewisema litsi 3bettori regu vastu ka. Ei saa heaterilainele, ikka up and down aina, kuigi vaixelt ülespoole, aga tahaks vahepeal coolerimere teisel poolel ka olla
No fuuuuuuuuuuuuuu, jälle AK vs AA NL1k, kõige spewisema litsi 3bettori regu vastu ka. Ei saa heaterilainele, ikka up and down aina, kuigi vaixelt ülespoole, aga tahaks vahepeal coolerimere teisel poolel ka olla




Comment